Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 19 červenec, 2011 21:59  Předmět:  Teploměr oleje pro 750 C4 2006 ??? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj všem.
Mám prolém s teploměrem oleje. Obědnal jsem teploměr oleje z DE od "moto-detail" a vše jsem zadal dobře, teda alespoň jsem si to myslel. Po tom co jsem obdržel balíček jsem zjistil, že my to opět nesedí (jako už jednou) kuli závitu. Mužete my někdo poradit kde ho obědnat správně za málo ???? Mám Hondu shadow 750 C4 r.v.2006 vin číslo RC50 . Obědnal jsem ho, ale nevšiml si, že tam je maj jen do roku 2004. Přidám sem odkaz na rajče kuli fotkám. Pokud by někdo měl zájem o tento teploměr tak je určitě k dispozici. Cena 750,- (za co sem ho koupil....)

http://sle-ji.rajce.idnes.cz/Nova_slozka

Díky za jakoukoli radu.


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 19 červenec, 2011 23:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já ho obědnal už nevím u koho v Mnichově Hradišti. Ale naposled jsem ho viděl prodávat před měsícem v BIKE-IN v Rudné. Zajeď tam a zkus ho vyskoušet na místě.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červenec, 2011 02:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Šikovný soustružník by to určitě zmáknul Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červenec, 2011 11:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mílo myslím, že problém nebude jen v jiném závitu, ale hlavně v délce tyčky která teplotu měří.
Je výrazně kratší než originální měrka oleje -> nedotýkala by se oleje -> teploměr by neměřil správně.


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červenec, 2011 11:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevěřím že by to měřilo špatně, teplota karteru a oleje bude stejná a navíc olej je rozstřikován a tak se na čidlo teploměru v pohodě dostane Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červenec, 2011 12:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Nevěřím že by to měřilo špatně, teplota karteru a oleje bude stejná a navíc olej je rozstřikován a tak se na čidlo teploměru v pohodě dostane Embarassed M.P.

Máš pravdu Mílo. Měří to správně!!!
Tenhle teploměr mám a délka tý tyčky je cca 5mm! Rozstřik oleje zařídí zbytek.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červenec, 2011 15:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to se omlouvám za mystifikaci. Myslel jsem, že tyčka musí být ponořená - já ji mám stejnou jako původní měrku - dá se tak i použít, vyškrábl jsem si na ní značku.


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červenec, 2011 15:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Barone, kde jsi sehnal teploměr na VT 1100 Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červenec, 2011 16:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No nemusím jezdit až do Rudný, bike-in jakožto dovozce má nově otevřenej krám v mukařově (což je o dost blíž) tam jsem byl a odskoušel sem teploměr na motorce. K odskoušení jsem měl ten samej co mám. Když sem se zeptal kolik by stálo obědnat teploměr na mojí motorku my k mému úžasu bylo řečeno, že by to vyšlo na 1950,- což je o víc než 110% víc. Proto jsem ho obědnal z DE. Zase sem chytřejší taky jsem myslel, že musí být ponořen v oleji. Skusím se tam stavit na podzim a jestli my řeknou to samý tak se pokusím sehnat nějakýho soustružníka co my stočí nějakou redukci. Zatím snad ten teploměr prodám.Už je zájemce...


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červenec, 2011 21:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

MILOSLAV POHL napsal:
Barone, kde jsi sehnal teploměr na VT 1100 Embarassed M.P.

Mno nesehnal... Embarassed Byl na mašině už když jsem ji koupil Cool
Ale dle popisu ho maj třeba u nás na jihu v MIRAMOTU.

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červenec, 2011 22:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Z miramota jej mám i já, za tu cenu pohoda, poslali ho do týdne, jelikož na VT600 neměli skladem


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červenec, 2011 22:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Z miramota jej mám i já, za tu cenu pohoda, poslali ho do týdne, jelikož na VT600 neměli skladem


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 20 červenec, 2011 22:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Asi do něj půjdu neboť budíků na motorce není nikdy dost mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 24 červenec, 2011 12:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Teploměr dorazil a následně proběhl test a potvrdila se běžná praxe v podstatě shodná s auty, teplota oleje při běžné jízdě koresponduje s teplotou chladící kapaliny tedy něco přez osmdesát Celsiusů. Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 11 srpen, 2011 21:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak už mám teploměr na motce.Znám moc šikovnýho soustružníka který my vytočil závitovou redukci kterou jsem potřeboval.Teď jen mít možnost to otestovat... ale kdo vý kdy v tomhle počasí... Sad


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr