Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 30 březen, 2007 09:54  Předmět:  Co dnes na chvili vyrazit? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Venku to vypada docela slusne a pokud by to vydrzelo,tak co odpolko na chvili vytahnout masiny??? Very Happy


  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 30 březen, 2007 09:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojky, já jsem dneska zasekanej, takže Not talking . .. . . ale jel bych hned, to jo chopper


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 30 březen, 2007 10:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

skoda,tak v nedeli urcite Very Happy .


  
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 30 březen, 2007 10:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

když bude počasí tak s tím počítám :-)...ale určitě až po "o" - dopoledne divadlo boj


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 30 březen, 2007 10:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak,tak.navi muze taky az odpolko Very Happy


  
Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 30 březen, 2007 17:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Když bude počásko, vyrazím s váma. Od 14,30 už mám ale sport. To asi nebude dobrej čas, co? V kolik se chystáte vyrazit?


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 30 březen, 2007 20:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Navi rikal,ze muze kolem 16h a Johny po obede,coz je i muj pripad.Pockame,az se vyjadri ostatni,ale ja bych mohl nejak kolem 13h vyrazit Smile .Jinak dnes jsem neodolal a dal si solo vyjizdku a parada.Jinak na nedeli hlasi nejlepsi pocasi,tak doufam,ze se rosnicka nesekla Very Happy


  
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 01 duben, 2007 08:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dobré ránko! Takže ve 13:00 na Kůňce? Já tam budu. Ještě to pošlu dál, jestli nevadí, že nebudem všichni shadow? Tak se těším :-)


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 01 duben, 2007 08:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

OK.V 1h tam jsem Very Happy Venku je paradne a po "o" bude jeste lip Very Happy


  
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 01 duben, 2007 08:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Yes! Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 01 duben, 2007 20:04  Předmět: Jo jasně ! Navi rikal,ze muze kolem 16h Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak a na Naviho počkal jenom Fido. Enjoy hell
Tak jsme vyjeli až ve 15.45 protáhli jsme to na Seč pak ke mě na Chalupu a pokračovali jízdou Klokočov, Rušínov, Horní Bradlo a zpátky přes přehradu na náměstí v Seči. Tam si dali pár piv (samo že Pito) a vyrazili směr Kraskov Heřmanův Městec spět do Pardubic. Byla to balada na srdíčko. chopper lowe chopper

PS:To nevadí, každý dle možností.
Já jsem to bohužel na 13.00hod nestihl. Tak někdy příště kluci. Enjoy Cool


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 01 duben, 2007 20:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak,tak.Ja dnes absolvoval obe jizdy a naprosta parada Very Happy .Doma jsem to mel zarizeny a mezi jizdama jsem to doma jenom pofackoval a zase vyrazil chopper Pred druhou vyjizdkou jsem jeste na benzince stacil otevrit dratem starou skodovenku.Holt pan byl peclivka,tak pred placenim si pro jistototu zabouchl klice v aute.Mezitim dorazil Navi a prodlouzili jsme si jeste nedelni odpolko dalsi vyjizdkou. Nicmene konstatuju,ze preci jenom je jeste k veceru kosa Confused




Naposledy upravil Strycek Fido dne ne 01 duben, 2007 21:01, celkově upraveno 1 krát
  
Lexani

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 01 duben, 2007 20:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

.... Navi, příště snad pojedem všichni najednou Very Happy Very Happy Very Happy ... dnes mi tu blbne mail, takže fotečky dodám až zítra Very Happy . Tak cauky a příště snad všichni Good Very Happy Very Happy chopper


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 duben, 2007 07:58  Předmět: Jo jasně ! Nicmene konstatuju,ze preci jenom je jeste k veceru kosa Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Fido. Nechceš tím říci že jsme nějaké bábovky. Ale z druhé strany máš pravdu na večerní jízdy to ještě není. Enjoy hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 02 duben, 2007 08:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To ani nahodou Very Happy Neco vydrzime Very Happy


  
Lexani

Mirek



Věk: 56
Založen: 22. 11. 2006
Příspěvky: 381
Bydliště: Pardubice

Motorka: VTX1300C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 duben, 2007 08:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Každopádně jsi nám Navi chyběl, ale příště už to bude snad komplet. Teda jestli se zase nebudete vozit v tejdnu mad , zatímco já budu smrdět v práci. Jinak včerejší kolečko super, krásný počásko, příjemný projetí. Jen toho času kdyby bylo víc. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele MirekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 duben, 2007 12:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Táákže fotečky ze včera:
Míra osobně Very Happy


Míra.jpg
 Komentář:
 Velikost:  214.28 kB
 Zobrazeno:  11433 krát

Míra.jpg



Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 duben, 2007 12:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Míra, já a Fido


Míra,já,Fido.jpg
 Komentář:
 Velikost:  193.39 kB
 Zobrazeno:  11432 krát

Míra,já,Fido.jpg



Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 02 duben, 2007 12:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A jak to máme rádi? ZEZADU Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy vztekle se válet popiskovat is


Míra,já,Fido záda.jpg
 Komentář:
 Velikost:  168.21 kB
 Zobrazeno:  11431 krát

Míra,já,Fido záda.jpg



Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 02 duben, 2007 12:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

sluší vám to Laughing Laughing Laughing pěkná práce Good


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr