Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Lukyno



Věk: 44
Založen: 26. 10. 2011
Příspěvky: 9



czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 05 březen, 2012 15:14  Předmět:  Zvýšení výkonu u VT 750 C. Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím pánové. Chtěl bych si zvýšit výkon moji shadowky 750 C z roku 2001. Bude stačit dokoupení KN filru? A nebo jsou zapotřebí provést ještě nějaké úpravy? Nemáte s tím někdo zkušenost? Předem dík za radu Smile


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele LukynoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 05 březen, 2012 16:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj.
Já s tím zkušenost mám.
Koupil jsem si VN 1500 Clasic Tourer a výkon podstatně vzrostl.... song song song


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: po 05 březen, 2012 17:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to mě nenapadlo Good


  
Lexani

popinjay



Věk: 63
Založen: 23. 06. 2011
Příspěvky: 103


Motorka: VT750C AERO 2005
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: po 05 březen, 2012 17:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pozri sem tu mas ceny, grafy.

_________________
full tank, empty bladder, i'm good for 200 miles !

Štír Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele popinjayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
popinjay



Věk: 63
Založen: 23. 06. 2011
Příspěvky: 103


Motorka: VT750C AERO 2005
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: po 05 březen, 2012 17:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

vykon je merany na zadnom kole a ceny su len za material,
takze prirataj este montaz a ladenie na brzde...

_________________
full tank, empty bladder, i'm good for 200 miles !

Štír Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele popinjayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 05 březen, 2012 19:07  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honza_C napsal:
Ahoj.
Já s tím zkušenost mám.
Koupil jsem si VN 1500 Clasic Tourer a výkon podstatně vzrostl.... song song song


ne nééé Honzíku, neagituj... ne nééé Razz Razz

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 05 březen, 2012 19:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdysi jsem u nich byl (DK racing), ještě když sídlili v Praze - Podolí. To se ještě zabývali pouze laděním. Řekli mi že při tomto karburátoru je zvýšení výkonu o 5% a za ty peníze se to nevyplatí.

Dal jsem si KN filtr sám, dal jsem si tam otevřené výfuky a stoupl mi kroutící moment. Bere pěkně od spoda a pětku na rovině bez problémů již od 40km/h.

Jde o to jestli další úpravy se na této mašině; vyplatí. Necháš si ji déle, nebo ne. Tyhle úpravy ti při prodeji nikdo nezaplatí. Peníze které bys dal do úprav hoď to do prasátka a kup si VT1100.
Něco jiného je jestli jsi se do své máši zamiloval, její předělávky jsou tvoje hoby a nějakou dobu si ji ponecháš. Jestli v tabulce nelžou, k tomu přidáš třeba řemenový kit, tak je to hodně drahá věc, ale taky uplně jiná mašina.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 05 březen, 2012 23:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Honza_C napsal:
Koupil jsem si VN 1500 Clasic Tourer a výkon podstatně vzrostl.... song song song


ale řádně zkrátil dojezd Smile drink


doufám že ti nic nemilého nepřivolám

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2012 01:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jak to popsal Jerry, vyhozený peníze. Koupit silnější stroj mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2012 13:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nenene...song song O wíkendu jsme dali prvních 233,3 km s průměrem 6,5l/100km. (a z toho 60 km po dálnici 140-150km/h a 210kg závaží- Ben a já). Takže při nádrži 17l jsem minimálně tam, kde jsem byl. Jen o trošku dřív....Enjoy Enjoy

Petr napsal:
ale řádně zkrátil dojezd Smile drink


doufám že ti nic nemilého nepřivolám
Enjoy Enjoy


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
popinjay



Věk: 63
Založen: 23. 06. 2011
Příspěvky: 103


Motorka: VT750C AERO 2005
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2012 16:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ja by som to spravil podobne, ako na inych forach.
vytvoril by som skupinu
"Odpadlíci, dezertéři a emigranti - pro ty, kterým už Honda nevoní"
a zaradil by som tam Honzu_Cé!!
a basta !

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Štír Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele popinjayZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2012 21:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Honza_C: A připočítal jsi olej ???

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 06 březen, 2012 21:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To si Honza koupil dvoutakt, tak to jsem nevěděl Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 březen, 2012 11:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jerry, olej se nepočítá mad mad mad
To je spotřebák stejně jako RUM drink drink drink
Ikdyž..... radši se jdu mrknout... Good Good Good

Jerry napsal:
To Honza_C: A připočítal jsi olej ???


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 březen, 2012 11:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak tohle beru jako humor Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Až zase budu v létě brázdit Senické okolí, tak Ti to vysvětlím. Možná. mad mad mad
A tohle je taky humor Enjoy Enjoy Enjoy

popinjay napsal:
ja by som to spravil podobne, ako na inych forach.
vytvoril by som skupinu
"Odpadlíci, dezertéři a emigranti - pro ty, kterým už Honda nevoní"
a zaradil by som tam Honzu_Cé!!
a basta !

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Honza_C



Věk: 65
Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 435


Motorka: Kawasaki VN 1500 Clasic Tourer
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 březen, 2012 11:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jára Cimrman napsal:
To si Honza koupil dvoutakt, tak to jsem nevěděl Embarassed J.C.


Mílo, jasně že je to dvoutakt......
Nebo dvouválec??????

song song Enjoy Enjoy Very Happy Good Good Good


Rak Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele Honza_CZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 březen, 2012 14:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Razz zwei takt, zwei zylider... Razz

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 07 březen, 2012 17:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kawa add on
Image

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr