Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 17 říjen, 2010 09:45  Předmět:  Prídavné kontrolky spínače Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přátele, kamarádi chtěl jsem se vás zeptat a poprosit o trochu inspirace uístění přídavných spínaču a kontrolek na šedivku aby to nevypadalo strašně a přitom to bylo po pruce. Předem děkuju vám všem.


Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 17 říjen, 2010 10:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

někde jsem to vyděl přidělaný na nádžku s brzdovkou, byl to takovej nástavec, takze nádržka vypadala 2x taková a navrchu to bylo s hodinkama, docela dobrý, máš to hnedle po pravici Enjoy

jen už nevim kde sem to viděl Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 17 říjen, 2010 10:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Měl je Kuboš750...

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

fata



Věk: 39
Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Ostrava-Zábřeh

Motorka: Honda VT 750 C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 17 říjen, 2010 10:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je celkem dobrý nápad jen by mě zajímalo kde a za kolik to koupil. Mám ještě jeden dotaz kčemu je tenhle závit (viz foto ze spod) je to levá strana jak je přepínač blinkrů.


13102010032.jpg
 Komentář:
 Velikost:  102.35 kB
 Zobrazeno:  6560 krát

13102010032.jpg



Panna Pohlaví:Muž Krysa SkrytýOsobní galerie uživatele fataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 17 říjen, 2010 11:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tyhle přepínače měl v nabídce jeden obchod, vystavující na Motocyklu jeden dva roky zpátky. Měl jsem to uložené v záložkách, ale pak to najednou zmizelo. Bylo to značené jako doplněk pro Goldwina a taky to bylo tak drahé. Pak jsem hledal náhradu a našel jen - tohle -.
Z dalších zajímavých doplňků mě zaulala ještě - zásuvka - a - páčky -.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 17 říjen, 2010 13:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak ta zásuvka je luxusní, tu chci Laughing

to jelepší než to jen tak ufušovat...


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 17 říjen, 2010 14:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tady to je ono Smile

ikdyž to co jsem viděl já bylo ještě kapičku jiný, byly tam takový ty páčkový vypínače...


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 17 říjen, 2010 14:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo to je ono. Smile

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 18 říjen, 2010 08:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

K tomu závitu naspod - nemůže to být na přichycení chráničů rukou (transalp například)? Je to asi to jediné co mě napadlo.


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 18 říjen, 2010 09:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je fakt, že je to univerzální Hondí součástka.
Crániče rukou jsou myslím chyceny, alespoň u Hondy, k páčkám.
Je ale zajímavé, že to je jen na jedné straně.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 18 říjen, 2010 09:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hm to máš vlastně pravdu. Muselo by to být na obou stranách a jak píšeš, chrániče jsou chycené k páčkám.
Tak nic jiného mě nenapadá. Budeš muset vznést dotaz na honda servis Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 18 říjen, 2010 09:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak píše Jerry, univerzální součástka. Toto by asi vyřešil pouze dotaz u dealera Hondy hcr.moto@honda-eu.com . Jinak jsou to všechno jen dohady. Pokud se ovšem nenajde někdo, kdo má tento závit využitý už z výroby.

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr