Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2007 11:22  Předmět: Hustýý Ahoj kluci jedem na Kuňku Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj kluci jedem na Kuňku . Sraz dnes 27.3.2007 15.15hod Kunětická Hora - vyjížďka Holice - Dašice - Pardubice cc. 1,5hod. KDO MŮŽE TAK AŤSE STAVÍ.


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2007 11:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ani nevíš jak bych jel... Ale mame kolegu v Humpolci ve špitálu a pořádám za ním dneska zájezd... takže příště... Sad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2007 12:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ani mi nemluv Sad .ma byt tenhle tyden,takze pocitam s krajni variantou a to ze snad uz konecne bude v patek hotova,jinak uz se vzteknu mad


  
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2007 20:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak pánové jak bylo? Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2007 20:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dneska odpoledne: Příjezd Naviho


Navi v akci.jpg
 Komentář:
 Velikost:  130.3 kB
 Zobrazeno:  11766 krát

Navi v akci.jpg



Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2007 20:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Johny, Navi a náš budoucí člen Tonda!


Johny,Navi a Tonda.jpg
 Komentář:
 Velikost:  139.62 kB
 Zobrazeno:  11765 krát

Johny,Navi a Tonda.jpg



Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2007 20:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě jednou Navi při příjezdu Smile


Navi v akci 2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  63.53 kB
 Zobrazeno:  11764 krát

Navi v akci 2.jpg



Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2007 21:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Very Happy Pray Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2007 21:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

sluší vám to Good

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 březen, 2007 21:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Viď Very Happy Very Happy Very Happy Embarassed


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 březen, 2007 07:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

dobry Very Happy tak hlasim,ze dnes si jedu pro mazlika,uz je konecne hotovej.behem zitrka musim dodelat nejaky drobnosti,hlevne bocni drzak spz a zapojit osvetleni drzaku a uz jsem opet mobilni Razz .koukal jsem na predpoved a hlasej nejaky prehanky,ale od nedele ma byt zas pekne,takze co nedelni poobedni sraz???


  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 březen, 2007 07:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V neděli klíďo-píďo , ale musíme se domluvit operativně podle počasí - uvidíme Very Happy ..hlavně, že už jí máš doma Good Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 březen, 2007 07:45  Předmět: Skvělý ! nedelni poobedni sraz??? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No neděli mám pro rodinku ale odpoledne řekneme tak kolem 16.00 hod na Kuňce to by šlo nebo někde jinde. Enjoy hell
Nebo klidně jeďte dřív a já se když tak někde připojím, vždyť máme mobily. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 březen, 2007 07:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak co se domluvit na 14h sraz treba na to parkovisti u bazenoveho centra na stavarove (naproti pres silnici byl nabytek a vedle je nejakej autosalon,ale ted nevim znacku)a pokud by bylo hnusne,tak by jsme si cinkli? Very Happy


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 březen, 2007 07:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

byl jsem pomalejsi,ale klidne na 16h.sraz jak jsem psal nebo pod kunkou?


  
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 březen, 2007 14:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak mam za sebou pul dne dovoleny a hlavne prvnich 40km na masine Very Happy .Trochu jsem se projel ze servisu cestou dom a ted uz jen dodelat a lipnout na masinu znacku s drzakem a hura na cesty.Fakt jsem se na dnesek tesil,jak malej kluk Laughing Nebejt hokeje,tak uz to mam hotovy,tak doufam,ze dnes bude posledni zapas s budejkama,jestli ne,tak bych si bejval mohl hrat s masinou a dodelat to,tak doufam, ze vyhrajem a dodelam to zitra mad s nedeli pocitam Very Happy


  
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 březen, 2007 15:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vyhrajem, o tom nepochybuj boj
Jinak v neděli se rád přidám, pokud mě do toho nic nevpadne jako včera... Ale musi byt pekne, pokud budou padat trakaře, tak nevytáhnu nos z garáže Sad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 28 březen, 2007 15:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

podle predpovedi,uz by melo byt pekne Very Happy uvidime v nedeli dopoledne a podle toho se rozhodnem,ale doufam,ze to vyjde stejne tak,jako dnesek Very Happy


  
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 březen, 2007 20:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja jsem jim věřil hned od začátku Good Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 29 březen, 2007 10:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo jo hokej dopadnul vytečně, jen aby to kluci dotáhli až do konce Smile Taky mě tak napadá, že na zimáku nemáme pátej sloup mad Kam si ten titul pak pověsej?

Jinak tu neděli možná přehodnotim, včera jsem měl první jízdy v autoškole a v pondělí mám závěrečky... song docela fofr... hell
No a při tom štěstí jakým jsem byl obdařen, bych byl nerad lapen čertama do pytle a dostal na půl roku zakaz na těch 14 dní co mě dělí od papírů hodim asi klíčky do kanálu Sad Embarassed


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr