Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 říjen, 2010 19:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

song Tak už jsem taky doma. song
Velká chyba, že jste se nikdo nepřipojil mad Udělal jsem nádherných 433 km. chopper chopper Počasí vyšlo až neskutečně, jen u Písku při návratu mírně mrholilo, ale ani to nenamočilo silnici. No prostě, jak již napsal klasik, jedna z "čistých radostí mého života"
Díky za účast Jospovi a Majorovi. Good Good Good A Majorovi ještě zvláštní poděkování za super projížďku po jižních Čechách. Dobrý Dobrý Dobrý Tudy, co mě vedl bych asi jen tak nejel.

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 říjen, 2010 19:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

...a pár foteček jako důkaz...


231020101008.jpg
 Komentář:
Rumové víly...
 Velikost:  106.02 kB
 Zobrazeno:  11034 krát

231020101008.jpg

231020101006.jpg
 Komentář:
Rumová smršť
 Velikost:  109.28 kB
 Zobrazeno:  11034 krát

231020101006.jpg


_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 říjen, 2010 19:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Super, doufám, že nám počasí vydrží i na Ještěd.
hell

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 23 říjen, 2010 20:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na Ještěd nemohu, ale koukám že bych mohl vyjet příští sobotu. Tak s tím zimováním ještě týden počkám.

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 říjen, 2010 21:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám vytápěnou garáž. Pojem zazimování neznám.
Maximálně zimní údžba.
To znamená že během zimy motorku rozvrtám a v březnu ji dávám na rychlo dohromady.
mad

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 říjen, 2010 14:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové, jak je vidět expedice se zdařila a to cukroví, to tedy bude Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 říjen, 2010 15:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vypadá to jako olej na výměnu po sezóně Laughing

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 říjen, 2010 19:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Byla jen škoda, že se nepřidalo víc lidiček. Dík Márty, že jsi jel a že jsi mně vytáhl na vzduch.... nice


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 říjen, 2010 17:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sally napsal:
Vypadá to jako olej na výměnu po sezóně Laughing


Namazanej rozhodně budu... Razz drink

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Rudy a Evik



Věk: 54
Založen: 21. 12. 2008
Příspěvky: 285
Bydliště: Nová Ves okr.Tábor

Motorka: Honda Goldwing GL 1500 SE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 říjen, 2010 21:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Byla to rychlá akce škoda že jsem o tom nevěděl byli jste od nás dva kiláky, mohl jsem se přidat och


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele Rudy a EvikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 říjen, 2010 21:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Rudy a Evik napsal:
Byla to rychlá akce škoda že jsem o tom nevěděl byli jste od nás dva kiláky, mohl jsem se přidat och


To mě mrzí, Sad ale v té chvíli, kdy mě tato akce napadla, mi opravdu došel rum. nene A to se přece musí řešit ihned... Laughing Snad jsem neporušil pravidla fóra, že jsem psal pod vlivem. drink drink drink Razz

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rudy a Evik



Věk: 54
Založen: 21. 12. 2008
Příspěvky: 285
Bydliště: Nová Ves okr.Tábor

Motorka: Honda Goldwing GL 1500 SE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 25 říjen, 2010 22:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Samozřejmě že takovej problém se musí řešit ihned a tak to má být Good Good Good
Pravidla fóra si neporušil drink tady můžeš bejt nacucanej jak houba Laughing Laughing Laughing


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele Rudy a EvikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 09 listopad, 2012 18:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak a je to tu zase. Došel mi RUM . Blíží se Vánoce a Zuzka potřebuje opět do pečiva. A protože podle PŘEDPOVĚDI by mělo být sucho vyhlašuji akci :

RUMOVÁ SOBOTA

což je cesta do Jindřichova Hradce a zpět. Sraz je sobotu 10.11.2012 v 10.00 na parkovišti na Cukráku . Odjezd cca v 10.15 . Kdo má "koule" se přidá, páč žízeň je věčná. Enjoy drink Enjoy

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 09 listopad, 2012 19:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Marty ted jsi mned dostal...já to pročítám od začátku a divím se, jak se tu objevilo tolik lidí během hodiny co jsem tu nebyl.......a oni jsou to hooooodně starý psaníčka :-))))))
Ale mrzí mne že nemohu, vnučka má narozky a tam prostě musím ......ale v deset jsem u Cukráku jako čestná stáž odjezdu :-))))) A nebudu sám :-))))
song


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Sup



Věk: 57
Založen: 07. 04. 2008
Příspěvky: 63
Bydliště: Vraňany čp.134

Motorka: Honda VTX1300C- VT 750 C Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 09 listopad, 2012 19:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak atraktivní cíl cesty si nenecháme ujít! J e d e m e !!!


Rak Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele SupZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

František



Věk: 47
Založen: 13. 08. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Duchcov

Motorka: VT 1100 C,VTX 1300-C
honduras.gif
PříspěvekZaslal: pá 09 listopad, 2012 20:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak asi nemám koule.To prostě nedám-e.Nicméně užijte si cestu a hlavně opatrně.FFF.


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele FrantišekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jospa



Věk: 62
Založen: 24. 08. 2010
Příspěvky: 148
Bydliště: Rudolfov

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 09 listopad, 2012 20:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sakra, zitra nemuzu. Vedet to trochu driv, tak nevaham. Tak si to uzijte.


Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele JospaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 10 listopad, 2012 07:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Několik překážek:
Máša na špalkách, pracovní víkend a rum nebumbam Shocked

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 10 listopad, 2012 08:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlavně ať se expedice Apalucha vydaří a vrátite se s se zásobami na zimu v pořádku mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sup



Věk: 57
Založen: 07. 04. 2008
Příspěvky: 63
Bydliště: Vraňany čp.134

Motorka: Honda VTX1300C- VT 750 C Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 10 listopad, 2012 08:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zatím hodně skromná expedice přitom venku jsou tak krásné 3stupně Pray


Rak Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele SupZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr