Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
MAJKL.2005



Věk: 33
Založen: 24. 02. 2011
Příspěvky: 9
Bydliště: Litomyšl


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 22 červen, 2011 20:51  Předmět:  škube a dusí se při středním přidáním plynu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím všechny lidi stejně postižení Hondou Shadow Smile Při postupném přidávání plynu mi dochází zhruba ve třech čtvrtinách chodu plynu ke ztrátě výkonu až k přidušení, při plným plynu je to v pohodě! Nevíte někdo čím by to mohlo být? Za každou radu budu moc vděčný Karburátory jsou po seřízení podtlaků a po vyčistění. Myslíte, že ty karburátory odflákli v servise?? Svíčky a vzducháč nový. Předem díky moc za info


Býk  Kůň OfflineOsobní galerie uživatele MAJKL.2005Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 22 červen, 2011 23:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co je to za motorku, filtr atd. Je možné že v nějakých otáčkách, při přidání plynu a nějaké poloze klapek je chudá směs což se většinou projevuje jako přidušení motoru. mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Libor600



Věk: 65
Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 287
Bydliště: Vavřineč

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 červen, 2011 08:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Razz ano je to tak,vzduchový filtr,seřídít bohatost směsi a pude jak ďas. Za předpokladu že tam máš dobrý benzín.


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Libor600Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

MAJKL.2005



Věk: 33
Založen: 24. 02. 2011
Příspěvky: 9
Bydliště: Litomyšl


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 červen, 2011 15:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to Honda VT 110c rv 1993, USA verze. Právěže v servisu jsem dal 2ku za rozebrání, vyčištění karbece, nastavení podtlaků a směsi.... Asi to odflákli, či so, tankuju na EuroOil, maj pečeť kvality, ale zkusím natankovat jinej.....


Býk  Kůň OfflineOsobní galerie uživatele MAJKL.2005Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 červen, 2011 16:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

reklamace. Vůbec bych se toho nebal. Když jsi za to ty prachy dál tak to musi byt ok. Zajed tam popiś jim problem a ať to daj dohromady.


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 červen, 2011 17:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MAJKL.2005 napsal:
Je to Honda VT 110c rv 1993, USA verze. Právěže v servisu jsem dal 2ku za rozebrání, vyčištění karbece, nastavení podtlaků a směsi.... Asi to odflákli, či so, tankuju na EuroOil, maj pečeť kvality, ale zkusím natankovat jinej.....


Pokud máš verzi s takovou tou "bandaskou" pod chladičem,tak to nech rozebrat odstranit a zaslepit,protože tohle ti může dělat právě ta ekologická fíčura...
Ted jsme o tom mluvili s klukama na srazu a říkali,že to nechali demontovat,protože to prostě nejelo,jak má.
Já tenhle systém mám a prozatím nezlobí...

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 červen, 2011 20:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Má pravdu ten chlapec, jestli tam máš pod chladičem toto http://www.partsdepot.cz/index.php?model=746&mfg=Honda&cat=Motorcycles&year=1993&modelsearch_x=&curl=&section=80044 tak tam může byt jak píše Týša zakopanej pes EmbarassedM.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 24 červen, 2011 09:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přikláním se k reklamaci

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
MAJKL.2005



Věk: 33
Založen: 24. 02. 2011
Příspěvky: 9
Bydliště: Litomyšl


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 srpen, 2011 21:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tu bandasku tam nemám, filtr je nový, podle mě je prostě chyba v těch karburátorech... Zkusím tu reklamaci....


Býk  Kůň OfflineOsobní galerie uživatele MAJKL.2005Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 srpen, 2011 02:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když to nepomůže womlátit jim motorku wo hlavu mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MAJKL.2005



Věk: 33
Založen: 24. 02. 2011
Příspěvky: 9
Bydliště: Litomyšl


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 září, 2011 11:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak v servise zjistili, že mám v řiti pístní kruhy u předního válce, původní majitel nejspíš na podzim motorku projel a neohřál, vzniklý kondenzát nahlodával kruhy celou zimu a tím se odporoučely do věčných lovišť.... Nikasil i píst jsou v cajku, ale i tak je to oprava za 15 tyčí, což není pro studentíka malá částka..... No, najel jsem na VTčku celkově okolo 3000 km a nalil přes 20 000 do servisu Very Happy moc spolehlivá mi teda nepříjde, ale je mi jasný, že když by měla normálního majitele a dodržovaly se servisní intervaly a zásad používání motorky, tak by k tomu nedošlo... No tak snad se mi teď mrška odvděčí nesmrtelností Cool Aspoň jsem využil pauzy a nalakoval si kola Smile


Býk  Kůň OfflineOsobní galerie uživatele MAJKL.2005Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 září, 2011 11:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je mi líto. To byla opravdu smůla. Tyhle motorky jsou jinak spolehlivé.
Sad
Doufám, že tě to neodradí a přijedeš se v červnu podívat na náš sraz.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

MAJKL.2005



Věk: 33
Založen: 24. 02. 2011
Příspěvky: 9
Bydliště: Litomyšl


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 září, 2011 11:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no už letos jsem plánoval, ale měl jsem strach, abych dojel Smile ta motorka totiž asi měsic od koupě prostě nejede tak, jak by měla, doufám, že to bylo těma pístníma kroužkama a že pak už pomaže jak má Smile a příjde vám spotřeba oleje 0,6l/1000 km hodně??? Tolik mi totiž žrala....


Býk  Kůň OfflineOsobní galerie uživatele MAJKL.2005Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 18 září, 2011 11:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Spotřeba oleje je na Hondu velká, já dá se říct od výměny k výměně to co naleju vypustím, na rysce ubydou dva, tři milimetry no a s těma kroužkama to je pech který se u vodou chlazených motorek nestává ale jestli ve válci vznikl kondenzát a kroužky díky vlhkosti zaoxidovaly je to možný. Hlavně aby byla správná diagnoza a výsledek opravy vedl ke spokojenosti. Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MAJKL.2005



Věk: 33
Založen: 24. 02. 2011
Příspěvky: 9
Bydliště: Litomyšl


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 04 říjen, 2011 22:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No tak motorka je doma, ještě se k tomu přidal regulátor dobíjení a cena se vyšplhala na úžasných 17800 mad jsou teda nový pístní kroužky, těsnítka ventilů a ten regulátor... Do toho ještě výměna kapaliny ve spojce... Prej s tím bylo hrozný práce, tak snad už konečně motorka pošlape.... Chci se zeptat, jak dlouho bych měl motor zajíždět??? Opravář říkal tak 500 km a dobrý, že to není točivej motor a žádný žihoadlo to taky není, tak že by to mohlo stačit, ale když mě to stálo takový peníze, tak bych rád, aby co nejdýl vydržela Smile Děkuju za rady


Býk  Kůň OfflineOsobní galerie uživatele MAJKL.2005Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 04 říjen, 2011 23:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli jsou vyměněny pouze pístní kroužky tak doba záběhu je opravdu minimální. Je potřeba určitě nechat motorku před jízdou trochu ohřát a jezdit s ní klidně při středních i vyších otáčkách ale na málo plynu a pokud možno nepodtáčet. Věřím že jestli to dělal nějaký fachman bude sloužit ještě dlouho Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MAJKL.2005



Věk: 33
Založen: 24. 02. 2011
Příspěvky: 9
Bydliště: Litomyšl


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 06 říjen, 2011 19:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No zatím jsem jí fakt nenakládal, ale zdá se, že tahá pěkně plynule, budu jí zajíždět aspoň těch 1000 km pro svůj pocit a pak jí postupně přikládat na plynu Smile Děkuju za info, abych jí nepodtáčel a spíš jí držel ve vyšších točnách, já se spíš před tím držel v nízkých až středních Smile Snad už bude mrška jezdit, ale zatím z ní mám dobrej pocit, i když to není nová mašina Smile


Býk  Kůň OfflineOsobní galerie uživatele MAJKL.2005Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr