Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 28 březen, 2007 08:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Roberte, tu rychlost ber jako nadsázku, nejsem žádnej závodník,pohoda,klídek,kochání se krajinou a tak všelijak podobně Very Happy Very Happy ,až dojedem tak tam budem kafe pauza ,tuhle neděli nemůžu

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 březen, 2007 08:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak mi prave odpovedeli z Bikers Mode, ze bude normalne v sobotu otevreno a ze uz se na nas tesi Smile


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 28 březen, 2007 12:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

paráda, platí v sobotu, 10.00 na Slovnaftu v Prostějově Enjoy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 březen, 2007 12:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Grizzly napsal:
paráda, platí v sobotu, 10.00 na Slovnaftu v Prostějově Enjoy

Jo, plati, akorat kdyby prselo, tak nepojedu. Ale to bych ti kdyztak zavolal.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 30 březen, 2007 07:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Roberte, nastala komplikace, věř mě že, se tohle nestává, ale člověk míní, šéfové mění, bohužel pro náš společný výlet, musím v sobotu a v neděli pracovat nene pláč. Přijmi moji omluvu a buď naplánuj jiný termín
např. příští sobotu, nebo domluvíme něco jiného. Tato situace se opakuje pouze jednou za 20 let Very Happy . Dozvěděl jsem se to, až dnes ráno, ještě jednou se Ti omlouvám. Enjoy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 30 březen, 2007 07:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Grizzly napsal:
Roberte, nastala komplikace, .....

No neda se nic delat, ja uvidim, jake bude pocasi a jestli se mi bude chtit. Kdyztak to naplanujem na jindy.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: po 02 duben, 2007 09:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Roberte, jak jsi pořídil, já sem pořád v nene v pracovním procesu, bohužel mám našlapaný i tento víkend, ale v nedšli pokud bude počas, tak konečně někam vyjedu. Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 duben, 2007 11:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nakonec jsem tam teda nejel, jel jsem s kamaradem do Olomouce, chce si koupit nejakeho Intrudera. Navic jsem dostal jakousi kozenou bundu od kamaradky, tak mozna busu setrit korunky a nebudu zatim kupovat nic. Ale projet se muzem, nekde v Buchlakach zajet na kafe bysme pres vikend mohli, doufam, ze se prida i nekdo dalsi.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 duben, 2007 22:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

v neděli po obědě bych se jel projet , i když buchlov. horách na parkovišti motorkářů maj hnusný kafe , pivo se tam dá pít Enjoy samozřejmě nealkoholický...


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 07:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Super, v nedeli bych teda vyjel taky, kde se potkame je mi docela jedno, chtel jsem se nejak priblizit tem brnakum Smile Snad se ozve jeste nekdo dalsi, aspon bysme mohli dat seznamovaci Birell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 08:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pánové v neděli pojedem, navrhněte kde se potkáme. Embarassed oslovím e- další lidi z "východního,, bloku. Very Happy Ty buchlováky by pro začátek docela vyhovovaly.

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 09:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo, mne by taky vyhovovaly, tak daleko snad dojedu a doufam, ze me tam zadny zavodnik nesejme, jak je tam posledni dobou zvykem. A protoze to tam moc neznam, reknete mi kam a kdy mam dojet Smile


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 11:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já bych navrhoval na parkovišti v Buchlovských horách , tam kde se setkávaj motorkáři - je to parkoviště ,když se jede z U.Hradiště po pravé straně , jediné parkoviště kde je hromada motorek, nedá se to přehlídnout, čas - mezi 13.00 hod až 13.30 hod. , s Robertem můžeme vyjet ze Zlína cca.ve 12.30 , když sebou švihnem tak jsme tam za půl hod. Laughing

vezmu vizitky - kdyby tam byli další majitelé Shadow


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 11:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Radek napsal:
já bych navrhoval na parkovišti v Buchlovských horách , tam kde se setkávaj motorkáři - je to parkoviště ,když se jede z U.Hradiště po pravé straně , jediné parkoviště kde je hromada motorek, nedá se to přehlídnout, čas - mezi 13.00 hod až 13.30 hod. , s Robertem můžeme vyjet ze Zlína cca.ve 12.30 , když sebou švihnem tak jsme tam za půl hod. Laughing

vezmu vizitky - kdyby tam byli další majitelé Shadow

Jo, dejme si sraz ve Zline, ja nevim, kde to parkoviste je. Ale moc bych s sebou nesvihal, aby mi to nezustalo Smile Sraz v nedeli 12:30 pod Velkym kinem?


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 11:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

motorkářský parkoviště i čas, mě vyhovuje Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 11:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo souhlas , ve 12,30 u Velkého kina, pojedeme pomaleji, po obědě bývám vláčný ......

Navrhuji v pátek večer ještě si to "odklepnout " , kdyby byla u někoho změna , do něděle daleko ...


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 12:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasan a vemte si na me i telefon, kdyby nahodou....


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 12:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

v Pá to odklepnem, včetně sebe pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo pivo vztekle se válet

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Radek



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Zlín

Motorka: VTX 1300 S
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 14:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

sebe odklepneme pivo v sobotu , aby se nám v neděli lépe jelo Enjoy


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele RadekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Steed
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 duben, 2007 16:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Myslím,že se to tam jmenuje u "TRAMPA"


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr