Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
boban VT1100
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 10 březen, 2012 19:16  Předmět:  kde koupit baterku Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj,
Jsem nováček, koupil jsem si čerstvě VT1100 C3 ale baterka je kaput kde ji koupim v okolí Brna


Boban

bobankyjova@seznam.cz


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 10 březen, 2012 21:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nejlevněji asi výjde přez internet a já kupoval tady http://www.amtrade.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=58_123384_123455_124113_124114_124115&products_id=124031 Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 10 březen, 2012 22:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě si můžeš vybrat tady http://www.srovnanicen.cz/q/Nitro%20HYB16A-AB/?min=1286 mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Vomix



Věk: 42
Založen: 03. 07. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Buštěhrad

Motorka: VT
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2012 21:11  Předmět:  baterka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, já bych koupil tuhle: http://www.wemoto.cz/bikes/honda/vt_1100_c2_w_x_shadow/98-99/picture/battery_motobatt_sealed_high_torque/

je bezúdržbová.

_________________
Vomix

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele VomixZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2012 21:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky budu potřebovat, moje zmrzla Sad

jó už nemám vyhřejvanou garáž

našel jsem tuhle cenu http://www.heureka.cz/?h[fraze]=mb16a&min=&max=&o=3

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2012 21:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vomix to je docela dobrej tip na kšeft s dílama a po baterkách Motobatt už jsem koukal a jsou na ně dobrý recenze, ale to vždy ukáže až čas Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

casik



Věk: 47
Založen: 26. 02. 2012
Příspěvky: 16


Motorka: VT1100 C2 sabre 04
blank.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2012 22:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

moje baterka je po tehle zime taky kakao , hold -25 ji asi neudelalo dobre ...
ja budu kupovat tady http://www.nerve.cz/zbozi/3969/YUASA-YTX14-BS.htm song

_________________
.............two wheels for life..............

Váhy  Drak OfflineOsobní galerie uživatele casikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 11 březen, 2012 23:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Baterku YUASA jsem měl a vydržela mi dva roky a dva měsíce, prostě přežila záruku a byla totál kaput. Možná špatnej kus ale už mi nesmí do baráku Sad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
casik



Věk: 47
Založen: 26. 02. 2012
Příspěvky: 16


Motorka: VT1100 C2 sabre 04
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2012 12:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hmmm a nemate nekdo zkusenost s Vartou? V aute ji mam a jinou bych asi nechtel, ale netusim jak jsou na tom s moto.

_________________
.............two wheels for life..............

Váhy  Drak OfflineOsobní galerie uživatele casikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2012 14:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevím jestli se baterie ve tvaru Y u Varty vůbec vyrábí Sad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
casik



Věk: 47
Založen: 26. 02. 2012
Příspěvky: 16


Motorka: VT1100 C2 sabre 04
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2012 14:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nepotrebuju T -eckovou, mam tam normalni kostku...

_________________
.............two wheels for life..............

Váhy  Drak OfflineOsobní galerie uživatele casikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bari



Věk: 68
Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Netolice

Motorka: vt 600 C Shadow
blank.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2012 15:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Reaguji na Járu Cimrmana (Baterku YUASA jsem měl a vydržela mi dva roky a dva měsíce, prostě přežila záruku a byla totál kaput- baterka za 2500-2800,- Kč.)
Mám s touto baterkou úplně stejnou zkušenost, měl jsem ji ve VTR 250, ca 2 roky, občas jsem zastartoval a občas dobíjel. Ca před 14 dny startuji a cvrlikání - nic. Dobil jsem ji asi 4 x - zase do druhého dne prázdná , ani se nehne. Vedle téhle motky stojí ještě VT 600, koupená 2002, baterka původní. Po zimě už byla slabší, ale dobil jsem ji a drží a ač 10 letá ( možná od data výroby motky i víc) tak drží a startuje. Koupil jsem za 1028,- Kč Vartu - YTZ7S-BS 12 V 7 Ah, 110 A. Právě dolévám elektrolyt, tak uvidím.


Býk Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele bariZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2012 16:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To casik, asi hledat podle rozměru ni víc mě nenapadá mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2012 17:04  Předmět:  kde koupit baterku Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj ,
hlava mapa teď nevím v kterém moto časopise jsem četl test baterek pro motocykly, ale Varta tam nedopadla nejlíp. Tak to třeba někdo připomene.
Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2012 20:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Varta uvádí startovací proud u baterie 16 Ah 160A oproti konkurenci kde je startovací proud 200 až 210A a to není zanedbatelný rozdíl Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2012 21:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To Casik, ty by jsi ve své Hondičce měl mít toto http://www.scootershop.cz/10179-baterie-motobatt-mbt6n4-6n4-2a-7-6v-4ah-quadflex-baterry.html Rozměrově by ti to mělo pasovat a uvádí origo 14 Ah tak snad je to dobře. Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: po 12 březen, 2012 23:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To JC, dik za tip, koukal sem ze tu znacku dost vychvaluji, snad to tak bude. Blby je ze to nikde v okoli neprodavaj. Budu muset obednat a nechat poslat postou Sad


  
Hrobnik



Věk: 69
Založen: 27. 01. 2010
Příspěvky: 10
Bydliště: České Budějovice

Motorka: Honda VT1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 14 březen, 2012 23:57  Předmět:  Baterka Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já koupil YUASU, USA, přes Net, 12 V/16 AMPER, normální kyselinovou, a je to bomba.Před tím jsem měl španělskou,klekla za dva měsíce,pak druhou,ta klekla ještě dřív.Pošlou ti jí,kyselinu vedle,naleješ,necháš odstát do rána,nabiješ a není co řešit.


Rak Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele HrobnikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2012 20:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak došla ta žlutá baterka MotoBatt MB16A, jsem mile překvapen.

došla plně nabitá, nabíječka LIDL po pár minutách přepla
startér točí o hodně víc a ani po dlouhém startování nepolevoval
žádné dolejvání destilky
není možné aby se odpařoval elektrolit
nevyteče při převrácení


pozn: kontakty jsou šroubovací na imbus a tak raději doplnit nářadí v kaslíku


baterka.jpg
 Komentář:
 Velikost:  340.49 kB
 Zobrazeno:  17213 krát

baterka.jpg


_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 16 březen, 2012 21:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A teď už jenom počkat pár let kolik vydrží Embarassed J.C.




Naposledy upravil Jára Cimrman dne so 17 březen, 2012 00:12, celkově upraveno 1 krát
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr