Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 září, 2010 21:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevíš jestli nebude hnutej rám.
Nakonec tě to vyjde ještě dráž.
Podle mne to za to nestojí.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 28 září, 2010 23:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Největší zradou na havarovaných motocyklech byť i zdánlivě málo poškozených jsou díly vyrobené z hliníku kterých je na dnešních motorkách požehnaně ale není k poznání že jsou prasklé. Pozor na to,třeba kvalitní opravna při ohnutých vidlicích mění komplet vše, hlavně brýle vidlic atd. Tady bych se bál, nevíš co, kde a jakou dostalo ránu. A jezdí to jenom po dvou kolech. Sad mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 září, 2010 03:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pro Martina(y)
.....POTŘEBUJJU...
jj...vloni (07/2009) jsem na si sed -(na HBW -750), měa na budiku 12 000 km. Dneska mame na budiku něco přez 30 000 a....Někdo najede 1 000 za rok a i někdo víc. Ale to si myslím, že nic nevypovídá o stavu motky. Je to jako každej jinej obchod..... Řadu možnejch "problémů" vychytáš prohlídkou a kdzž budeš mít kliku, .....
Ten Průda Big Ben s Kawou na srazu na ní má přes 50 a kromě oleje (taky je cejtit - ale standardně jako škodivka)...když za ní veme, tak jsou stíny..... stíny.....
Tím jsem jen chtěl říct, že vše je jen věcí danýho kusu, údržby, péče a hlavně asi štěstí při koupi.....
P.S. Dík Lemmy: už vím, co je "C", takže už mě ani necéčka moc neba... Very Happy


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jara
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 29 září, 2010 16:48  Předmět:  Prodám Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prodám Hondu Shadow VT 750C, r.v.1986, kW 65/7900, najeto 46600km, kardan, litá kola, přepákovaná, boční brašny, rolka, opěrka, přední rampa s přídavnýmí světlomety, nové pneu, nová baterie atd. dovoz Kanada.
mobil 602735669
e-mail:cizekauto@centrum.cz


  
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 29 září, 2010 18:22  Předmět:  Re: Prodám Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jara napsal:
Prodám Hondu Shadow VT 750C, r.v.1986, kW 65/7900, najeto 46600km, kardan, litá kola, přepákovaná, boční brašny, rolka, opěrka, přední rampa s přídavnýmí světlomety, nové pneu, nová baterie atd. dovoz Kanada.
mobil 602735669
e-mail:cizekauto@centrum.cz

tohle patří do vlákna někam úplně jinam mad

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 29 září, 2010 20:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A co takhle sekce BAZAR nějaká cena, nějaká fotečka atd. mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

slovacek.milos



Věk: 73
Založen: 11. 07. 2010
Příspěvky: 40



blank.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 září, 2010 19:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry napsal:
Nevíš jestli nebude hnutej rám.
Nakonec tě to vyjde ještě dráž.
Podle mne to za to nestojí.


pro mě přetáhnout rám přeřezat a zavařit z oceli nebo hliníkové slitiny není problém,

tam jde jen kola v ose, a pak vzhledovka,

motohavárka mi sem tam po dílně prolítne moc se mi do toho ale nechce mladí kluci nemají prachy a ono je to hodně času a peněz, miloš


Panna  Tygr OfflineOsobní galerie uživatele slovacek.milosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 září, 2010 20:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak pak už nezbývá Miloši jen, Bůh s tebou mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
rewulf



Věk: 46
Založen: 06. 08. 2010
Příspěvky: 82
Bydliště: Český Brod

Motorka: VT750C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 říjen, 2010 07:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kdyz tak ctu ty popisky masin tak me docela prekvapuje ten vykon(kW co tam uvadi:) ja mam 750c4 2004 a mam 33,5kW


Váhy Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele rewulfZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 říjen, 2010 11:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Výkon není zas tak duležitý, duležitější je točící moment a v kolika otáčkách. Nikdo taky netvrdí, že VT750 je nějaké dělo.
Ono taky tenhle typ motorek je dost těžký. Posledně, když jsem se ji pokusil dostat do vzduchu, byl jsem půl metru nad sedlem a musel jsem se držet rukama jak klíště, abych se vrátil do sedla. Bylo to jak na rodeu. Shocked

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 01 říjen, 2010 11:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdyby jste měj někdo zbytečnejch cca 100k tak tady je jedna kráska Good

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Honda-Shadow-1998-honda-shadow-ace-tour-vt1100-mint-green-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem33614f5bceQQitemZ220675922894QQptZUSQ5fmotorcycles

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Karel28
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 07 říjen, 2010 13:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

slovacek.milos napsal:
MILOSLAV POHL napsal:
Tady můžeš vybírat, konec sezony se blíží a ceny pomalu klesají http://www.tipmoto.com/hledat.php?keywords=vtx+1800&keywordsloc=nazev&razeni=cenaa&x=13&y=12 Embarassed M.P.


dík že se o mě tak staráš rád bych se vlezl do kila tak to vidím na leden jak padnou ceny

ta položená by mi taky šla kámoš spolužák se živí renovacemi veteránů auto moto, a vždy mě dobře poradí co kam poslat, miloš

Přesně po takové se dívám taky a čekám na leden,únor:-)Kamarád mi ji doveze z Itálie a mám požadavek taky do sto litrů....vidím že nejsem sám:-)


  
HondaMCH

MFabien



Věk: 47
Založen: 31. 05. 2010
Příspěvky: 111
Bydliště: Luhačovice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 říjen, 2010 15:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přiveze dvě???:-)))


Střelec Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MFabienZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 říjen, 2010 19:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Po vánocích většinou je v obchodě s motorkami nejvíc mrtvo a tak při nákupu v tomto období by se asi za požadovanou cenu určitě něco slušného sehnalo Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: pá 08 říjen, 2010 20:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Po vánocích většinou je v obchodě s motorkami nejvíc mrtvo a tak při nákupu v tomto období by se asi za požadovanou cenu určitě něco slušného sehnalo Shocked M.P.


to jo a budou zas o rok starší Confused miloš


  
HondaMCH

Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 říjen, 2010 13:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

U Stínu na tom tak nezáleží............ Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní








PříspěvekZaslal: pá 15 říjen, 2010 20:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

slintám ještě po drakovi pokud mi to můžete rozmluvit že tím nic nezískám dík,

měl jsem ještě kousek kávu 1500 ale ležerním způsobem prostě zmizla a je klid miloš


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 01:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já osobně se spíše přikláním k vodou chlazeným motorům i když jsou tací co říkají co to je za motor, když se do něj leje voda ale připečený zadní válce ve vzducháčích při dnešní hustotě provozu a popojíždění v kolonách není prostě problém mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 02:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jezdildokonce chvíli bez vody a motor to taky přežil.
Embarassed

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní








PříspěvekZaslal: ne 05 prosinec, 2010 11:58  Předmět:  magna Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

co vy na to mám chut do toho jít

http://www.google.cz/url?sa=t&source=web&cd=3&ved=0CCMQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.motorkari.cz%2Fmotobazar%2Fsoukrome%2F%3Fday%3D2010-07-18%26s%255Bfirmaosoba%255D%3D1%26orderby%3Dnejdrazsi&rct=j&q=magna%20750%20prodej%20pozlovice&ei=J2H7TOf2BIel8QPVqvToCw&usg=AFQjCNH35f3if6oTZh1hFnp5moPnbQngHw&cad=rja

není to moc drahý veterán, vcelku splnuje co hledám, je to kousek, ale nevím velkostně abych na tom neseděl jak na kole díky miloš


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr