Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
ezra



Věk: 61
Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 52
Bydliště: Kutná Hora

Motorka: honda VT 800
neth_antilles.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 červen, 2011 19:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak vám závidím měl jsem v plánu ráno v 6 vstanu dojdu se psem napapám se a v 7 vyrážím.Do 9 sem tam.Tohle platilo do 15.15h přišel polský stavby vedoucí a povídá pán moc šikovný potřeboval by sme aby přišel do roboty i zítra. Help No odpovědˇ nebyla choc do piči,ale pán přide.Páč pokud by nepřišel tak by se asi u něj nechytal.TAK atˇ nechci mi nezbývá než budovat kapitalismus. Surprised

_________________
DUM SPIRO SPERO

Rak Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ezraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 17 červen, 2011 22:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zábava v plném proudu. Pivo teče i když dost pomalu Enjoy


17062011179.jpg
 Komentář:
fotka
 Velikost:  79.02 kB
 Zobrazeno:  12236 krát

17062011179.jpg



Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 18 červen, 2011 21:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A tak jsem ve dvě hodiny dorazil domů za rodinými povinostmi, po krásně suché silnici, doufám že se vám na Plešivci zadaří a v pořádku dorazíte domů. Čusky M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červen, 2011 11:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

moc povedený sraz nice

díky všem co měli organizaci na hrbu Good

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červen, 2011 15:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem suchej doma. song
Všem moc dík. Byli jste supr


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
František



Věk: 47
Založen: 13. 08. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Duchcov

Motorka: VT 1100 C,VTX 1300-C
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červen, 2011 15:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čawes Lidi.Ujíždějíc před mraky jsme dorazali dom skoro suchý.A co říct na závěr,když se sjede parta super lidí tak to nemůže dopadnout jinak než SUPER.Všem organizátorům,Díky.F+L


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele FrantišekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Lemmy



Věk: 50
Založen: 31. 01. 2010
Příspěvky: 69
Bydliště: Blatná

Motorka: VT 1100 C shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červen, 2011 15:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky jsme doma, i když ne tak suchý.
Díky všem za super atmosféru!!!
Už cvičím - příště to Zelímu nedarujeme (aspoň ne tak lehce) boj mad
Enjoy

_________________
U Hondy začíná a končí pořádná motorka !!!!!!!

Štír  Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LemmyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červen, 2011 16:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky zvlhlí, ale v pořádku doma Cool
Díky moc všem za fakt super akci supr supr

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červen, 2011 16:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj všem,
z Berouna do Slaného jsem dvakrát zmoknul Sad

Zde několik foto ze srazu
http://sally01.rajce.idnes.cz/Beroun_Plesivec_2011/

supr Good supr Good supr

_________________
Omnia mea mecum porto.



Naposledy upravil Sally dne ne 19 červen, 2011 19:41, celkově upraveno 2 krát
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Hammer



Věk: 42
Založen: 04. 02. 2008
Příspěvky: 295
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Motorka: VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červen, 2011 16:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem byl ve 13 doma - vzal jsem to zrychleným přesunem po dálnici a ještě že tak zaparkoval jsem a začalo tu lejt jako z konve. Terka dorazila v 16 vlakem.
Všem děkujeme za výbornou atmosféru a organizaci


Váhy Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele HammerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červen, 2011 17:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, já jsem dorazil domu prakticky suchý, protože déšť ustal už v železný a od Velký dobrý jsem jel za sluníčka po zcela suché silnici. Děkuji všem za skvělou atmosféru a doufám, že se brzi někde zase sejdem. Gorky

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červen, 2011 17:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fotky z akce najdete tady
http://baronvonbahnhof.rajce.net/Beroun_18.6.2011

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červen, 2011 17:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsem taky doma. Další test nového pláště proběhl od Rudné až na Ruzyň. Neprofoukne ani neproprší. Asi prodám pláštěnku Razz
Díky všem za super víkend, už dlouho jsem se tak nepobavil. Good Good Good

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lemmy



Věk: 50
Založen: 31. 01. 2010
Příspěvky: 69
Bydliště: Blatná

Motorka: VT 1100 C shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červen, 2011 18:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Marty64 napsal:
Tak jsem taky doma. Další test nového pláště proběhl od Rudné až na Ruzyň. Neprofoukne ani neproprší. Asi prodám pláštěnku Razz
Díky všem za super víkend, už dlouho jsem se tak nepobavil. Good Good Good




Díky Martymu se výborně bavili asi všichni ... nejlepší moderátor !!!!! ... bylo by třeba pohonit nějaký kontakty a dostaneme ho na NOVU ... Good Good Good

_________________
U Hondy začíná a končí pořádná motorka !!!!!!!

Štír  Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LemmyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červen, 2011 18:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

...


160620111214K.jpg
 Komentář:
 Velikost:  112.1 kB
 Zobrazeno:  12065 krát

160620111214K.jpg


_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Tony



Věk: 58
Založen: 06. 05. 2007
Příspěvky: 102
Bydliště: Písek

Motorka: VT 600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červen, 2011 18:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj všem Very Happy dorazili jsme domů v pořádku...docela suchý, nejvíc jsme promokli cestou z garáže Laughing Díky za krásně prožitý víkend se správnými motorkáři na bezvadně zorganizované akci... už se moc těšíme na další setkání tanec banána
Tony, Veru a Aimee
Good Good Good Good Good Good Good Good Good Good Good Good

_________________
subridens iustus :-)

Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele TonyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červen, 2011 19:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Všem pořádajícím velký dík atmosféra skvělá dobře jsem se bavil. Cesta domů v poho jenom jsme třikrát zmokli. Těším se na další setkání

_________________
Zima maří mé potřeby - opojení z jízdy!

Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červen, 2011 20:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Móóc prima sraz,velké poděkování a pochvala nejen organizátorům Good Very Happy

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Bosak



Věk: 37
Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha 10

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červen, 2011 20:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Také sem dorazil v pořádku.... kolem 12:30 sem byl doma... Petra.VF sem protáhl přes motol na okruh, tak snad dorazil také v pohodě... chopper

_________________
Memento mori

Ryby Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele BosakZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 19 červen, 2011 20:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fotečky pěkné, jen jsem zvědavej kdy dodá sbírku foteček náš funglnový generalisimus Fanda Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr