Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Šipka



Věk: 65
Založen: 03. 11. 2010
Příspěvky: 7
Bydliště: Řevnice

Motorka: VT750 Shadow Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 21 leden, 2011 18:54  Předmět:  Kryt chladiče Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj lidi! Koupím černý origo kryt chladiče na Spirita, myslím, že je stejný jako C2,C4,C5. Jelikož jsem mad tak musim sehnat jiný. Jestli někomu třeba zbyl po výměně za chrom tak se ozvěte a díky. Šipka


Beran Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele ŠipkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 21 leden, 2011 19:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co tady, je tam chromovaný i origo černý http://www.tipmoto.com/dily-modely/honda/2391-vt-750-c2-shadow/ Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 21 leden, 2011 19:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady je ten plastovej http://www.tipmoto.com/dily-moto/chlazeni/chladic-vodni/12985-kryt-chladice.html mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: pá 21 leden, 2011 21:14  Předmět:  Re: Kryt chladiče Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Šipka napsal:
Ahoj lidi! Koupím černý origo kryt chladiče na Spirita, myslím, že je stejný jako C2,C4,C5. Jelikož jsem mad tak musim sehnat jiný. Jestli někomu třeba zbyl po výměně za chrom tak se ozvěte a díky. Šipka

za 2 stovky ti ho prodám,origo Spirit

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 21 leden, 2011 21:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já tomu rozumím tak že to má být na 750 Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: pá 21 leden, 2011 21:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

je to pravda,všiml jsem si to až teď,mám na 1100,omluva

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Šipka



Věk: 65
Založen: 03. 11. 2010
Příspěvky: 7
Bydliště: Řevnice

Motorka: VT750 Shadow Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 leden, 2011 18:27  Předmět:  Kryt chladiče Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Tady je ten plastovej http://www.tipmoto.com/dily-moto/chlazeni/chladic-vodni/12985-kryt-chladice.html mad M.P.


Tak bohužel, teď jsem to porovnal a je to jiný, ten můj má po stranách držáčky na kabely a na každý straně oko co jde navlíknout přes silentbloky chladiče, je to na spirita 08 750 Help


Beran Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele ŠipkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 leden, 2011 18:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pak asi jedině koupit novej ale je to šectnást stovek Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 leden, 2011 18:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Koukám že už ani neumím psát Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Šipka



Věk: 65
Založen: 03. 11. 2010
Příspěvky: 7
Bydliště: Řevnice

Motorka: VT750 Shadow Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 leden, 2011 18:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to neva můžeš mi poslat rozměr a fotečku ? třeba to klapne


Beran Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele ŠipkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Šipka



Věk: 65
Založen: 03. 11. 2010
Příspěvky: 7
Bydliště: Řevnice

Motorka: VT750 Shadow Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 leden, 2011 18:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

goldi napsal:
je to pravda,všiml jsem si to až teď,mám na 1100,omluva

tak ještě jednou to neva můžeš mi poslat rozměr a fotečku? třeba na mail


Beran Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele ŠipkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Šipka



Věk: 65
Založen: 03. 11. 2010
Příspěvky: 7
Bydliště: Řevnice

Motorka: VT750 Shadow Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 leden, 2011 18:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Koukám že už ani neumím psát Shocked M.P.


Beran Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele ŠipkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Šipka



Věk: 65
Založen: 03. 11. 2010
Příspěvky: 7
Bydliště: Řevnice

Motorka: VT750 Shadow Spirit
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 leden, 2011 19:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Šipka napsal:
MILOSLAV POHL napsal:
Koukám že už ani neumím psát Shocked M.P.

tak mě to taky nějak nejde, píšu na tom podruhé a ještě se dobře neorientuji jak se má odepisovat, časem snad na to přijdu Very Happy no a ty chromový kryty se asi většinou dávaji ještě přes ty plasty co?


Beran Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele ŠipkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 leden, 2011 19:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chromový rámeček se dává místo plastového, origo rámeček najdeš tady http://www.partsdepot.cz/index.php?cat=Motorcycles&mfg=Honda&curl=&year=2008 M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 leden, 2011 20:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já tedy mám chromovaný přes plastový.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 leden, 2011 21:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry napsal:
Já tedy mám chromovaný přes plastový.


... a proto jsi Prezident... vztekle se válet Enjoy song

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 22 leden, 2011 23:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady ještě odkaz http://www.partsdepot.cz/index.php?model=3656&cat=Motorcycles&year=2008&mfg=Honda&curl=&modelsearch_x=&section=178465 jestli je to ono Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr