Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Anonymní








PříspěvekZaslal: ne 26 červen, 2011 20:52  Předmět:  napnutí řetězu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny a prosím o radu.jak moc,a jakým způsobem napnout řetěz u VT 600 Díky


  
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 26 červen, 2011 21:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Uplně jednoduše, seřizování prováděj vždy s motorkou na zemi.

Platí pro obě strany motocyklu: Povolíš zadní osu (1), pojistné matky na nastavovacích šroubech (2), o stejný počet otáček utáhneš po směru hodinových ručiček nastavovací šrouby (3). Potom opět dotáhneš pojistné matky (2). Pro kontrolu je na každé straně stupnice (5), kde spolu s značkou (4) zkontroluješ zda je kolo v ose motocyklu. Potom opět dotáhneš zadní osu (1).

Prověšení řetězu by mělo být 2-3cm. Nikdy ho nenapínej na doraz - jak se hýbe kyvka, mění se i délka řetězu.

PS: Je slušnost se alespoň podepsat.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
mirhajazz



Věk: 49
Založen: 24. 11. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Velká Bystřice

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 červenec, 2011 19:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny, potřeboval jsem napnout trochu řetěz, tak jsem chtěl povolit matici zadní osy, ale i s origo nářadím od Hondy to nešlo. Myslím tím klíč a placatou trubku. Musel jsem použít hrubé síly kladiva a musím říci, že čtvrt otočky trvalo, než matice jakžtakž povolila. Prosím o radu. Mám od teďka vozit kladivo nebo by mělo stačit dotažení jen ručně. Díky za odpovědi.


Panna Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele mirhajazzZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

František



Věk: 47
Založen: 13. 08. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Duchcov

Motorka: VT 1100 C,VTX 1300-C
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 14 červenec, 2011 20:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar.Kladivo asi vozit nemusíš není nějak zvlášť nutný napínat řetěz během jízdy.To dělej podle potřeby.Já třeba letos na řetěz ještě nesáhl.(krom mazání).FFF.


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele FrantišekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 červenec, 2011 20:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Stačí dotažení Golou, určitě ne kladivem, přiměřeně k velikosti šroubu a ono při dotahování je cítit kdy si to sedne a určitě to nemusí byt zarvaný.Podle mě stačí tak 60-80 N.m Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr