Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 15:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

chtěl bych tu na řidítka Smile

Ale vim p**u jakej maj prujem Embarassed

nemáš mášu po ruce?


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 16:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Laughing ok.Změřím si to na svý. Jen tam nemaám origo řidítka. Snad to bude stejný. Dám vědět.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 18:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Barone, myslíš že by se zi zam vešli ještě jedny hodinky na nádobku brzdové kapaliny v bílém provedení Shocked Můžeš mi poslat č.účtu, kolik ti mám poslat a zaplatím. Zdraví Enjoy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 18:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Barone, myslíš že by se že by se ti tam vešli ještě jedny hodinky na nádobku brzdové kapaliny v bílém provedení Shocked Můžeš mi poslat č.účtu, kolik ti mám poslat a zaplatím. Zdraví Enjoy M.P.

Už píšu kraviny mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 20:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vešli Mílo Shocked
S tím placením tak nechvátej. O víkendu to uzavřu a napíšu sem resumé kdo a kolik.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 20:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OOOOOOOOOOOOOOOOK Very Happy M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Svatopluk



Věk: 60
Založen: 29. 05. 2009
Příspěvky: 42


Motorka: VT 750 C4 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 listopad, 2010 22:59  Předmět:  je možná ještě účast? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli ti tam zbylo ještě pár tolárků rád bych se připojil i já....jsem na světýlka a rád bych si nechal poslat dva kousky tohohle:

http://www.cruisercustomizing.com/detail.cfm?Category_ID=53&manufacturer_ID=16&product_ID=8317&sblid_name=Kuryakyn_L_E_D__Battery_Gauge__Chrome_or_Black&model_id=2

(jinak je to objednací číslo KY-4219 - Price: $35.19)

Když to nepůjde 2x tak aspoň jednou, a když to nepůjde ani 1x tak se svět nezboří.

Peníze pošlu kam řekneš.

Dík.

Svatopluk


Blíženci  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele SvatoplukZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 listopad, 2010 07:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

2 Svatopluk:
2 kusy jsou v pohodě. Počítám s nimi.

Už toho máme za 430$ takže mi na kartě zbejvá ještě cca 2000Kč!

O víkendu to uzavřu a objednám!

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Svatopluk



Věk: 60
Založen: 29. 05. 2009
Příspěvky: 42


Motorka: VT 750 C4 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 listopad, 2010 12:38  Předmět: Skvělý ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky...skvělá zpráva...


Blíženci  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele SvatoplukZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

mirhajazz



Věk: 49
Založen: 24. 11. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Velká Bystřice

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 listopad, 2010 15:13  Předmět:  prosba Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny, vím,že jsem tady od včerejška nový, ale tyto webstránky už sleduji dlouho. Nevím jestli bude mít Baron ke mně důvěru, ale pokud ano, chtěl bych taky ty hodinky na VT 750 C2. Včera se mi nepovedlo nastavení v profilu a tak tam nemám telefon a ostatní věci, ale už píšu admin.Petrovi. Předem děkuji a na 100% zaplatím.


Panna Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele mirhajazzZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
mirhajazz



Věk: 49
Založen: 24. 11. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Velká Bystřice

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 listopad, 2010 15:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chtěl bych s černým ciferníkem. Děkuji moc


Panna Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele mirhajazzZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 25 listopad, 2010 15:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tímto je finanční limit vyčerpán!!! Objednávka uzavřena!

Prosím všechny co si objednali, aby na tento E-mail vkratky@gmail.com poslali svou adresu. Až mi to všechno přijde začnu to na tyto adresy rozesílat.

E-mailem vám obratem pošlu moje číslo účtu a platební údaje!

Baron von Bahnhof

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 26 listopad, 2010 10:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zjistil jsem, že zásilka bude expedována v 1 balíku a dopravné bude 95$.

95$ / 6 lidi = 15,8$ = 294Kč na každýho. To neni špatný supr

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Svatopluk



Věk: 60
Založen: 29. 05. 2009
Příspěvky: 42


Motorka: VT 750 C4 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 26 listopad, 2010 13:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Barone, seš pašák...všechna čest...dík za ochotu a tvůj čas Good


Blíženci  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele SvatoplukZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 26 listopad, 2010 13:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Objednávka je vyřízená a zaplacená!

Na E-mail jsem vám všem rozeslal podrobné vyůčtování.

O stavu objednávky vás budu informovat.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 30 listopad, 2010 10:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Naše objednávka právě změnila status na "ODESLÁNO!" Smile

Zatím mi dorazila platba od Martina a M.P. Shocked

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 30 listopad, 2010 11:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

v SZ máš výpis z účtu, tak to překontroluj, jestli se teď z našich peněz neraduje někdo jinej Smile posílal jsem v pátek tušim, jak jsem ti psal mejla


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Svatopluk



Věk: 60
Založen: 29. 05. 2009
Příspěvky: 42


Motorka: VT 750 C4 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 30 listopad, 2010 11:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já to platil dnes ráno na poště poukázkou...tak zítra by to mohlo být na účtě...


Blíženci  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele SvatoplukZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 30 listopad, 2010 11:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prostě mi pošlete všechno co máte popiskovat is

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 30 listopad, 2010 11:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to bys neunesl Laughing


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr