Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
jardamoto



Věk: 50
Založen: 03. 06. 2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 červen, 2012 16:27  Předmět:  Zadní tlumiče Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím lidičky chci se zeptat jestli se dá na mojí motce nějak poštelovat zadní tlumení přijde mi dost měké tak bych ho chtěl kapánek přitvrdit. Mám Honda VT 1100 C SC 18 US. Díky za rady. Jarda.


527857_438898302795416_171452590_n.jpg
 Komentář:
 Velikost:  139.09 kB
 Zobrazeno:  12309 krát

527857_438898302795416_171452590_n.jpg



Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele jardamotoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jardamoto



Věk: 50
Založen: 03. 06. 2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 červen, 2012 16:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ještě se zeptá jestli tu není nějaký elektrikář protože motorka mi tři dny stála přišel sem k ní a baterka je kaput byterka byla pořízena nová v březnu. Prodávající mě upozornil na to abych odpojoval baterku a já neposlechl ale přijde mi to jako hovadina. Nevíte kde by mohl být zakopanej pes. Díky Jarda.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele jardamotoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 červen, 2012 17:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co se týká baterky ta by při vypnutí klíčku měla byt odpojená a teoreticky by u tvý motorky ji nemělo nic vybíjet. Zkus ji nabít a změřit , nebo nechat změřit zda při vypnutým klíčku neteče nějaký proud z baterky, pak by se muselo hledat. No a co se týče zadního pérování tlumiče mají pět poloh tvrdosti a ty se seřizují pomocí hákového klíče který má být v nářadí. Jestli klíč není přítomen dá se motorka zvenout a když chytneš spodní část tlumiče do ruky, je to ta část ve který jsou díry na hákový klíč, tak se to dá pootáčením nastavovat. Z fabriky tam bývá poloha 2 , jednička je nejměkčí až po pětku. Na tlumíčích byly nálepky s čísly ale ty už tam asi nebudou. Až s tím budeš otáčet je to cítit měká a tvrdší poloha hlavně aby obě strany byly nastaveny stejně. mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

jardamoto



Věk: 50
Založen: 03. 06. 2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 červen, 2012 18:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jára Cimrman napsal:
Co se týká baterky ta by při vypnutí klíčku měla byt odpojená a teoreticky by u tvý motorky ji nemělo nic vybíjet. Zkus ji nabít a změřit , nebo nechat změřit zda při vypnutým klíčku neteče nějaký proud z baterky, pak by se muselo hledat. No a co se týče zadního pérování tlumiče mají pět poloh tvrdosti a ty se seřizují pomocí hákového klíče který má být v nářadí. Jestli klíč není přítomen dá se motorka zvenout a když chytneš spodní část tlumiče do ruky, je to ta část ve který jsou díry na hákový klíč, tak se to dá pootáčením nastavovat. Z fabriky tam bývá poloha 2 , jednička je nejměkčí až po pětku. Na tlumíčích byly nálepky s čísly ale ty už tam asi nebudou. Až s tím budeš otáčet je to cítit měká a tvrdší poloha hlavně aby obě strany byly nastaveny stejně. mad J.C.

Jééé tak to ti moc moc děkuji stima tlumičema no to je skvělí hned se do toho pustim. No a co se týká tý baterky tak ted jí nabíjím ale nevím jak změřit ůnik proudu při vypnití klíčku to asi myslíš takovím tim vzláštním přístrojem tak ten bohužel nemám. No skusím se někoho přeptat jestli mi to nezměří, ale stejně ti moc děkuju hlavně to odpružení to je skvělí že to jde nastavit moc díky ještě jednou. Jarda.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele jardamotoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 červen, 2012 19:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V podstatě jde o to že na nabité baterce připojíš kostru tedy mínus a mezi plusem na baterce a kabelem který se tam připojuje se změří Ampérmetrem zda elektroinstalace nebere nějaký proud. Elektrikář s měřákem to musí zmáknout. Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
jardamoto



Věk: 50
Založen: 03. 06. 2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 červen, 2012 19:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ok jasný chápu jak by to mnělo fungovat no a pak když teda bude ůnik proudu tak asi hledat kde konkrétně utíká co? Napadlo mně třeba sepnutý relátko ale nevím jestli je to možné stávalo se mi to kdysi na jawě.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele jardamotoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Anonymní








PříspěvekZaslal: čt 07 červen, 2012 19:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vypnutím klíčku se odpojí celá el. instakace, jediné co je připojeno je relé které spíná startér ale to chce změřit. Doufám že máš klíček vypnutý a nevypínáš pouze černeným vypínačem startéru na řidítkách Embarassed J.C.


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 červen, 2012 19:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Aha, zapoměl jsem se přihlásit Shocked J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
jardamoto



Věk: 50
Založen: 03. 06. 2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 červen, 2012 13:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasně klíček vypínám ne jenom to červrné tlačítko na řiditkách ještě se zeptám skříňka má po vypnutí ještě jednu polohu vůbec nevím na co to je.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele jardamotoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 červen, 2012 18:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Shocked To slyším poprvé ale někdo kdo má stejný typ to možná vysvětlí Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 červen, 2012 16:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau ta poloha na kterou se ptáš je rozsvícení zadního světla jako parkovačka.

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 červen, 2012 16:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to jak píše Gorky,mají to všechny verze VT1100C,sc18. Pokud ještě nemáš přední parabolu s parkovačkou,pomalu se po nějaké začni poohlížet - na technický by tě za to mohli pozlobit....

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

jardamoto



Věk: 50
Založen: 03. 06. 2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 červen, 2012 10:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže když to dám uplně do té spodní polohy tak mi svítí v zadu parkovačka jo? tak to sem tu baterku asi vytloukl já protože sem to dal do této polohy a motorku sem tak nechal v garáži je tam hodně světla tak sem si nevšiml že by něco svítilo. Co myslíte těmi problémi na STK moc sem vás nepochopil to že mi nesvítí vepředu pouze parkovačka ale rovnou tlumené světla? Je to US verze tak opravdu je to jak píšete nemám tam ani knoflík na vypnutí světla.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele jardamotoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 11 červen, 2012 12:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Přední parabola by měla být homologovaná,mít tedy na sobě homologační "E" značku. US verze vůbec parkovačku nemají,protože jim hned po zapnutí klíčku svítí potkávací světlo i podle manuálu a Haynesse svítí v dolní pozici jen zadní světlo.
Na některý technický to neřeší,někde ano, dokonce i sklíčka na blinkrech by měly mít homologační značku. Záleží na tom,na koho narazíš, nedej bože v případě nehody by se na tom pojišťovna klidně mohla otočit.

U mě třeba v pohodě prošly i podsvícený blinkry,ale parabolu mi kontroloval,jestli má značku a zapojenou parkovačku.

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
jardamoto



Věk: 50
Založen: 03. 06. 2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 červen, 2012 13:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo jo stim už sem se párkrát setkal jestli mám ečka na předním světle sem teda ještě nekoukal ale hned se kouknu taky mi tydy dělaj problémi a hlavně teda s blinkrama to sou uplně ujetý.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele jardamotoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

jardamoto



Věk: 50
Založen: 03. 06. 2012
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha


czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 23 červen, 2012 18:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Takže motorka je v cajku už týden je baterka zapojená a vše funguje jak má je blb sem jí vymlátil tím klíčkem ve spodní poloze no sem jelito vše funguje dobíjí také v poho jel sem šumavu a spátky no paráda. Pánové moc vám děkuji za vaše informace.


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele jardamotoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr