Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 00:11  Předmět:  Vyjížďka pro rum Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

drink Tak už nám opět došel rum. Sad A tak jestli to jen trochu půjde a bude sucho, jedeme v sobotu 23.10. do "Jindrova Hradu". chopper Zuzka potřebuje do vánočního pečiva a já mám žížu. Předpověď zatím slibuje, že by to šlo. A je to asi jedna z posledních možností ( a ještě Ještěd) se projet.
Odjezd, jak je u mne zvykem, v 10.05 z Prahy - Řep. OMV - Slánská zde: http://www.mapy.cz/?query=#mm=ZTtTcP@x=132819584@y=135878720@z=15
Přidáte se ? chopper chopper chopper

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 10:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jó když se pije Rum s rozumem..................... drink M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Diwočák



Věk: 34
Založen: 15. 08. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Soběslav

Motorka: VT 125 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 12:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

hmmm tak to já ti maximálně tak zamávám z okna v Klenovicích- tipuju že přes ně určitě pojedeš Very Happy . Přidal bych se ale čas není, musím se učit genetiku Help Surprised


Lev Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele DiwočákZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 14:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau Marty,taky bohužel nemám čas,ale šplhnul by sis, kdyby jsi mi jednu lahvinku dovezl drink


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 16:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám pracovní víkend, jinak bych jel. Příští týden zimuju mad

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 17:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chlapi, nejen prací živ je člověk... ne nééé

To Míra: Jasně, že přivezu, souhu kapitáne!! supr

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 17:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli bude hesky, tak bych se někde připojil. Jakou máš v plánu trasu??


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 17:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No, uvažoval jsem stará na Benešov, Vlašim, Pelhřimov, JH. A zpátky se uvidí podle času. Ale změna je možná.

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 18:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to je úplně mimo moji domovinu. Joooo kdyby jste jeli přes Písek .....hmmm, to bych se připojil jisto jistě.


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 18:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vzhledem k tomu, že zatím jsem sám Sad , tak není problém jet obráceně. A nebo se sejít zde: http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=n%C3%A1k%C5%99%C3%AD@sss=1@ssp=119381100_125972172_151198828_151072460@x=133940992@y=133509120@z=13

Pak pro rum a zpátky pojedu přes Písek, čímž uzavřu kolečko. popiskovat is

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 18:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já popojedu kam bude potřeba. Jen se mi nechtělo jet solo do hradce , tam tě pozdravit a jet spátky zase sám.Klidně dojedu do Chýnova nebo si zavoláme zítra až budeš mít jistou trasu a ja někam přifrčím.


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 18:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak fajn, sraz PAP-OIL Chýnov cca 13.00 ?

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 18:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK ale nesmí pršet, jo??


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 18:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Souhlas. Pokud na jihu bude pršet, nebo jinak nevyjedeš, volej. Mám hands-free.

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 18:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jospa



Věk: 62
Založen: 24. 08. 2010
Příspěvky: 148
Bydliště: Rudolfov

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 21:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to budete tak mezi pul druhou a druhou v Hradci? Jestli mi to vyjde, tak bych se sjel do Hradce podivat a potkat se na rumove pumpe. Z Rudolfova to neni az tak daleko.


Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele JospaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Míra



Věk: 53
Založen: 02. 12. 2006
Příspěvky: 217
Bydliště: Praha

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 21:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Míra: Jasně, že přivezu, souhu kapitáne!! supr[/quote]

Dík Razz


Býk Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 říjen, 2010 23:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jospa napsal:
to budete tak mezi pul druhou a druhou v Hradci? Jestli mi to vyjde, tak bych se sjel do Hradce podivat a potkat se na rumove pumpe. Z Rudolfova to neni az tak daleko.


Good Prima. Good

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 říjen, 2010 17:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

song tak já jsem doma, "rumová cesta "byla vynikající, pěkně jsem se svezl song snad se to líbilo i vám. rumu zdar nice


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 23 říjen, 2010 18:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sakr bylo krásně a já nemohl. Tak až na jaře Shocked

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr