Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 01 listopad, 2010 18:43  Předmět:  Hledam nekoho se stejnym strojem pobliz Vyskova ci Brna Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarec soudruzi, mam takovy maly dotaz, nevim jestli to patri zovna do techniky, ale podle me jo.
Potreboval bych jestli tu v okoli Vyskova nebo v Brne neni nekdo se stejnym strojem jako mam ja 1100 C2 Ace 1998 kdo by byl ochoten udelat srovnavaci test nasich motorek.
Ze by se projel na me a ja na jeho a navzajem bychom si sdelili pocity.
Zda se mi ze moje moto ma dost velkou spotrebu a v servisu na nic zatim neprisli, vse je origo. Taky bych potreboval znat pocit z jizdy jineho stejneho stroje...

Diky.


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 01 listopad, 2010 19:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nech to na jaro a udelame si vejlet Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Petr67



Věk: 56
Založen: 04. 10. 2010
Příspěvky: 24
Bydliště: BRNO

Motorka: VT 750Canada 1986 RC14E
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 01 listopad, 2010 22:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čest práci soudruhu , klidně můžeme na jaře vyrazit pokud Ti nevadí že mám VT 750c . Já su z Brna .... Enjoy


Lev Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele Petr67Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 02 listopad, 2010 00:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Máš stejnej rok a typ jako já, co se ti nezdá mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 02 listopad, 2010 06:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No mam spotrebu 7l, pokud dam plexi tak 8l to je myslim dost. Dal bych chtel srovnat vykon, mel sem to na brzde a namerili mi asi 44 koni coz je asi ok, ale kdo vi... No a spis jde o celkovy pocit z jizdy, neumim to presne popsat... chce to projet a rict... Mozna jsem jen trochu paranoidni...


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 02 listopad, 2010 07:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak asi tak nejak


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Anonymní








PříspěvekZaslal: út 02 listopad, 2010 07:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

taky bych projel jinou jedenáctku, abych měl srovnání Wink

ja jezdim za nejakejch 5-6l nevim přesně, ale nemám plexy Smile


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 02 listopad, 2010 07:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

sem byl já mad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 02 listopad, 2010 11:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslím si že spotřeba 7 až 8l není vůbec žádný problém když za motorku občas beru a cestoní rychlost se pohybuje mezi 110 až 120 km nebo popojíždění po městě tak si to prostě vezme. Já jezdím v průměru za 6,5 když jezdím pomalu do té stovky a taky hodně záleží jak to točíš protože když chceš aby to trochu jelo tak ji prostě musíš podržet a v nízkejch otáčkách to je lenoch. A ještě, motorku mám pro radost a tak jsem spotřebu nikdy nějak neřešil a podle toho jak se chci svést tak taky vím že podle toho budu tankovat Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 02 listopad, 2010 13:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mílo, taky mám mášu pro radost, ale proč bych měl jezdit o 2 litry na 100km dráž, když třeba nemusim Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
sirgeorge



Věk: 49
Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 110
Bydliště: Poceplice

Motorka: VT 1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 02 listopad, 2010 13:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

o ono s tou spotrebou je to mozne, protoze ja sam mam 120kg a rad za to vezmu a kdyz jezdim, tak vetsinou s kamosema, kteri za to berou mnohem vic, tak jezdim spis na vyssi hranici nez na nizsi... Mohlo by to byt zpusobeno treba horsim spalovanim jednoho z valcu??? Zda se mi ze mi na zadnim valci svicky pali mensi oblouk nez ve predu. Svickama to neni, zkousel sem je prohodit... Nevite jak se to da promerit, nejakou metodu?


Váhy Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele sirgeorgeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 02 listopad, 2010 15:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak to změřit to tedy nevím a nikdy mě nenapadlo se tím zabývat. Buďto pálí a nebo ne, měli by hlavně pálit všechny čtyři Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Rudy a Evik



Věk: 54
Založen: 21. 12. 2008
Příspěvky: 285
Bydliště: Nová Ves okr.Tábor

Motorka: Honda Goldwing GL 1500 SE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 03 listopad, 2010 15:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když jí budeš držet 140 a víc tak si veme i 10l.


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele Rudy a EvikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 03 listopad, 2010 16:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

loudačka krajinkou ( okolo 70km/h) lehce přez 5 l
normální jízda okolo 100km/h +- 5,6-5,8 ( záleží, kde vemeš benzín)
dálnice - dálková jízda- okolo 140 +- 6,2 -6,8l Na 100 Enjoy Enjoy Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
wiki



Věk: 59
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 198
Bydliště: Vohančice 22, Tišnov

Motorka: VT1100C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 25 prosinec, 2010 14:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj sirgeorge.
mám podobný problém so spotrebou ako ty a tak by sme to mohli až bude teplo vyskúšať spolu. bývam pri Tišnove a to je do Brna 20km. To by šlo niekde dať spicha. túto sezónu som síce vypustil ale budúcu už plánujem jazdiť. tak sa na jar ozvi.
Wiki


Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele wikiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 25 prosinec, 2010 14:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli chcete menší spotřebu, prodejte to a kupte si VT750. U VT1100 je to naprosto normální.
Laughing

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 26 prosinec, 2010 07:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jinak já samozřejmě taky pokukuju po něčím větším, ale doba je zlá.
Třeba něco takového by se mi líbilo. Moc.
Sice je tam pár věcí cobych změnil ... . Líbilo.
chopper


VT1100T.jpeg
 Komentář:
 Velikost:  91.81 kB
 Zobrazeno:  15146 krát

VT1100T.jpeg


_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 26 prosinec, 2010 17:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přátelé, vždyť je to naše hobby. Proč řešíte spotřebu. Když se jede v koloně tak to bere 5 l a když jedu 150 tak 8l. Otevřené roury zase výš. Absolutně mě to nezajímá.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Valoušek Slavomír



Věk: 79
Založen: 23. 01. 2010
Příspěvky: 8
Bydliště: Hostěradice 202, okr. Znojmo

Motorka: VT1100, SC32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 červenec, 2012 14:08  Předmět:  Spotřeba a srovávání Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám honda 1100 asi rok 2000 a jak se tak dívám tak spotřebu mám taky takovou, když jedu 140 a výš, je mnohem větší (asi 10) a když jenom prožívám jízdu do 100 km/hod., 6 až 7 l/100km. A jsem z Hostěradic (55km od Brna. Když budeš moci, tak přijeď, kdykoliv, jen před tím zavolej (777794501) A promiň, že se ozývám tak pozdě, ale dříve asi mě to nějak uniklo.
Valda - důchodec (Valoušek Slavomír)


Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele Valoušek SlavomírZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 červenec, 2012 15:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Boža napsal:
Přátelé, vždyť je to naše hobby. Proč řešíte spotřebu. Když se jede v koloně tak to bere 5 l a když jedu 150 tak 8l. Otevřené roury zase výš. Absolutně mě to nezajímá.


Good Good naprostý souhlas

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr