Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 květen, 2011 23:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady je v podstatě celá palivová soustava http://www.partsdepot.cz/index.php?model=1035&mfg=Honda&cat=Motorcycles&year=1988&modelsearch_x=&curl=&section=99044 ale to možná víš, jen pro jistotu Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: po 23 květen, 2011 18:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za radu ale zatím to vypadá na indukční cívku či cívky.Jiskru sice dává,ale malou dokonce chytla když kolega doktor přidal na bohatosti ,ale to nadšení opadlo když jsem jí projel cca 300m pak opět odmítla spolupráci .Vytloukli jsme baterku a tak pokračování bude pro nedostatek času až ve čtvrtek. boj

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 květen, 2011 19:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No tak hlavně že jste na stopě mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 květen, 2011 17:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tož další pokus je na scéně zatím to vypadá že stávkuje palivové čerpadlo tak jsem přesně podle přísloví i BLBEJ PORADÍ poradil zdali by se to nemohlo bez něj obejít samospádem sic nevyjedu celou nádrž cca 9,5l,ale tak cca 6-7l ale při hustotě benzínek mi 6-7l vystačí na 120-140km což by mě nevadilo.Pokračování léčby bude zítra. Help Help

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 květen, 2011 20:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čerpadlo když pumpuje tak cvaká, teoreticky by mohlo čerpadlo propouštět při plné nádrži a co přívod k čerpadlu, není zaoxidovaná elektrika, konektory, palivový filtr, zkusit potrubí profouknout, prostě hledat Shocked Shocked Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 květen, 2011 21:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mílo díky za radu.Ale asi to bude tím čerpadlem ač jsem laik protože mi to léčí kolega a zapnul klíček na vt 750 a ta jak píšeš začla cvrkat za to u mí je ticho po pěšině.Proto jsem navrhnul atˇ to zkusí vzít na přímo pokud to půjde tak je to jasný.Zítra tam má přijít 2 chytrá hlava tak když se dílo podaří tak to snad bude vrčet.Já budu zítra budovat kapitalismus. Brick wall

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 27 květen, 2011 23:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevím jak je to u osmistovky ale na vt 1100 je to třeba tak že začne pumpovat až po nastartování. Pumpa se dá vyndat vyzkoušet mimo motorku možná i rozebrat, vyčistit, opravit, je to v podstatě elektromagnet s jádrem připojeným na membránu a to že pumpuje obstarávají ventilky, může to být přidřený, bordel pod ventilkem a pod. Ať se daří mad mad mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 28 květen, 2011 19:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chlapáku, dej vědět jak jsi dopadl Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: so 28 květen, 2011 19:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Moc hezká rada a nevíš prosím kdo by to případně dokázal rozebrat ano to bych dokázal,ale hlavně dát do kupy.Elektrika je moje hobby jednou jsem zapojoval rádio prý to nic není pak se z něj zakouřilo a opravář povídá tak tohle už v životě hrát nebude. Good Ale ta 750 jak jsem psal najdeš jí na Khmoto je rok 1987 a skutečně cvrká hned po otočení klíčku.

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: so 28 květen, 2011 19:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Samo že dám vědět jak jsem dopad či spíš jak dopadla 800,ale jsem dorazil už tedˇ a tak nechci mekaniky otravovat tím spíš že se sami neozvali. song

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 28 květen, 2011 19:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To že pumpuje po zapnutí klíčku není u všech motorek, já to mám na svý mašině předělaný, zapnu klíček a pumpuje ale z fabriky to pumpovalo až po nastartování Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 29 květen, 2011 23:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau až se budeš koukat na to čerpadlo, tak se hlavně podivej na kontakty, jestli nejsou připeklí. To se občas u origo čerpadel stává.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 30 květen, 2011 09:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak píše Gorky, mohly by to být kontakty,lék se dá koupit TADY

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: po 30 květen, 2011 18:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za radu předám ji mekanikům pokud se k tomu dostanou zatím prý neměli čas dnes v 13.00h.Ale zatím jsem po nich chtěl aby to zkusily na přímo cesta nejmenší oběti.

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: po 30 květen, 2011 18:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Porád si prohlížím tu opravnou sadu,ale k čemu to může bejt dobrý to netušim .Jo to očko se asi někam dá přišroubovat,ale to je asi tak všechno.Snad si mechanici poraděj jinak když to budu dělat já tak budou svítit i zrcátka ,ale holka stejně nechytne. Sad

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: út 31 květen, 2011 18:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tož přátelé Vt 800 už běží sic tedy né úplně čistou opravou protože čerpadlo cvrká stále bez odpočinku,ale co si víc přát když dárcem orgánu je Intruidr
800.Díky Týšovi zítra odchází původní čerpadlo na opravu a poté půjde zpět.V TOP MOTO pochopily ,že el. není mé hobby a tak raději provedou odbornou výměnu sami.Projel jsem s ní dnes cca 25 km a paráda.Vivat LAS VEGAS. song song song song

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 květen, 2011 19:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to vypadá na ventilek v čerpadle, buď bordel nebo vadná pružinka a nebo prasklá membrána ale to vše slušný opravář zmákne. Hlavně že je známa diagnoza. Počkej jak fešanda bude ještě vyšlapovat. Embarassed mad kafe pauza M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: út 31 květen, 2011 20:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V to doufám když jsem slyšel ten zvuk když uberu plyn takový to stacato no nádhera. nice

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Petr67



Věk: 56
Založen: 04. 10. 2010
Příspěvky: 24
Bydliště: BRNO

Motorka: VT 750Canada 1986 RC14E
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 31 květen, 2011 20:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak že to bylo podávací čerpadlo . Pravděpodobně odečla cívka elektromagnetu. Hlavně že je závada identifikována a poté odstraněna . Ještě otázka z toho intrudru to pasovalo hned , nebo byla nějaká úprava?


Lev Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele Petr67Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: út 31 květen, 2011 20:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No moc jsem nepátral jak to šlo,ale velikostně to pasuje ale Introš má snad bud´ o drát víc nebo mín´ zeptám se,ale důležitý je že to funguje.jak říkaj amíci rejže jako rejže.sic ta má rejže je čistá amerika.Dělali je tam a to jen 1 rok a celkem jich udělali 4920.Tož za takových 100/200 let pěkný sběratelský kousek. Razz

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr