Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
zziippoo



Věk: 56
Založen: 11. 04. 2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Sušice

Motorka: vt600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 květen, 2012 17:38  Předmět:  problem s elektrikou Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zdravím mám dotaz už minule mě moje 600vt málem nechala na cestě a dneska znova ,zkrátka zmačknu startér a zhasne úplně vše zapnu klíček vypnu žádná změna klepnu na kryt pod sedačkou jednou zleva podruhe zprava a kontrolky naskočí, někdy to pak chytne někdy ne tak postup opakuji a nejhhorší že dojedu domů a normálně to zase funguje ?? kontakty na baterce cívce a pojistky jsem kontroloval dotahoval a vše stříknul konkorem už minule . Máte někdo nejakej nápad co s tím zítra zkusím jít po kostře atd


Lev Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele zziippooZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 květen, 2012 19:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

HLEDAT HLEDAT A ZASE HLEDAT. Když ti takhle chcípne celá elektrika musí to byt kontakty na baterce, startovacím relé startéru a hlavně zkontrolovat kostry. Může haprovat i baterka. Sundat kaslíky a zkusit hejbat kabelama jestli se to neprojeví. Určitě to bude nějaká blbost mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 květen, 2012 19:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkontrolovat kontakty u dobíjecího relé. bývají dost často zoxidované.
Nejseš první a určitě ani poslední.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

zziippoo



Věk: 56
Založen: 11. 04. 2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Sušice

Motorka: vt600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 květen, 2012 20:37  Předmět:  toho jsem se bál Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

:-) toho jsem se bál že do toho budu koukat jak trubka vše projdu jako minule a bude to jezdit zase mešíc a pak mě to zase vyleká :-) no zítra se do toho dám a uvidíme vezmu to od baterky a dál uvidíme :-)


Lev Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele zziippooZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 20 květen, 2012 21:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To není nic složitého.
Ten konektor je prostě na místě, kde mu není nejlíp.
Stačí rozpojit, očistit, trochu prostříkat a bude zase vše v pořádku.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
zziippoo



Věk: 56
Založen: 11. 04. 2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Sušice

Motorka: vt600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 17:06  Předmět: Jo jasně ! :-) já vím že bude v pořádku Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

njn ale když už je to podruhe tak to zanechá takovou divnou znáš to mad ale zase už vím že dvě dobře mířené na spodek a jedu dál song naštěstí nejsem ůplný dřevo tak si hodně udělám sám chopper a když ne tam mám dvorního servismena který mě ostatně do motorky uvrtal Razz


Lev Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele zziippooZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 18:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nejlíp se to hledá když se to podělá úplně, pochopitelně ideální je když se to stane doma Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
zziippoo



Věk: 56
Založen: 11. 04. 2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Sušice

Motorka: vt600
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 20:19  Předmět:  tak snad hotovo Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no našel jsem povolený kontakt na baterce a děsně zasr... kontakty relé , vše co jsem viděl jsem rozpojil vyčistil a nakonzervoval :-) tak snad :-) ale na 99% to bylo tím kontaktem na baterce dík za nápovědu Enjoy


Lev Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele zziippooZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 21 květen, 2012 21:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak prosté mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr