Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Timbo



Věk: 41
Založen: 14. 10. 2010
Příspěvky: 29
Bydliště: Pohlheim

Motorka: Shadow 1100 C2 Sabre
germany.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 říjen, 2010 23:07  Předmět:  AHOJ VSEM Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj jezdci.
cirou nahodou jsem narazil na vase forum tak jsem se taky regnul a rad bych ke sve osobe napsal par vet.
Jmenuju se Tomas a je mi 28 let. na motorce jezdim ... no to uz si poradne nevzpominam kdy sem presne zacal v 9ti jsem mel uz vlastniho pincka Very Happy
jsem zenaty a mam 4 leteho synka Thomase ktereho se snazim vest k motorkam a uz taky statecne sedla malou motorku.
pred 7mi lety jsem se ozenil do Nemecka kde dodnes ziju a snad par let jeste budu Smile
mym snem bylo vzdy cestovat na motorce a tak jsem i cinil a donedavna sedlal Hondu Varadero 1000 na ktere jsem toho s prateli dost obrazil.
bohuzel mne trefila rana osudu a pri rutijni lekarske prohlidce u ocniho mi zjistili nelecitelnou nemoc oci ktera zapricinuje ze pomalu ale jiste slepnu Sad
to mne donutilo vzdat se me zivotni lasky k cestovani a Varana prodat.
jenze tak snadno me lapidusi nedostanou a neco mi mezi nohama vrcet musi jinak bych to nebyl ja Cool
do meho zivota vstoupila nova laska: Shadow 1100 Sabre rv. 2002
masina splnuje vse co jsem od ni cekal a naplnuje me stestim a dodava mi znovu chut jezdit tak dlouho dokud to jen pujde.
doufam ze se mi podari nekdy dorazit na jeden z vasich srazu a poznat vas osobne.
prikladam jednu fotecku me nove lasky


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TimboZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Timbo



Věk: 41
Založen: 14. 10. 2010
Příspěvky: 29
Bydliště: Pohlheim

Motorka: Shadow 1100 C2 Sabre
germany.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 říjen, 2010 23:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

teda az se mi to podari zmensit Very Happy


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TimboZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Timbo



Věk: 41
Založen: 14. 10. 2010
Příspěvky: 29
Bydliště: Pohlheim

Motorka: Shadow 1100 C2 Sabre
germany.gif
PříspěvekZaslal: pá 15 říjen, 2010 23:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak snad to ted pujde


urbi mimi.JPG
 Komentář:
 Velikost:  87.06 kB
 Zobrazeno:  9078 krát

urbi mimi.JPG



Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TimboZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 02:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to držím palce a musím říct že sis vybral dobře. Dofám že ti bude sloužit co nejdéle. Jinak jsi samozřejmě na tomto fóru vítán.
chopper

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 07:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Držím pěsti hlavně ať zdraví slouží !!!


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
BEECH
jednatel


Věk: 67
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 09:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

držím palce, jinak to je hezká barva Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 10:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Drž se a zkus někdy dorazit Enjoy

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Timbo



Věk: 41
Založen: 14. 10. 2010
Příspěvky: 29
Bydliště: Pohlheim

Motorka: Shadow 1100 C2 Sabre
germany.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 12:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj kluci
diky za vrele privitani. jezdim docela casto do karlovarskeho kraje odkud pochazim tak to ocihnu kteri clenove jsou ze zapadu a snad se pristi sezonu nekde sdrcnem Cool


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TimboZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 13:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Příští rok plánujeme dva srazy. Jeden v červnu u Berouna a druhý v září poblíž Karlových Varů. Tak snad ti to alespoň na podzim vyjde.
Podrobnosti budou určitě včas zveřejněny.
Enjoy

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Timbo



Věk: 41
Založen: 14. 10. 2010
Příspěvky: 29
Bydliště: Pohlheim

Motorka: Shadow 1100 C2 Sabre
germany.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 13:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

diky Jerry
to zni dobre.
v tom zari u Varu planujete nezavisly sraz nebo se chcete podilet na Dennis Hopper party v Brezove u Karl. Varu?

jo a jeste drobnost. jak je to s tim zapisnym do clubu atd? ten thread kde to stoji je uz par let stary tak nevim jestli je to jeste aktualni?


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TimboZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 14:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To co je - zde - platí a zřejmě by si chtěl být v kraji západ u Lazila.

Jinak děláme si svůj sraz, spíše setkání. Má to komorního ducha, jsme všichni v pohodě a užíváme si to.
Předběžně už snad můžu prozradit, že by to příští rok mělo vypadat takto:
IX.oficiální sraz SHOC Bohemia Plešivec (Beroun) 17-9.6.2011
Jubilejní X.oficiální sraz SHOC Bohemia Nové Město u Jáchymova. 9-11.9.2011

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Timbo



Věk: 41
Založen: 14. 10. 2010
Příspěvky: 29
Bydliště: Pohlheim

Motorka: Shadow 1100 C2 Sabre
germany.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 14:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak to je super do berouna to neni svet a do jachymova uz vubec ne Good
tak to se budu snazit urco dorazit uvidime jak vyjde dovolena.
no a to clenstvi poresim urcite bych byl rad u zapadaku


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TimboZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 14:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koukám že máme nového adepta. Tak tě tu vítám a Pokud by ti to na ty naše srazy vyšlo rádi tě uvítáme. Good jako kapitán tě srdečně zvu.
Přeji ti aby ti zdraví co nejdéle vydrželo a těším se až ti budu moci potřást paží

_________________
Zima maří mé potřeby - opojení z jízdy!

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Timbo



Věk: 41
Založen: 14. 10. 2010
Příspěvky: 29
Bydliště: Pohlheim

Motorka: Shadow 1100 C2 Sabre
germany.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 15:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

diky kapitane taky se uz tesim na pristi sezonu Cool


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TimboZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 17:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Moc pěkná kočička, užij si ji v pohodě. Dobře jsi si vybral, nejen motorku.... Very Happy song


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 71
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 20:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No je to prostě fešanda Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Timbo



Věk: 41
Založen: 14. 10. 2010
Příspěvky: 29
Bydliště: Pohlheim

Motorka: Shadow 1100 C2 Sabre
germany.gif
PříspěvekZaslal: so 16 říjen, 2010 20:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

diky kluci. manzelka si dela papiry a pristi rok taky jednu dostane Cool


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TimboZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 18 říjen, 2010 08:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau Timbo
tak zas bude jedna rodinka jezdit v koloně Very Happy Mašina je fakt pěkná.

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Timbo



Věk: 41
Založen: 14. 10. 2010
Příspěvky: 29
Bydliště: Pohlheim

Motorka: Shadow 1100 C2 Sabre
germany.gif
PříspěvekZaslal: po 18 říjen, 2010 14:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jojo budem delat vlacek Cool
malej jezdi taky rad.
v nemecku je povolene detem od 3 let jezdit jako spolujezdec na motorce pokud mas specialne pro tyto ucely detskou sedacku na moto. koupil jsem ji kdyz byly malymu 3 roky a uz ma za sebou prvni sezonu za tatou v sedle Good


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TimboZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 18 říjen, 2010 15:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to klobouk dolů.
Můžeš tu sedačku vyfotit, nebo sem dát alespoň obrázek?

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr