Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 prosinec, 2010 00:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pěkný,ale za tu cenu to chir.ocel asi nebude Sad

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 prosinec, 2010 11:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mne ten ježíšek nějak vynechal, asi jsem zlobil mad

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 prosinec, 2010 12:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Míla Pohl by ty hodinky měl dostat dneska Smile
Do Nymburka byla asi dost zavátá cesta, ale sledovačka balíku se ku jeho radosti dnes změnila.
Už jsem začínal mít obavu Cool

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 prosinec, 2010 16:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dnes zásilka dorazila, byl jsem na poště a balíček byl v rozvozu a odpoledne světe div se ho přivezl pošťák Shocked Díky Vaše Veličestvo Good M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 prosinec, 2010 19:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nemaj zač kollege Cool Doufám, že se líbí Cool

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr67



Věk: 56
Založen: 04. 10. 2010
Příspěvky: 24
Bydliště: BRNO

Motorka: VT 750Canada 1986 RC14E
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 prosinec, 2010 21:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ježíšek mně nadělil; trencle ; ponožky a keramickej hrnek s motorkou Surprised jupííí


Lev Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele Petr67Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 30 prosinec, 2010 21:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hodinky jsou pěkný, chci se jen zeptat, to tam drží jen v tom silikonovým O-kroužku, mám trochu strach abych nepotratil d'oh! M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 prosinec, 2010 23:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky mi je to divný. Ale asi jo. Ciferník je docela nečitelný...


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 31 prosinec, 2010 23:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Hodinky jsou pěkný, chci se jen zeptat, to tam drží jen v tom silikonovým O-kroužku, mám trochu strach abych nepotratil d'oh! M.P.


drží dobře, jen to dobře nasadit

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 leden, 2011 11:50  Předmět:  Nádobka v černé - no problem Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mirhajazz napsal:
Zdravím vás všechny...a mám dotaz na někoho, kdo má taky ty hodinky, co objednával Baron. Máte je tam jenom tak zasazený? Nemůže to při nerovnostech vypadnout? Možná tam dát za ně trochu lepidla, nevím... A ještě jeden dotaz, předem se omlouvám, jestli je to v jiným vlákně, ale jaksi jsem zjistil, protože mám motku teprve od podzimu a schovanou u kámoše, že vaničku mám černou, asi kov, obalený plastem, to vidím jen na fotce...Prostě těm hodinkám by slušela vanička chromovaná, tak jestli máte někdo tip, kde ji koupit...Díky za odpovědi... Good


No jestli to máš černý jako jsem měl já na VT 600 tak je to pouze barva. A jak to udělat, abys to měl chromové najdeš zde : http://motostranky.ic.cz/moje/shadow/komponenty_riditek/index.html
Je tu o tom i vlákno : ¨http://www.shoc.cz/viewtopic.php?t=3065
Ale dalo to práci mad


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 leden, 2011 13:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nemá černý!
Má černý jen ciferník, ale myslím si, že pro šikovnýho hodináře by to neměl být problém jej vyměnit.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 leden, 2011 13:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Baron : no tak to já myslel, že má černou nádobku na brzdovou kapalinu, když psal "Vaničku"


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

mirhajazz



Věk: 49
Založen: 24. 11. 2010
Příspěvky: 34
Bydliště: Velká Bystřice

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 leden, 2011 14:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Petr.VF: Veliké díky Good . Kdybych psal místo vaničky nádobka na brzd. kapalinu, nedošlo by k nejasnostem. mad .


Panna Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele mirhajazzZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 leden, 2011 14:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petr.VF napsal:
Baron : no tak to já myslel, že má černou nádobku na brzdovou kapalinu, když psal "Vaničku"


Sorry.....já to přehlíd Anxious

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 leden, 2011 14:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mirhajazz napsal:
To Petr.VF: Veliké díky Good . Kdybych psal místo vaničky nádobka na brzd. kapalinu, nedošlo by k nejasnostem. mad .


V pohodě. Hele já takhle vyleštil všechny díly co jsou na řidítkách.

Dělal jsem to v panelákových podmínkách a včetně leštění několika jemnostmi smirkového papíru a následného leštění kotouči na vrtačce mě to zabralo zhruba 50hodin práce celkem??? Asi tak no.

Ale je to dost opruz. A máš pak strašně zasraný ruce, jelikož to brousíš pod vodou a zaleze ti to za nehty a tak.

Ale vypadá to pak fakt pěkně.


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 03 leden, 2011 16:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ten náramek je fakt pěknej. Samo, že za ty prachy to není chirurgická ocel, ale platina.....
To je přeci jasný mad song mad Enjoy


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr