Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Luke555



Věk: 46
Založen: 17. 03. 2010
Příspěvky: 16



blank.gif
PříspěvekZaslal: po 13 červen, 2011 09:50  Předmět:  Vzduchový filtr Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Asi je to téma které tu bylo mnohokrát a něco už jsem si přečetl,ale chtěl bych tedy vědět názor a zkušenosti uživatelů. Koukal jsem,že musím vyměnit vzd. filtr. myslel jsem,že mám proplachový a tak jsem si koupil sadu:-). No a dnes ho vymuntuji a koukám,že navrchu je dvojitá kovová mřížka,ale zevnitř to vypadá na papír:-). teď jde o to. Koupit si papírový za 400Kč a nebo koupit proplachový za 1600kč????? No spíš jde o to. motorka nemá žádné laďáky a jiné úpravz. Když dám proplachový filtr tak musím něco přenastavit???? Jak se psalo v jiných vláknech?????


Kozoroh  Had OfflineOsobní galerie uživatele Luke555Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 13 červen, 2011 13:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem po montáži KN filtru nemusel na motorku šáhnout. To ale není pravidlo, někdy je třeba doladit mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 13 červen, 2011 18:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co je na něm napsáno?
Mám KN v 750 a Hanka v 600 a oba jsou pod mřížkou červené.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr