Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 07 září, 2010 18:24  Předmět:  Ještěd Tour 2010 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Již čtvrtým rokem

JEŠTĚD TOUR 2010
28.10.2010


9:30 sraz Benzina Praha Horní Počernice
9:45 odjezd
10:30 Benátky nad Jizerou restaurace U Samce
11:30 Mnichovo Hradiště Benzina hned na začátku města od Ml.Boleslavi - Povinné tankování


chopper chopper chopper chopper chopper chopper chopper chopper chopper chopper


Předběžná trasa:Praha, Benátky nad Jiz., okolo Ml.Boleslavi, Mnichovo Hradiště, Český Dub, Ještěd, Mimoň, Doksy, Skalsko, Mšeno, Kokořínský důl, Mečeříž, Stará Boleslav cca250km

_________________
Image



Naposledy upravil Jerry dne po 08 listopad, 2010 11:38, celkově upraveno 5 krát
Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 14 září, 2010 09:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já bych rád vyrazil s Váma ale 27.9.se v noci vracím z Liptovského Mikuláše a myslím že budu po ránu mrtvola což mě dost Surprised No ještě uvidím ale vydím to černě Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: út 14 září, 2010 10:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Předběžně hlásím účast Very Happy

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 14 září, 2010 12:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Si to pěkně užijte......já jsem mimo domov, takže prd, ale slibuji, že na vás budu myslet.


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 září, 2010 13:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jel bych, ale mám noční, asi bych nestíhal Sad

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Bosak



Věk: 37
Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha 10

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 září, 2010 23:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bohužel na 99% sloužim, takže bohužel nepojedu..... Brick wall

_________________
Memento mori

Ryby Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele BosakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Rudy a Evik



Věk: 54
Založen: 21. 12. 2008
Příspěvky: 285
Bydliště: Nová Ves okr.Tábor

Motorka: Honda Goldwing GL 1500 SE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 září, 2010 20:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když nebude ráno pršet tak jedeme oba dva.


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele Rudy a EvikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 20 září, 2010 23:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jel bych ,ale makám v práci- škoda na Ještědu jsem naposledy byl se svou první - teda myslím motorkou (VF 750 Sabre)

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 25 září, 2010 14:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dostal jsem od Maka zprávu, kterou mě požádal, zda by jsme cestou na Ještěd neodvezli Páťovi, dárek od něj. O co jde. Nejlepší bude, když jsem dám text dopisu, kterým byl osloven:

Dobré ráno, pane Petře - Mako je asi nějaká motorkářská přezdívka, tak ji radši nebudu používat, aby nebyl trapas. :-)
Nechci zdržovat - jen moc děkujeme za ochotu a snahu pomoci.
Ale obtěžuju, protože jsem před časem dostala takový asi trochu ztřeštěný nápad, tak by to byla ev. i taková symbolická pomoc. :-)
Založila jsem Páťovi sbírku bankovek, věnovaných a podepsaných významnými, známými, nebo jen prostě ochotnými lidičkami, tak jsem se chtěla zeptat, jestli by nebylo možné, aby jste na jakoukoliv bankovku s dalšími motorkáři napsal třeba jen krátké věnování, podepsali ji a poslali Páťovi - adresa je v záhlaví Páťových stránek nad fotkami, ev. níže. :-) Jde pouze o takovou symboliku peníze = pomoc, není tedy podstatné, jestli je bankovka česká, zahraniční, platná, neplatná, jakou má hodnotu a pod., jde prostě jen o symboliku. Já vím, že se asi divíte / smějete, ale třeba se Páťovi někdy ten jeho mozeček "vzpamatuje" a měl by na všechny fajn lidičky krásnou a unikátní vzpomínku. :-)
Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den.


Obvolal jse pár přátel a řekli jsme si, proč ne. Takže, tímto předběžně částečně měním trasu s zajížďkou do Liberce. Kdo pojede, bude chtít a bude moci vezměte prosím sebou nějakou tu bankovku.

www
facebook

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 26 září, 2010 19:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přátelé omlouvám se, ale jsem přihlášen na Svatováclavský turnaj v golfu, kde se scházíme s kamarády, kteří hráli baseball. Hezkou cestu... Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 září, 2010 11:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,,tak stále máme nohu v sádře Sad Tak si to krásně užijte :-)

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Rudy a Evik



Věk: 54
Založen: 21. 12. 2008
Příspěvky: 285
Bydliště: Nová Ves okr.Tábor

Motorka: Honda Goldwing GL 1500 SE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 září, 2010 17:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vypádá to s počasím pěkně na Surprised ,protože má pěkně špatná nálada špatná nálada špatná nálada,asi budu pláč pláč pláč a hodně


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele Rudy a EvikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 27 září, 2010 18:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To budeme minimálně dva, tady na severu leje,na silnicích je to jak v bazénu... Holt to budeme muset nechat na později....

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 září, 2010 19:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bohužel musím celou akci zrušit.

Protože počasí nám nepřeje a předpokládám, že nám nejde o povodňovou turistiku, musím celou akci zrušit. Je mi to opravdu moc líto.

Crying or Very sad špatná nálada pláč Brick wall

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 září, 2010 19:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak já jdu zase vybalit... Sad Sad ach jo!


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 září, 2010 19:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bohužel, pršet má přestat kolem poledne titulky hovoří jasně:
Na Liberecku začala evakuace, hladiny toků stále stoupají.
Je to přesně ta oblast, kam by jsme jeli.
Sad

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 září, 2010 20:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nu což, pojedeme jindy. song V říjnu má být ještě teplo. A rozhodně nesmíme vynechat Páťu.


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 září, 2010 21:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sice jsem se vrátil tak že bych mohl vyjet ale počasí je v Surprised a chčije a chčije Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 27 září, 2010 22:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky jsem do poslední chvíle doufal, ale v tomhle počasí by to nebylo nic moc hezkýho. Jerry, svolej to na první možnej termín. Zima neva, když bude sucho......


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 září, 2010 07:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bohužel předpovědi do příští středy nevěští nic dobrého. Některé weby si sice pohrávají s myšlenkou na pěkný víkend, ale to není nic jistého. Jinak nás se týká Ploučnice a Jizera.
Český hydrometeorologický ústav
idnes.cz
ČT 24
in-pocasi.cz
wunderground.com
wetteronline.de - Liberec
nene

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr