Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Anonymní








PříspěvekZaslal: so 24 prosinec, 2011 15:37  Předmět:  odlášení Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Doprd... udělejte s těma stránkama něco pořád mě to odhlašuje


  
Rudy a Evik



Věk: 54
Založen: 21. 12. 2008
Příspěvky: 285
Bydliště: Nová Ves okr.Tábor

Motorka: Honda Goldwing GL 1500 SE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 24 prosinec, 2011 15:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nebudu jsem psát dokud se ten krám nespraví


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele Rudy a EvikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 24 prosinec, 2011 17:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nic jsem nezaregistroval, má ještě někdo nějaký problém

specifikujte to přesněji ať můžu hledat kde je problém

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Rayan



Věk: 50
Založen: 14. 08. 2011
Příspěvky: 49
Bydliště: Žaca

Motorka: Honda SHADOW 750C ACE
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: so 24 prosinec, 2011 17:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už som to písal , po normálnom prihlásení ma skôr ako stihnem niečo napísať odhlási ( nepíšem až tak pomaly ) mad


Blíženci Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele RayanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 24 prosinec, 2011 18:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám zaškrtnuté trvalé přihlášení a nemám nejmenší problém mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Rudy a Evik



Věk: 54
Založen: 21. 12. 2008
Příspěvky: 285
Bydliště: Nová Ves okr.Tábor

Motorka: Honda Goldwing GL 1500 SE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 24 prosinec, 2011 19:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Než něco napíšu tak se odhásí(samo)


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele Rudy a EvikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 24 prosinec, 2011 22:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky jsem to zaregiistroval, ale pouze na PC meho tchana, jinde dobry


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 prosinec, 2011 12:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Stjná ADSL linka, stejný WIFI modem.
Můj notebook - připojení bez problémů.
Thanin notebook - vypadává připojení.
Je to již dlouhodobější stav.
Sad

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 prosinec, 2011 14:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Od doby kdy Petr ořezal forum tak mám ten problém taky a je jedno jestli se přihlašuju doma na PC, notebooku, tabletu, mobilu nebo v práci na garantované lince. Shame on you
Takže se radši dívám a čtu jako anonymní a přihlašuju se jen když chci něco napsat Shame on you Sad

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 prosinec, 2011 14:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vyzkoušej kliknout a odsouhlasit dole na Smazat cookies, které nastavil tento portál


u prohlížeče nepoužívat "tlačítka" zpět

u jakého prohlížeče se to projevuje, u jaké verze?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 prosinec, 2011 14:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

asi jsem našel chybu

dělá to pořád?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 prosinec, 2011 23:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkusil jsem ted mit rozepsanou odpověď cca 20 minut a neodhlásilo mně to.
Zdá se, že tvůj zásah byl účinný. Uvidíme časem...

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Rudy a Evik



Věk: 54
Založen: 21. 12. 2008
Příspěvky: 285
Bydliště: Nová Ves okr.Tábor

Motorka: Honda Goldwing GL 1500 SE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 25 prosinec, 2011 23:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Už je to asi dobrý Good


Býk Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele Rudy a EvikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
major



Věk: 60
Založen: 20. 12. 2009
Příspěvky: 230
Bydliště: Nákří 33

Motorka: VT 750 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 prosinec, 2011 19:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Není to tím, že tomu všichni moc rozumíte???? song ....mně to ještě nikdy neodhlásilo..


Rak Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele majorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 27 prosinec, 2011 20:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

major napsal:
Není to tím, že tomu všichni moc rozumíte???? song

To bude spíš tím, že píšeš rychle a nepíšeš dlouhý litanije song Ale my co jsme ukecaný a píšem "všema max. dvěma" to máme težší Anxious Laughing

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 prosinec, 2011 00:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

problém byl v tom že bylo nastaveno "pouze" deset minut na napsání příspěvku Smile
poté bylo "spojení" přerušeno

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 28 prosinec, 2011 19:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A nebo to taky mohli dělat ucpaný dráty Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 leden, 2012 01:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám problém že se přihlásím a zaškrtnu okýnko že chci být trvale přihlášen ale bohužel mě to vždy odhlásí a musím se přihlašovat znovu. Před zhruba třemi týdny jsem byl trvale přihlášen snad půl roku a bez nejmenšího problému. Možná že je chyba u mě to nevím. Díky J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 leden, 2012 07:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nic sem nezaznamenal, vyčistím cache

jaký máš prohlížeč?
je stejná chyba u jiného prohlížeče?

doporučuji vymazat všechna hesla v prohlížeči pro www.shoc.cz i popřípadě shoc.cz


zaznamenal někdo jiný stejný problém?

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 leden, 2012 08:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já jsem zaznamenal u IE, ale pomohlo promáznout cache a dočasný soubory.
Jinak v Opeře, Chrome, Maxthon a Safari bez problému Cool

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr