Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 září, 2011 20:08  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nějaká ta fotečka http://miloslavpohl.rajce.net/Jested_2011 Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sup



Věk: 57
Založen: 07. 04. 2008
Příspěvky: 63
Bydliště: Vraňany čp.134

Motorka: Honda VTX1300C- VT 750 C Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 září, 2011 20:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sup, Supice, Fíša, Supík i Tomáš jsou v pořádku doma. Na Mělníku nás dobře nakrmili a už jsme zaparkovaní. Ahoj příště.


Rak Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele SupZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Dendrobates



Věk: 46
Založen: 04. 05. 2009
Příspěvky: 64
Bydliště: Teplice

Motorka: VT 750
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 28 září, 2011 20:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Parádní akce ... opět Good


Blíženci Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele DendrobatesZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 září, 2011 20:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem dorazil po půl osmé domu v pohodě a od té doby stahuji fotky. Tady jsou:
http://fanda1969.rajce.idnes.cz/Jested_28.9.2011
Nezapomeňte na jedno úžasné video!!!! Good Good
Díky všem!!!


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 září, 2011 21:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jsme s Thanou taky doma a Klárka už odjela dvoustopým vozidlem k domovu.

Chtěl bych všem poděkovat za skvělou jízdu, která se až na Sallyho pád opravdu vydařila. Etapy z Mnichova Hradiště na Ještěd se zůčastnilo 49 motocyklů a byla opravdu excelení. Když jsem se podíval do zpětného zrcátka byla to fakt síla. Bylo nás jen o málo méně, než na našich srazech při vyjížďce, ale na mnohem náročnější trase. Ještě jednou díky a doufám, že jste si o všichni užili.

Klárka natočila dvě videjka, z kterých to druhé zachycuje samotný výjezd na Ještěd. Ale bohužel nedaří se mi to nikam umístit, tak snad později.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 28 září, 2011 21:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak oznamuji že jsem již také v pořádku doma, akce supr a počasí bezvadné.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 září, 2011 21:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jedna do alba. J.C.


DSC_0053_523.JPG
 Komentář:
 Velikost:  178.99 kB
 Zobrazeno:  11837 krát

DSC_0053_523.JPG



Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 28 září, 2011 22:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Všimli jste si ,že to auto vpravo je Honda CRV? Very Happy Very Happy

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Čuňas



Věk: 73
Založen: 28. 10. 2010
Příspěvky: 272
Bydliště: Chřibská

Motorka: Honda VT 600c
honduras.gif
PříspěvekZaslal: st 28 září, 2011 22:19  Předmět:  JEŠTĚD TOUR Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Krásná a povedená fotka Good


Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ČuňasZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 září, 2011 04:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dodatečně se všem omlouvám za ohrožení kamarádů a kamarádek v koloně a děkuji za pomoc .

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
mirek novák



Věk: 72
Založen: 24. 06. 2009
Příspěvky: 25
Bydliště: Újezd pod Troskami

Motorka: VT750C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 září, 2011 06:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové, moc díky, jízda z Mnich. Hradiště na Ještěd, to byla parádní vozba.
Moc jsem si to užil. Zdraví Frigo. Good Good


Štír Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele mirek novákZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 září, 2011 07:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Skvělá vyjížďka a perfektní organizace. Sally to snad vše dá brzo do kupy. Všem moc díky a budem se brzo těšit na další akce. Jen pár foteček mobilem http://sle-ji.rajce.idnes.cz/Jested_tour_2011 Embarassed příště vemem foťák a baťůžek můj milovaný bude fotit i za jízdy Laughing


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 září, 2011 10:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Domů jsem dorazil v pořádku v mlze a ve tmě. Až na jednoho zajíce a motorkáře v protisměru to proběhlo v klidu. Ještěd , jízda, lidičky a organizace .......vše paráda. Trochu mně pálí sedanka......najel jsem 590 km. Surprised


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 září, 2011 10:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Domů jsem dorazil v pořádku, ale opět problém se zadní částí motorky, po prasklém držáku znaačky a nesvítícím světle už 3tí. Tentokráte praskla trubka viz obrázek. Naštěstí to bylo 500m od baráku, takže žádnej stres.

Takže letos to byla asi fakt moje poslední jízda, jelikož tohle než opravím, tak bude hnusně.


Bez názvu.jpg
 Komentář:
 Velikost:  30.6 kB
 Zobrazeno:  11762 krát

Bez názvu.jpg



Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 září, 2011 10:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Petře co to máš za vibrátor žese ti rozpadá rám Shocked J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Petr.VF



Věk: 40
Založen: 11. 10. 2010
Příspěvky: 324
Bydliště: Luštěnice

Motorka: Shadow VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 září, 2011 11:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No původní majitel zadek předělal a zřejmě to neudělal tak kvalitně jak by se patřilo.
Takže přes zimu musím tuhle zadní část rámu vytvořit prostě znovu. Nebude to až takovej problém to vymyslet, ale udělat. Naštěstí pár známejch se svářečkou mám.
Jinak motorka nijak extra nevybruje, hlavním škodičem bude v tuto chvíli zřejmě zadní sportovní tlumič. Sice je s ním motorka stabilnější a opticky vypadá lépe, ale dovede si jistě každý představit ty otřesy na našich českých silnicích...

Jinak jsem si od tebe Mílo pujčil dvě fotky. Budou jen na mých stránkách. Nevadí ti to?


Blíženci Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele Petr.VFZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Fanda
Kapitán


Věk: 54
Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 6

Motorka: VT 1100 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 září, 2011 13:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jára Cimrman napsal:
Jedna do alba. J.C.

Mílo, ale kde jsi ty???? Shocked


Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele FandaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 září, 2011 14:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem fotil ale je jedna kde jsem i já vnu Embarassed J.C.


DSC_0058_528.JPG
 Komentář:
 Velikost:  177.06 kB
 Zobrazeno:  11711 krát

DSC_0058_528.JPG



Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 září, 2011 16:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Stále dumám co bylo prvotní příčinou mého pádu, proč jsem začal tak brzdit a nemohu si vzpomenout, totální okno mad
Vím jen, že jsme v pohodě jeli a potom jsem už letěl.

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Čuňas



Věk: 73
Založen: 28. 10. 2010
Příspěvky: 272
Bydliště: Chřibská

Motorka: Honda VT 600c
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 září, 2011 18:13  Předmět:  JEŠTĚD TOUR Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kašly nato nedumej už se stalo myslím že pro všechny je důležité že jsi zdráv a těch pár šrámů na mašině se opraví,pořádně to drink a hned příjdeš na jiné myšlenky. anóó


Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ČuňasZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr