Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Steed
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 16:19  Předmět:  Co na řetěz ? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chtěl bych se zeptat jestli je pravda co píší v návodu na VT 600,že řetěz se maže olejem.Možná kvůli "O" kroužkům?A já si myslel,že to budu mazat tím mazivem ve spray.Jak tedy je to správně...


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 16:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Snad jo. Já to tak dělám každých xxxvzpomenutíxxxkm (cca 1 tis.) a jednou za rok se ho snažím vyčistit čističem ve sprey a zatím to funguje.
Je spousta názorů co jaká firma má lepší. Používal jsem Castrol ale teď mám Motip.
Jeden borec byl dokonce někde ve firmě, kde na řetěz nasadili takovou mašiku, ta ho pod takem vyčistila a namazala. Prý to stálo dost euráků a pro příště si to odpustí mad .

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 16:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

JÁ MÁM SICE KARDAN,ALE MOC ODLIŠNÉ TO OD MTB ASI NENÍ, TAK MAŠINKY NA ČISTĚNÍ ŘETĚZU SE PRODÁVAJÍ A NESTOJÍ TO MNOHO, JE TO SYSTÉM KULATÝCH KARTÁČŮ VE SPEC. KAPALINĚ, ALE MNĚ SE OSVĚDČIL TU MAŠINKU NAPLNIT PETROLEJEM- MÁŠ VYČISTĚNO A I NAMAZÁNO- I KDYŽ NA MOTKU ASI MUSÍŠ MAZAT VÍC- DÁVAL BYCH TO MAZIVO VE SPRAY, NEB OLEJ CHYTÁ PRACH A PAK TAM MÁŠ BRUSNOU PASTU

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Steed
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 16:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dobře... a asi olej převodový a nějaký hustší?A to si mám pořídit takovou tu olejnici co používali na dráze? Very Happy


  
Steed
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 16:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No právě... proto mi byl ten olej divný.To zadní kolo pak musí vypadat.To mazání ve spray používám na neduro.Nastříká se to tam pohodlně neb to má na konci kousek trubičky.Stříká se to těsně po jízdě, když je řetěz zahřátý.Potom to ztuhne a přilne to tak,že by to nemělo zasvinit zadní ráfek.Stejně ho to zasviní.Ale co asi udělá olej při první vyjížďce si teda dovedu představit. Mad


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 16:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

klidně maž tím sprayem ........ ne moc, ale pravidelně, a strříkej to do zámků řetězu tj. postranách (na válečky je to zbytečné a naděláš víc škody než užitku)


  
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 16:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ja pouzivam na mazani tohle:spray ,nema to v sobe tuky apod. takze se na retez nelepi bordel.


  
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 16:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hmmmm a kladívko aby jsi zjistil které kolo je špatné Very Happy
Jedině sprey na to určený!!!
Podle mě je nejdůležitější to první namazání, to zateče (při té hustotě??), pak jen dodáváš ochranou vrstvu o kterou jízdou (setrvačností a zahřátím= to je ten mastnej a mazlavej bordel všude kolem) přijdeš.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Steed
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 16:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jo.Začnu sprayem a jak říká kapitán.Lehce a jen do těch zámků.A uvidíme.Ostatně ta příručka je z roku 96. Tak díky za rady.


  
HondaMCH

Steed
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 16:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A už jsem si přečetl i celý článek.Díky


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 17:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

řetěz mazat vždy pouze do zámků a s mírou, radši častěji a méně. Při přílišném přemazání se uzavřou (zalepí) mezery mezi jednotlivími články a každé další mazání už je zbytečné protože se nové mazivo nedostane na čep !!!!!!!!


mazání řetězu.JPG
 Komentář:
 Velikost:  19.48 kB
 Zobrazeno:  13311 krát

mazání řetězu.JPG



  
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 22:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přesně tak já používá měděnej sprej, sice to na pohled vypadá ja vorezlí, ale je to dobrý. Cool

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

bimbo
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 22 březen, 2007 23:08  Předmět:  co na řetěz Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

používám srej- Motul Chlain Plus lube, á-300kč Na řetězu se po aplikaci objeví takový voskový povlak. Dle výrobce zabranující rostřikování maziva a tím i špinění ráfků Confused Confused Confused


  
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 březen, 2007 07:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

používám mazivo Castrol ve spreji - po aplikaci vytvoří bělavý povlak, funguje dobře.

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 23 březen, 2007 09:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já myslím že na konkrétní značce až tak moc nezáleží, většina výrobců je dnes na špičkový úrovni a nikdo si nedovolí poslat do oběhu někajet šunt ..... a v kvalitě už jsou jen minimální rozdíly, takže když použiješ jakejkoli přípravek k tomu určenej tak je to v poho ....... jenom prosím nepoužívejte na mazání řetězu vyjetej M6AD vypuštěnej ze starý škodovky Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


  
Lexani

Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 23 březen, 2007 12:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ta M6A je dobrá na starej dřevěnej plot jako nátěr. Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 23 březen, 2007 15:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na to je výborná ale nesmíš to ventilovat takhle veřejně (strana zelenejch pěkně vyrostla, tak aby si na tebe neposvítili) mad mad mad


  
Steed
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 23 březen, 2007 15:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

M6Ad je výborný Very Happy a hlavně maminko .. druhého nátěru ... toho už se Vy určitě nedožijete. mad
P.S. Možná by pan prezident zas tak proti nebyl.


  
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 23 březen, 2007 15:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nejlepší venkovní nátěr na cokoli. vztekle se válet vztekle se válet vztekle se válet vztekle se válet vztekle se válet


  
me2d
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 15 červen, 2007 13:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Obecne byva idealni namocit retez na nekolik hodin do nafty (nechat odplavit necistoty a stare mazivo) pote pouzit bud originalni mazivo na retezi napr RIVOLTA nebo varit retez v horke vazeline a pak do sucha vytrit ( vyz. udrzba namahanych retezu ve velkych strojich ( lokomotiva a vyc ) ale sam pouzivam v nouzi (wd40) vydel jsem i spadove mazani olejem se steteckem napojenym na hadicku s nadobkou, ale na motorce co jezdila prevane po poly :-)


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr