Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Radim
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 21 červenec, 2011 19:21  Předmět:  Origo výfuky: Jak opepřit zvuk Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nazdar synci. Mám 1100 C2 s originál výfuky. Nechci je měnit, líbí se mi tak jak jsou, ovšem ten zvuk nic moc... Neznáte pls někdo nějakou fintu kterou bych "opepřil" tento tichý zvuk? Nechci žádný extrém, jen ho trochu zesílit.. Předem dík moc za info


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 21 červenec, 2011 19:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vrtat, vrtat a zase vrtat, jde ovšem o nevratný zásah. To je už lepší koupit otevřený výfuky a originály si nechat neporušené Shocked M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
čiko



Věk: 40
Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: plzeň, hd

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 červenec, 2011 00:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vrtat co největším průměrem a co nejvíckrát Very Happy


Váhy Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele čikoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Radim
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 22 červenec, 2011 18:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasně, slyšel jsem že se to navrtává ale potřeboval bych vědět zhruba v kterých místech.
Ano Mílo, máš recht, originály schovat a sehnat otevřené, jenomže jak jsem uvedl, ty origoše jsou nejhezčí. A nějaké rovné trubky- to není můj styl.... Víš jak : Víc lidí víc chutí Enjoy
R


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 červenec, 2011 19:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám jedny origo otevřené a jedny origo v původním stavu ale pochopitelně lze koupit i otevřené s tlumičem. mad M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 22 červenec, 2011 20:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takhle jsem doupravil originály Embarassed M.P.


DSC05168.JPG
 Komentář:
 Velikost:  110.7 kB
 Zobrazeno:  21364 krát

DSC05168.JPG



Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

čiko



Věk: 40
Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: plzeň, hd

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 červenec, 2011 11:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já vrtal korunkou o průměru 44mm, ale mám VT600..u 1100 bude asi jinej průměr...odstranil jsem rezonátory a zvuk to má nádhernej...


Váhy Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele čikoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
popinjay



Věk: 63
Založen: 23. 06. 2011
Příspěvky: 103


Motorka: VT750C AERO 2005
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: so 23 červenec, 2011 11:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nasiel som zaujimavy odkaz na upravu vyfuku. sice cena a zaslanie komplet vyfuku postou do firmy to robi trocha nerealnym, ale myslienka to je zaujimava. dokonca sa da pomocou zasrobovania nejakej specialitky ten zvuk spetne utlmit (STK a pod.) skoda ze tam nemaju aspon zvukovu ukazku.

Sound control systems


Štír Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele popinjayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Radim
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 23 červenec, 2011 13:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok hoši, inspirace by byla, teď ještě najít čas a jdu na to Smile
Zatím dík moc, R


  
Lexani

dědoušek



Věk: 74
Založen: 18. 06. 2012
Příspěvky: 23
Bydliště: Poteč

Motorka: Shadow 1100 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 červenec, 2012 21:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky by mne zajímalo, co se dá a hlavně jak se dá upravit zvuk na mojí VT 1100 C r.v. 1995. Jsem s ní zatím hodně spokojen, ale ten zvuk by to chtělo položit "více do basů". Very Happy Jsou na ní origo výfuky a jak už tady někdo psal, nejlépe by se mi líbilo, kdybych nemusel dávat laďáky a poradil si s těmito stávajícími. A to i přes to, že jsem si vědom toho, že je to zásah pravděpodobně nevratný. A má takový zásah nějaký vliv na parametry motoru ? Jde to ? A jak je to složité pro normálního smrtelníka, který má základní vybavení (vrtačka, vrtáky, flexa, a pod.) a k tomu běžné nářadí ? Nebo bude lepší to někomu zadat ? Tak hošani, díky za reakce. Good

_________________
I v tomto věku stále v sedle :-)

Býk Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele dědoušekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 06 červenec, 2012 00:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To jsme na tom stejně. Jde to třeba takhle. Jen si musím vymyslet nějakej forichtung aby mi neujížděla vrtačka.

Image

Image

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 červenec, 2012 22:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už několkrát jsem ležel u výfuků a čučel do nich a přemýšlel jak to udělat To ale naprosto nechápe má žena říká že jsem cvok že jsme si ustlal u výfuků místo toho abych šel spát domů :-)))) Marně jí říkám že přemýšlím :-))))

Barone...jak to podle fotek chápu je vyvrtaná ta zadní uzavírací přepážka...takže vyrobit něco třeba otočného co to po vyvrtání zakreje v případě nutnosti by neměl být až takový problém..

Ten přípravek na vyvrtání by byl docela jednoduchej...stačí vytočit třeba z duralu kotouč co s enapasuje na konec výfuku a v něm by byly vyvrtané díry v rozpětí kde mají být v přepážce ty mohou mít menší průměr a vrtat menším vrtákem a pak naostro větším...je to jako prodloužené vedení...už jsem to kdysi dělal na jiný motve


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 červenec, 2012 22:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dědoušku: má to vliv,,jd ejen o to zda se s tím smíříš...dělá to větší rámus :-))) trošku se zvětší spotřeba a někdy s emusí laborovat i s filtrem sání aby to bylo ještě jakž takž vyvážené :-))))) Ale to myslím patří k radostem motorkářů :-)))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 červenec, 2012 23:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jak to tak vypadá prodám motorku s origo vejfukama a otevřený mi zůstanou. Možná budou k mání Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 červenec, 2012 06:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V takovém případě jsem první zájemce Cool

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 červenec, 2012 09:27  Předmět:  jak opepřit zvuk Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem to řešil poněkud nákladněji, ale mohu se přizpůsobit dle potřeby.
Na radu Jerryho jsem zakoupil Silver Tail K 02, ale v originále jsou tiché pro STK, zahraničí a podobně. Po vyjmutí vložek jsou to vlastně roury a sousedi v ulici nade mnou kroutili hlavou i vzhledem k mému věku.Tak jsem si chtěl hlasitější vložky vyrobit sám, ale nakonec jsem zakoupil tzv. racing vložky a ten zvuk je perfektní a tak akorát. Doplněno KN filtrem. Vrtat origo výfuk ( mám 750 dva v jednom) se mě nechtělo z důvodu nevraného kroku.

Tak ať to hezky bublá Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
dědoušek



Věk: 74
Založen: 18. 06. 2012
Příspěvky: 23
Bydliště: Poteč

Motorka: Shadow 1100 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 červenec, 2012 09:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No a já mám h o t o v o. Very Happy Very Happy Tak, jak tady Baron zveřejnil foto s provrtanýma koncovýma vložkama, tak takovým způsobem jsem to provedl s tím rozdílem, že provrtaných otvorů je v každém výfuku 6 o průměru 11 mm. Zvuk se podstatně změnil dle mého názoru k lepšímu a spotřeba, ta zůstala, řekl bych, na stejné úrovni. Nedávno jsem však viděl a slyšel 1100 s ůplně vybranýma výfukama (jen vnější roury bez jakýchkoliv vložek) a to bylo přesně to, čeho bych chtěl docílit. Ale jak se dostat dovnitř výfuků bez jejich nějakého viditeného poškození ??? Mad Hmm, budu dál dumat. Nedá mi to. To se musí podařit. Good

_________________
I v tomto věku stále v sedle :-)

Býk Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele dědoušekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 11 červenec, 2012 11:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tohle je lepší varianta Very Happy

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 červenec, 2012 15:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když už, tak už Cool Cool Laughing


Link

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Anonymní








PříspěvekZaslal: út 11 září, 2012 01:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pro Baron:
Ahoj Václave. Předně Tě srdečně zdravím a jsem rád, že jsem se s Tebou mohl osobně setkat v Kajlovci a také chvilku pokecat. Při tom pokecu jsi zmínil m.j., že někdo odvrtával (kuchal) výfuky. Já ne a ne si vpomenout, koho jsi v této souvislosti zmiňoval, kdo to byl. Pořád mi to nedá a chtěl bych se do toho také pustit. Ale víš jak to je. Není potřeba vymýšlet již vymyšlené. Chtěl bych se s ním poradit a získat nějaké "rozumy" o této věci. Vzpomeneš si ještě kdo to je? Nebo by se tento kámoš sám tady ozval a poradil ?
Tak díky a měj se fajn.


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr