Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 12 listopad, 2010 15:05  Předmět: Nápad Objednávám doplňky z Emeriky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar lidi.
Chtěl bych do konce měsíce listopadu udělat objednávku doplňků z http://www.cruisercustomizing.com Sortiment je velmi rozsáhlý a ceny příznivé Cool

Mám toho zatím cca za 1500Kč a na kartě mi zbejvá ještě 8000Kč do limitu.

Bude-li mít někdo zájem můžeme objednávky spojit Cool

Minule jsme na to byly s Rudym a Majorem 3 a poštovný bylo 60 dolarů.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 listopad, 2010 07:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mrknu na to, Vánoce se blížej Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 listopad, 2010 13:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pro isipiraci Cool

Mne se např. líbí TOHLE. Jako jedna z blbinek Laughing

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 listopad, 2010 14:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nebo tyhle hodinky. Ty už jsem kupoval Majorovi a vypadaj fakt parádně Good

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 listopad, 2010 14:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

moc malej průměr na trubku, kam to chytneš?

musim si udělat čas na to, to projít, chtěl bych třeba tu zásuvku na 12V jak tady někde byla Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 listopad, 2010 14:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám odtud i ty svoje rozkládací stupačky.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 listopad, 2010 14:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martin_s napsal:
moc malej průměr na trubku, kam to chytneš?


Pamatuješ ja vypadala ta opěrka od COBRY cos mi bral na e-bay? Nosič má přesně ten průměr. Stopka zadních blinkrů, které jsem použil při jejich relokaci k SPZ (dle tvého vzoru) má taky ten průměr Very Happy Tech míst bych našel vícero Very Happy

Mimochodem těch variant držáků vlajek je tam hafo pro různá uchycení (napolcho, na antenu, na trubku různých průměrů, na blatníky, polohovatelné atd.)

Ale jinak máš recht....je tam toho mraky a chce to čas to projít.

Pro neangličtináře.
Najděte si na těch stránkách volbu "SELECT BIKE" a vyberte svou mašinu. Pak už jen procházejte. Když se vám bude něco líbit podle obrázku a nebudete si jistí, napište a já nebo někdo jinej vám s tím pomůžem Cool

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 listopad, 2010 14:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Martin_s napsal:
... chtěl bych třeba tu zásuvku na 12V jak tady někde byla Smile


Myslíš TUHLE?

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 listopad, 2010 17:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo to je ona Smile


tu chcu Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: po 15 listopad, 2010 23:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Baron napsal:
Martin_s napsal:
... chtěl bych třeba tu zásuvku na 12V jak tady někde byla Smile


Myslíš TUHLE?

dobrá věcička,mám ji taky a vypadá stylově,chci si tam koupit Tohle

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: po 15 listopad, 2010 23:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pro neangličtináře.
Najděte si na těch stránkách volbu "SELECT BIKE" a vyberte svou mašinu. Pak už jen procházejte. Když se vám bude něco líbit podle obrázku a nebudete si jistí, napište a já nebo někdo jinej vám s tím pomůžem

nebo použijte google translator,zhruba porozumíte všemu Shocked

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 listopad, 2010 15:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chtěl bych udělat objednávku 30. listopadu aby to dorazilo do vánoc.
Psal jsem Ježíškovi Embarassed

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 listopad, 2010 16:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ježíškovi už jsem psal mnohokrát a má mne na háku mad

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 listopad, 2010 17:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čágo Barone, určitě chci ty hodinky, co se dávaj místo deklu, co jsi kupoval Majorovi. Dlouho jsem je hledal. Děkuji předem.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 listopad, 2010 08:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Boža napsal:
Čágo Barone, určitě chci ty hodinky, co se dávaj místo deklu, co jsi kupoval Majorovi. Dlouho jsem je hledal. Děkuji předem.


Počítám s tebou Cool
A chceš chromovaný s bílym ciferníkem?
nebo chromovaný s černým ciferníkem?

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 listopad, 2010 15:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Musím se podívat, který bude lépe vidět. Víc by se mi líbil černý, ale už blbě vidím, tak abych to v tý rychlosti přečetl. Jo, beru černý. Děkuji.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jospa



Věk: 62
Založen: 24. 08. 2010
Příspěvky: 148
Bydliště: Rudolfov

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 13:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cau Barone, neco bych si taky objednal. Dej mi prosim vedet jestli mozny jeste neco objednat a jaky je limit. Diky


Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele JospaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 14:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

počítáš s tou zásuvkou pro mě? Smile


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 14:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Počítám s tebou Martine. Ale je tam víc typů. Projdi to a hod sem přímej link nebo popis pls. Rozdíl je ve velikosti průměru řidítek a uchycení.

Pro 1 palcový je TAHLE
Pro 1 1/4 palcový je TAHLE
a pro plochý úchyt spojky nebo brzdy je TAHLE

Stačí mi jen napsat co sis vybral! Cool

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 14:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jospa napsal:
Cau Barone, neco bych si taky objednal. Dej mi prosim vedet jestli mozny jeste neco objednat a jaky je limit. Diky


Jasně, že můžeš Cool Ještě je rezerva cca 4000Kč do limitu. kafe pauza

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr