Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Anonymní








PříspěvekZaslal: po 08 srpen, 2011 09:50  Předmět:  Brašna Held Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj kluci neměl by někdo zájem koupit?
http://www.motorkari.cz/motobazar/doplnky/brasny-kozene/prodam-malou-brasnu-na-operku-291679.html


  
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: po 08 srpen, 2011 17:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady se prodávají levněji Sad

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 08 srpen, 2011 19:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

goldi které je stejná s tou Lorenzovou?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: po 08 srpen, 2011 20:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to tolik záleží na detailu?účel to splní ten samý,jen motobašny nejsou Held Very Happy

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 08 srpen, 2011 20:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Značka Held používá opravdu kvalitní kůži.
Mám od nich více věcí bundou počínaje, přes rukavice až po zadní truhlu a jsem opravdu spokojený.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: po 08 srpen, 2011 20:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je taky věc názoru,kvalitní kůže vyžaduje taky kvalitní péči,jinak se z toho stane něco,co jen kůží bylo.Ale to jistě dělá každý.Z motobrašen.cz mám zadní kufr,tyhle brašničky jako další boční brašny na něj i válec a osobní ševc potvrdil,že kůže je kvalitní,švy dobře provedené a přezky taky.Nikomu to nenutím a výběr doplňků je na osobním rozhodnutí každého motorkáře Cool

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 08 srpen, 2011 21:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

goldi: záleží, kazíš mu tím d******m příspěvkem prodej

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: po 08 srpen, 2011 21:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ale nic nekazím,kdo chce,tak si to koupí,už jsem zticha Sad

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Anonymní








PříspěvekZaslal: út 09 srpen, 2011 17:56  Předmět:  Goldi Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Goldi jak to sleduju tak ty seš hroznej k---t,co to tady pořád hrotíš mad


  
Lexani

goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: út 09 srpen, 2011 20:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

anonymní: ty mi taky můžeš....

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 09 srpen, 2011 20:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové, vyměňte si emajly nebo telefony nebo adresy a vyznejte si lásku a svoje vzájemné sympatie mimo náš web.....
Dík.


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lorenz 5
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 10 srpen, 2011 12:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

goldi Poslouchej,já tě na SHOC neurazil,jen jsem napsal ... Včera 20:13
Poslouchej,já tě na SHOC neurazil,jen jsem napsal svůj názor,že brašny se dají koupit levněji.Příště si odpusť urážky a nadávky.A slušnost je,když se někam přihlásíš,napsat své jméno a ne vystupovat jako anonym.Prd víš,co je mezi mnou a Petrem a celým SHOC Bohemia.Zatím bez nadávek vůči tobě,myslím,že bych asi zbytečně ztrácel čas a energii.A k té brašně,neprodáš,máš ji předraženou.

Ahoj goldi napsal jsi mi tuto zprávu na můj inzerát.Já jsem pouze na SHOC přeposlal můj inzerát,jestli by někdo neměl o tu brašnu zájem.Dál už jsem se k tomu nevyjadřoval ani jsem NIC NEPSAL NA VAŠÍ DISKUSI!!!!!!!Nevím jak jsi na to přišel že jsem tě urážel atd.Příště tě moc prosím než začneš psát tak si ověř komu vlastně píšeš.Doufám když jsi mě tak BEZDŮVODNĚ OBVINIL že slušnost je se omluvit. Dík Lorenz.


  
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 10 srpen, 2011 13:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Lorenz:
Mohu tě ujistit, že Goldi již nemá k našemu klubu žádný vztah. Býval členem, ale odešel spolu s jinými do druhého klubu a od té doby nám sem jako jediný z nich přispívá. Bohužel jen poznámkami podobným těmto. Moc dobrou reklamu tak svému klubu zde nedělá.
Proto se ti za něj omouvám.

To Goldi: Už zase začínáš? Jestli sis nevšiml nikdo z klubu na tvé poznámky nereaguje, alespoň ne kladně. Bylo by asi dobré, aby sis své komentátorské potřeby šetřil na Vaše fórum, nás nechal na pokoji a spolu s námi i návštěvníky našeho fóra.
Děkuji.

_________________
Image



Naposledy upravil Jerry dne st 10 srpen, 2011 15:50, celkově upraveno 1 krát
Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 10 srpen, 2011 15:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nic ve zlém... Pokud vím,žlutá karta mu již byla udělena dříve... No a po žluté je to jako na fotbale,ne? Viz pravidla fóra...

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 10 srpen, 2011 15:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já si myslím, že potřebuje ukojit svoji potřebu mentoringu a v zhledem k tomu, že na jejich web nikdo nechodí, tak se realizuje zde.

_________________
Nechci být nebohatším mužem na hřbitově....

Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr