Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Lukyno



Věk: 44
Založen: 26. 10. 2011
Příspěvky: 9



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 říjen, 2011 13:53  Předmět:  Blinkr na VT 750 C. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sháním sklíčko na levý přední blinkr na VT 750 C. Při vyjíždce jsem ho někde vyklepal. Nemáte někdo? Nechce se mi kupovat celý blinkr.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele LukynoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 říjen, 2011 15:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

mám odřený


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lukyno



Věk: 44
Založen: 26. 10. 2011
Příspěvky: 9



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 říjen, 2011 17:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Děkuji Ti, ale raději bych v good stavu :-).


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele LukynoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 říjen, 2011 17:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám dojem,že mám blinkry v garáži,dával sem jiné,zítra se mrknu a dám ti vědět

_________________
.....k čemu mi je že láska hory přenáší,když radši sednu na mašinu a k horám si dojedu.....

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 26 říjen, 2011 19:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na VT 750 není upevnění sklíčka zrovna štastně vyřešeno, dobrý je ho při montáži lehce podmáznout silikonem mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lukyno



Věk: 44
Založen: 26. 10. 2011
Příspěvky: 9



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 27 říjen, 2011 07:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Bylo by to super :-).
Prdlo mi to přímo v uchycení šroubku a šroubek s kusem sklíčka mi zůstal v blinkru.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele LukynoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 27 říjen, 2011 19:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak v jedný garáži je nemám,pokud vydržíš do pondělí,kouknu ještě do druhý,ale víkend sem na cestách.

_________________
.....k čemu mi je že láska hory přenáší,když radši sednu na mašinu a k horám si dojedu.....

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Lukyno



Věk: 44
Založen: 26. 10. 2011
Příspěvky: 9



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 29 říjen, 2011 14:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasně že vydržím Wink.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele LukynoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lukyno



Věk: 44
Založen: 26. 10. 2011
Příspěvky: 9



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 31 říjen, 2011 17:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Teď jsem si všimnul co jsem poslal za smaila ve zprávě. Omlouvám se zaň...měl tam být mrkající složený ze středníku, pomlčky a závorky.


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele LukynoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lexani

Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 03 listopad, 2011 10:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak mám,pošli mi ve zprávě adresu,pošlu to ho

_________________
.....k čemu mi je že láska hory přenáší,když radši sednu na mašinu a k horám si dojedu.....

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr