Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Spitt



Věk: 41
Založen: 10. 06. 2011
Příspěvky: 13


Motorka: VT 750 C
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 červen, 2011 14:45  Předmět:  Nefunkcne rychlostne cidlo - senzor
10. 06. 2011
Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojte, mam problem ze mi tachometer neukazuje rychlost akou idem. V servise Honda mi vraveli ze je pravdepodobne chybny rychlostny senzor. Je to taky maly stuplik pri kardane. Novy vraj stoji cca 130€ (3100,- Kc).

Mate niekto skusenosti ci sa to da opravit (asi nie) pripadne zohnat lacnejsie? eBay som skusal - nic.


Váhy Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele SpittZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 červen, 2011 18:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Těžko říct Think Napiš alespoň co máš za mašinu, jaký typ, model! V profilu nemáš žádné informace Sad

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 10 červen, 2011 19:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čidlo místo náhonu na tachonetr dává Honda na nový motorky od roku 20??. Podívej se tady http://www.partsdepot.cz/index.php ale bojím se že to o moc levněji neseženeš Sad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Spitt



Věk: 41
Založen: 10. 06. 2011
Příspěvky: 13


Motorka: VT 750 C
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: ne 12 červen, 2011 11:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Do profilu som prihodil typ moto - VT 750 C, rocnik 2005. Pozeral som stranku http://www.partsdepot.cz ale pre vyhladavnie orig. dielov treba zadat cislo dielu a to netusim ake je.


Váhy Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele SpittZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 12 červen, 2011 11:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

U tohoto typu je senzor otaček, jde o to jestli je to ono http://www.partsdepot.cz/index.php?model=3758&mfg=Honda&cat=Motorcycles&year=2005&modelsearch_x=&curl=&section=186410 Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 12 červen, 2011 11:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Číslo dílu se ti ukáže když díl najdeš Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Spitt



Věk: 41
Založen: 10. 06. 2011
Příspěvky: 13


Motorka: VT 750 C
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: po 13 červen, 2011 09:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak diel na scheme s cislom 5 bude ten co hladam. S tou cenou som si moc nepomohol Sad

Kazdopadne vdaka za pomoc.


Váhy Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele SpittZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 13 červen, 2011 13:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Cena je strašná, asi je to pozlacený mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Spitt



Věk: 41
Založen: 10. 06. 2011
Příspěvky: 13


Motorka: VT 750 C
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 14 červen, 2011 10:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dnes som v louis-ovi nasiel toto

Mate niekto skusenosti s custom tachometrami? Na kolko su presne, spolahlivost, obtiaznost instalacie, atd.

Pripada mi nelogicke dat 130€ za senzor tachometra, ked za polovicu tej sumy mozem mat plnohodnotny tachometer.


Váhy Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele SpittZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 14 červen, 2011 13:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Spitte, tak až budeš někde venku, nejlépe cyklostezka, tak to má 90% cyklistů na kolech. Funkční to je, ale podle mě, trošku "opičárna". ....


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 14 červen, 2011 14:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Měl jsem podobný typ ještě na Hondě VF, kde jsem měl strženej šnek náhonu tacho.

Měřilo to víceméně dobře. Plus na tom bylo průměrná a maximální rychlost, několik počítadel km hodiny...

Jedinej problém byl, že mi neustále odlétával magnetek z předního kola. Takže jsem furt lepil nový - no furt cca 3x za 2 roky.

Jinak pohoda, instalace jednoduchá mad .


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 14 červen, 2011 20:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Spitt, to by jsi chtěl dát na motorku Shocked WOSTUDO Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 14 červen, 2011 21:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To už bych radši vyzkoušel obyčejný malý na kolo a šikovně ho skoval, třeba na brejle.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 červen, 2011 08:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry : ten na kolo to nestíhá, vyzkoušeno právě na VFu. Prostě se po pár minutách jízdy sekne. Zkoušel jsem dva a nebyly zrovna levný. Fakt to chce kupovat ten určený pro motocykly.
Ten co jsem míval já tak byl stříbrný a na choppera by ani nevadil. Velikostně byl stený jako ty na kolo


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Spitt



Věk: 41
Založen: 10. 06. 2011
Příspěvky: 13


Motorka: VT 750 C
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: st 15 červen, 2011 09:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ako docasne riesenie mi to pripada dobre. Bude to iba do vyplaty ... asi az do tej o dva mesiace Embarassed Pred tym mam na zozname kevlarove jeansy a helmu pre priatelku.

Navyse tacho bude ukazovat teplotu a cas, co sa hodi.
A nebojte, pred zrazom to dam dole Smile


Váhy Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele SpittZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr