Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
nosi



Věk: 62
Založen: 23. 08. 2011
Příspěvky: 1



blank.gif
PříspěvekZaslal: út 23 srpen, 2011 16:18  Předmět:  VTX 1800 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím. Dovezl jsem ze Švédska VTX 1800 .Motka je po nehodě,má ohlé obě trubky přední vidlice.
Vidlici jsem rozebral na části. V honde mi sdělili ,že to prodávají pouze komplet i s hliníkovým uložením bratru za 15litříků kus.Běžně jsou ale k mání samostatně za cca 3000 kus.Potřebuji
poradit jak demontovat a zpětně namontovat trubky do spodního uložení.Dík.Nosi.


Kozoroh Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele nosiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 srpen, 2011 16:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prodává se to komplet protože u hliníku nepoznáš jestli není prasklej a za rozbití huby to nestojí. Jestli to dostalo větší ránu měly by se vyměnit i brejle Embarassed M.P.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 23 srpen, 2011 19:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud vydržíš pár dní tak ti dám vedět neb právě se mi řeší stejný problém. Nevěděl jsem si rady a nechtěl to zkurvit tak jsem předal odborníkovi. Tak ti tady dám pak vedět jak na to,neb jsem na to sám zvědav.
To POHL: nejedna se o uložení brýlý,ale o úchyt na přední kolo,neb na VTX 1800 Honda nenabízí samostanou trubku jako u ostatních mašin,ale pouze komplet trubkou s uchycením na kolo a chtějí za to těch 13 tis blázni.


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

MFabien



Věk: 47
Založen: 31. 05. 2010
Příspěvky: 111
Bydliště: Luhačovice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 srpen, 2011 08:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dotažení ze Švédska? Je to tak výhodné? Jak je to s administrativou, pls? Enjoy


Střelec Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MFabienZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Anonymní








PříspěvekZaslal: st 24 srpen, 2011 09:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pro Gunmana:Letos už to stejně nestihnu tak na to nespěchám. Pak mi dej vědět. Chtěl jsem od tebe koupi to př. kolo ale mam C a tam je 18 tak sorry.

ProMFabien:Byla to anabáze .Kontakt přes net. překladač .Motky jsem dovezl dve, tak se to vyplatilo. Známej ma autodopravu a mel náklad do Volva tak jsem mu to tam odvezl a zpátky ty motky. Jinak cesta by satála cca 500E.


  
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 24 srpen, 2011 22:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasan dám vedět až budu mít sám hotovo,mi tzam kluci rovnou když už to dělají vyrobí tu trubku se zesílenou stěnou jen pro jistotu,neb jak to mám podkoplý tak ta páka přeci jen tomu trochu dává. Měl jsem tam původně nějaký číásnký šmejdy,ale byl to hovno materiál,tak jsem právě hledal něco pevnějšího. A to přední kolo,se nedá holt nic dělat :-( Zatím zdar


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 14 září, 2011 20:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdar Nosi. Tak ty trubky jsou v tom spodním uložení u kola jen normálně na závitu, ALE jedná se o jemný a dlouhý závit a snadno se tam dostává vlkost,takže to nechce pustit. Chce to zahřívat a poklepávat a prostě se snažit vytočit silou co to dá. Neměl by tam být žádný pojistný šroub či závlačka,alespoň na té mojí nebyl. Tak to chce hrubou sílu a pomoc zvenčí aby to povolilo. Už se to prý borec chystal vzít na soustruh když to náhle povolilo,ale prý to byl souboj jak hovado. Tak mnoho štěští při sundavání. song


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr