Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
PEDROSKV
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 03 květen, 2011 21:28  Předmět: Poznámka RADA Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj motorkaři budu si kupovat schadou 750 moc se mi libí a potřebuji poradit mám cca 130 kg a 2 metry bude mi tato matorka stačit dle Vašich zkušeností ?????díky moc za radu pedroskv


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 květen, 2011 22:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No 130 Kg a dva metry, to jsi pěkně narost, stačit ti bude ale zkus si na ni sednout a ještě líp je projet se a zvaž to. Dobrý to bude do doby než zatoužíš po silnějším stroji Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: út 03 květen, 2011 23:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

s Tvojí výškou bez přepákování budeš mít problém Sad

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 03 květen, 2011 23:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hochu, s touhle vejškou máš bez přepáčka "problém" na všem. A věř, že vím o čem mluvím.


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pedroskv



Věk: 52
Založen: 03. 05. 2011
Příspěvky: 35
Bydliště: Karlovy Vary

Motorka: Shadow CD 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 květen, 2011 07:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
No 130 Kg a dva metry, to jsi pěkně narost, stačit ti bude ale zkus si na ni sednout a ještě líp je projet se a zvaž to. Dobrý to bude do doby než zatoužíš po silnějším stroji Embarassed M.P.


Díky už jsem na ní seděl a jeto asi v pohodě ale mám tu pak ještě Yamahu drakstar 1100 o 10.000 dražší ale jsem začátečník tak nevím a ta schedou je moc pěkná.jo a ta šedou mám prodloužené brzdy na delší lidi nevím jak správně to nazvat


Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele PedroskvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pedroskv



Věk: 52
Založen: 03. 05. 2011
Příspěvky: 35
Bydliště: Karlovy Vary

Motorka: Shadow CD 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 květen, 2011 07:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

goldi napsal:
s Tvojí výškou bez přepákování budeš mít problém Sad


ahoj to přepákování jestli je prodloužení dole té brzdy tak to už ta motorka má


Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele PedroskvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Pedroskv



Věk: 52
Založen: 03. 05. 2011
Příspěvky: 35
Bydliště: Karlovy Vary

Motorka: Shadow CD 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 květen, 2011 07:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honza_C napsal:
Hochu, s touhle vejškou máš bez přepáčka "problém" na všem. A věř, že vím o čem mluvím.

a co ta váha je to v pohodě?přepákování to už má.díky


Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele PedroskvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MFabien



Věk: 47
Založen: 31. 05. 2010
Příspěvky: 111
Bydliště: Luhačovice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 květen, 2011 08:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Holaheyyy, ze zkušenosti vím, že 195 cm a 130 kg jsou na Shadow 750C2 úplně v pohodě. Najezdil jsem s tím vloni od května do října asi 10.000km a letos jich snad bude víc. Spíš asi zvaž, jestli chceš motorku na rok, na pět nebo na deset let... Já na té svojí budu klidně jezdit až do důchodu... chopper
Samosebou se jedná o můj pohled, takže pokud bude Tvá zkušenost jiná, snad mi ji neomlátíš o tlamičku Enjoy Enjoy Enjoy


Střelec Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MFabienZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Svatopluk



Věk: 60
Založen: 29. 05. 2009
Příspěvky: 42


Motorka: VT 750 C4 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 květen, 2011 12:06  Předmět:  Přepákování Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Můžu potvrdit...taky jsem narost a pořídil jsem Hondu Shadow 750 a měl jsem problém. Po radě Goldiho jsem investoval do přepákování a dnes jsem nad míru spokojen. A jak psal Honza_C, stejně bych to musel řešit i u jiných strojů.


Blíženci  Kočka OfflineOsobní galerie uživatele SvatoplukZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Pedroskv



Věk: 52
Založen: 03. 05. 2011
Příspěvky: 35
Bydliště: Karlovy Vary

Motorka: Shadow CD 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 květen, 2011 12:36  Předmět:  Re: Přepákování Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Svatopluk napsal:
Můžu potvrdit...taky jsem narost a pořídil jsem Hondu Shadow 750 a měl jsem problém. Po radě Goldiho jsem investoval do přepákování a dnes jsem nad míru spokojen. A jak psal Honza_C, stejně bych to musel řešit i u jiných strojů.



Ahoj už jeto jedno složil jsem zálohu a je hotovo.přepákovaná je tak sned to bude v pohodě.díky jo a zamiloval jsem se


Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele PedroskvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pedroskv



Věk: 52
Založen: 03. 05. 2011
Příspěvky: 35
Bydliště: Karlovy Vary

Motorka: Shadow CD 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 květen, 2011 12:39  Předmět: Poznámka Re: RADA Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

PEDROSKV napsal:
Ahoj motorkaři budu si kupovat schadou 750 moc se mi libí a potřebuji poradit mám cca 130 kg a 2 metry bude mi tato matorka stačit dle Vašich zkušeností ?????díky moc za radu pedroskv


Ahoj složil jsem zálohu a zamiloval jsem se je moje.


Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele PedroskvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 04 květen, 2011 12:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak nevím co tady řešíš mad

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 květen, 2011 13:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak hlavně ať slouží a pošli nějakou tu fotečku ať se taky pokocháme Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pedroskv



Věk: 52
Založen: 03. 05. 2011
Příspěvky: 35
Bydliště: Karlovy Vary

Motorka: Shadow CD 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 květen, 2011 13:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Tak hlavně ať slouží a pošli nějakou tu fotečku ať se taky pokocháme Shocked M.P.


Pošlu rád ale zatím nevím jak a kam to uložit na profil.časem to snad zvládnu. Very Happy


Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele PedroskvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 04 květen, 2011 15:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak se někde ukaž chopper

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 květen, 2011 00:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

goldi napsal:
Tak nevím co tady řešíš mad


"Doktore, neser....." prostě potřeboval s někým "konzultovat".

Pedroskv-si: samo, všechno co má stupačky a příslušenství dál než origoš je "přepáčko". A 130 kg????!!!! Normální chlap má nad 85 kg a mraky jich sebou vozí baťúžky.......
Můj měl 45 kg před třiceti lety..... Wink Tak si to sečti....

Přeju mraky šťastnej km

P.S. Já mám přepáčko, zatím 200/97 a v poho . Včetně BMI - kdyby se to snad "lékařům" chtělo komentovat Enjoy song drink Enjoy Good


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MFabien



Věk: 47
Založen: 31. 05. 2010
Příspěvky: 111
Bydliště: Luhačovice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 květen, 2011 10:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já se bavím, Honzíku Good Enjoy Laughing Laughing Laughing


Střelec Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MFabienZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Pedroskv



Věk: 52
Založen: 03. 05. 2011
Příspěvky: 35
Bydliště: Karlovy Vary

Motorka: Shadow CD 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 květen, 2011 19:52  Předmět: Poznámka (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

citace:
Přeju mraky šťastnej km
P.S. Já mám přepáčko, zatím 200/97 a v poho . Včetně BMI - kdyby se to snad "lékařům" chtělo komentovat Enjoy song drink Enjoy Good


AHOJ DÍKY ZA INFO SNAD MĚ TO UVEZE NE Laughing JO BUDE TO V POHODĚ NEJSEM POPLAŠNÁK A RADĚJI POMALU A V POHODĚ


Rak Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele PedroskvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr