Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
popinjay



Věk: 63
Založen: 23. 06. 2011
Příspěvky: 103


Motorka: VT750C AERO 2005
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 červen, 2011 16:24  Předmět:  pomoc pri kupe Shadow ACE RC44 2001 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dobry den,

pomozte mi prosim, chcem si kupit tuto motorku :

Shadow 750 ACE 2001

vobec sa v Shadovkach nevyznam, co znamena to ACE ?
co hovorite na nu ?
myslite, ze sa s tym vyfukom bude dat jazdit ?
majitel tvrdi, ze to ma nejaky certifikat. nebol by som rad, keby ma zastavovali pre nadmernu hlucnost. vraj nie je velmi hlasity, iba trocha hlbsi, ako original vyfuk.

kde by som nasiel nejake detaily o ACE 2001 ?

ma tento model nejake veci, ktore by som si mal zvlast vsimat ?
dakujem za vase rady.


Štír Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele popinjayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 červen, 2011 20:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ACE = American Classic Edition

Jsou to držáky, jen se o ni trošku starat, olej a.t.d. Výfuk, respektivě svody, mě trošku zarazili, ale každý má jiný vkus. Také nemají žádné druhé opláštění, takže budou hrát všemi barvami.
Jinak stupačky vyměněné za plotny, opěrka s nosičem Givi, ale cybí ze zadu opěrky orlice, vyměněná zrcátka, chromovaný kryt chladiče, boční brašny s držáky, zadní guma s bílým pruhem v kombinaci s řetězem = neustálé čištění.

A cena? po přepočtu na Kč 105 000,-. To se mi zdá celkem dost.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 červen, 2011 20:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je na netu od 1.5.2011 a je tam pořád, tak že to asi takový terno nebude. Podle mě na ty kilometry a stav a origo věci asi k tomu nebudou, je to drahý. mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 23 červen, 2011 21:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkus se podívat tady, většina je dovezena ze zahraníčí a prodejci většinou seriozní http://www.tipmoto.com/hledat.php?keywords=vt%20750&keywordsloc=nazev&razeni=cenaa&x=15&y=10 Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 24 červen, 2011 09:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Výfuky hrozný, ale někomu se to může líbit mad

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
popinjay



Věk: 63
Založen: 23. 06. 2011
Příspěvky: 103


Motorka: VT750C AERO 2005
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: so 02 červenec, 2011 11:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

co poviete na tuto ?
nemala by mat na nadrzi nejake logo, alebo napis ?

Shadow 2005


Štír Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele popinjayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 02 červenec, 2011 15:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Podle mě by taam nápis Shadow měl být určitě, viz foto http://www.tipmoto.com/motorky/honda/187229-vt-750-c4-shadow.html Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 červenec, 2011 09:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na tomhle typu je na nádrži zalakovanej nápis Shadow viz tady : , http://www.shoc.cz/album_showpage.php?pic_id=3021 ,

_________________
.....k čemu mi je že láska hory přenáší,když radši sednu na mašinu a k horám si dojedu.....

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
popinjay



Věk: 63
Založen: 23. 06. 2011
Příspěvky: 103


Motorka: VT750C AERO 2005
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 červenec, 2011 11:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

uz som pisal majitelovi.
dufam, ze to nebolo padnute a prelakovana nadrz. Sad


Štír Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele popinjayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

popinjay



Věk: 63
Založen: 23. 06. 2011
Příspěvky: 103


Motorka: VT750C AERO 2005
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 červenec, 2011 15:36  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak prvy majitel odrel o garazove dvere nadrz, takze to prelakoval.

odbornici, vidite tam este nejaky mozny problem ?
neorigo diely, alebo nieco co tam nepatri a moje neskusene oko to nezbadalo ?
úděs


Štír Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele popinjayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 červenec, 2011 16:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám si myslím stejný kousek vyrobený 2006 a zdá se mi, že kromě toho chybějícího nápisu na nádrži je to tak jak to má být. Akorát se mi to zdá dost drahé. Já ji kupoval V r. 2009 za 130 000 kč (s opěrkou a s brašnama) a myslím, že i to bylo dost.


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 červenec, 2011 16:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na fotkách vypadá jako by právě vyjela z obchodu.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 červenec, 2011 20:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chtělo by to ukecat lepší cenu. Nálepky by se měli nechat v Hondě koupit mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
popinjay



Věk: 63
Založen: 23. 06. 2011
Příspěvky: 103


Motorka: VT750C AERO 2005
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 červenec, 2011 21:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ak su to NAOZAJ len nalepky, tak ma to netrapi.
dolezity je stav masiny.
videl som v ponuke aj lacnejsie masiny, ale tam ich casto napadol kutil domaci.
v pondelok mi drzte palce.


Štír Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele popinjayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 03 červenec, 2011 23:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já osobně jsem zastáncem toho koupit motorku v originál stavu, popřípadě s opěrkou a nosičem ale to je asi tak vše. Šťastnou ruku při nákupu a ukecej lepší cenu Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 04 červenec, 2011 00:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak Ti je budem držet.
A přijeď jí (samo i sebe) ukázat na sraz. Bo u vás tolik odborníků ma jednom místě najednou bohužel nanajdeš....


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
popinjay



Věk: 63
Založen: 23. 06. 2011
Příspěvky: 103


Motorka: VT750C AERO 2005
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 05 červenec, 2011 19:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak uz cernoska z New Orleans spi v garazi.
ma za sebou zoznamovacich cez 60 km.
niekolko drobnych postrehov:
porovnavam s Kawasaki Vulcan 500, 1994,

v pomalych zakrutach zatvara riadenie,
ma nizku svetlu vysku a nizko polozene tazisko,
takze sa s nou napriek vahe ide fajn.
aj manipulacia na miesta je dobra, ked na nej sedim.
ked sa jej zda, ze ma vzhladom na zaradeny rychlostny stupen nizke otacky, tak sa roztrasie.
ma prijemne tichy vyfuk, nemusim si davat po hodine jazdy Ibalgin, Brufen...
medzi predny reflektor a blatnik sa nevojde roll back/rolka.
je straaasne dlha, ako keby som mal pod sebou 2,5 metrovy rebrik. ale zase ma stabilitu. ten razvor jednoducho citit.
trojuholnik sedadlo, riadidla, stupacky je genialny !
brzdi to motorom slabo po ubrati plynu. bol som zvyknuty ze radovy dvojvalec brzdil ovela viacej.
a mnoho dalsich, ale mam hlavu plnu endorfinu....jaaaj, nezaspim !

dakujem vsetkym za drahocenny cas, zaujem a za pomoc.


Štír Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele popinjayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 05 červenec, 2011 20:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak gratuluji ke koupi. Vím jaké to je přivézt mašinu domů, nespal jsem dva dny a pořád se na ní chodil koukat.
Tak mnoho pohodových kilometrů. Enjoy


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Anonymní








PříspěvekZaslal: út 05 červenec, 2011 20:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na manzelku asi zaposobili moje rozjarene oci,
musel som v predsieni na nu dychnut, ci som nepil...hehehe.
ale odpustam jej.
hlavne za tu vetu : kup si nieco poriadne, nech sa to pod tebou nerozsype !
lowe Dobrý chopper nice


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 05 červenec, 2011 20:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Uvidíš že budeš spokojenej. Jinak Honda nemá ráda podtočenej motor, ale spíše jde o zvyk, s otevřenejma laufama jde trochu víc podtočit ale to není zase tak podstatné. Jak jsi dopadl s cenou. Tak že gratulace k dobré koupi Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr