Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Čuňas



Věk: 73
Založen: 28. 10. 2010
Příspěvky: 272
Bydliště: Chřibská

Motorka: Honda VT 600c
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 23 září, 2012 21:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Promiň blbě jsem to napsal mám to na dálkové mad


Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ČuňasZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 23 září, 2012 22:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To je fuk :-)) Hele a proč to nemáš i na potkávačky když je tam H4 ? :-)))) song


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 23 září, 2012 23:12  Předmět:  Světla Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Shiny,
Čuňas tam má dálky já zase krátký v noci mnoho nejezdím a tak mě to stačí pokud bych chtěl dálky přidal bych jedno relé, mám je volně položené v parabole a mám samostatný přívod i pojistku.
Zdeněk


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 23 září, 2012 23:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdenek_53 Já si ted už jen dělal srandu :-))) Je mě jasný jak
to udělat..jen nevím svítí vám v tom případě všechny tři světla?


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 září, 2012 07:51  Předmět:  Světla Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Shiny svítí všechny a přídavný mohu vypnout, tak to mají asi všichni.
Zdenek


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 září, 2012 08:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky :-))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 září, 2012 10:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Shiny, tady se můžeš kochat , jsou zde příavná a i lampy na tvoji motorku a hlavně ve verze na H3, H7, H4 a 2 krát 35W jen si vybrat a můžeš kutit http://www.moto-david.eu/svetla-k_1520/pridavna-svetla-k_1519/#vrsek Já pro jistotu jezdím jen za světla mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 září, 2012 10:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

J.C. :-))) díky já se kochám rád a kochám se často :-))))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 září, 2012 18:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já mám v přídavných světlech H3 a zapojený tak, aby svítila jen při dálkovejch. A pravda je, že když rožnu v noci 3x 55W HáODéček tak mne protijedoucí nemaj moc rádi Laughing Laughing

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 září, 2012 18:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Barone : Jo jo ale vidět je nutný :-))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Čuňas



Věk: 73
Založen: 28. 10. 2010
Příspěvky: 272
Bydliště: Chřibská

Motorka: Honda VT 600c
honduras.gif
PříspěvekZaslal: po 24 září, 2012 18:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já to mám také tak super světlo Shocked


Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele ČuňasZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 září, 2012 18:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A co to zapojit jako to měl Tatraplán, ten měl po stranách dvě tlumený a veprostřed jedno dálkový a jezdili s tím STBáci Sad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 září, 2012 18:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

L.C. ale taky hanzelka a Zikmund a ty jsem měl mooooc rád :-))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 září, 2012 18:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hanzelka a Zikmund ho proslavily ve světě, STB u nás ale o to důkladněji Sad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 24 září, 2012 18:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

J.C. ...jo jo jak říkáš :-))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr