Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Radek Pešák
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 05 duben, 2007 18:32  Předmět: Jo jasně ! Kůže na trh Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nabízím různé na MÍRU dělané kožené doplňky na mášu.Já si je už nechal dělat a vyjde to i levněji než kupované.Nemluvě o vzhledu.Od koženýho šátku za 300kč přes lysku na nádrž za 900 až po rolku.Doporučuju. song Jestli chcete někdo fotku,klíďo píďo pošlu. Good
A myslím to úpřimně. Laughing Good Good


P4100021.JPG
 Komentář:
Šátek - kožený(nebo taky bikiny)
 Velikost:  61.07 kB
 Zobrazeno:  5672 krát

P4100021.JPG

P4100020.JPG
 Komentář:
Rolka - originál A- Pro
 Velikost:  77.17 kB
 Zobrazeno:  5672 krát

P4100020.JPG

P4100019.JPG
 Komentář:
Lyska na nádrž
 Velikost:  76.42 kB
 Zobrazeno:  5672 krát

P4100019.JPG





Naposledy upravil Radek Pešák dne st 11 duben, 2007 14:18, celkově upraveno 1 krát
  
Radek Pešák
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 11 duben, 2007 14:22  Předmět:  Re: kožené doplnky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak teda tady to je!
Karel Ulman napsal:
Ahoj tak sem ty fotky hod rovnou nebo přidej odkaz na firmu, adresa nebo www.


  
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 duben, 2007 15:11  Předmět: Skvělý ! lysku na nádrž Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Raďas ta lyska na nádrž moc pěkná asi si ji nechám ušít Good Enjoy hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 duben, 2007 15:32  Předmět: Skvělý ! lyska na nádrž Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo Raďas myslíš, že by mi vyšili náš znak Shoc Enjoy hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Radek Pešák
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 11 duben, 2007 21:13  Předmět: Skvělý ! Re: lyska na nádrž Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Lyska určitě jo,znak asi ne.Kamoška to dělá doma a na vyšívání musíš mít extra stroj.Proto jsem si tam dal HONDA znak zvlášť.Teď si u ní budu nechávat dělat vestu.Je fakt šikovná.Jen furt remcá.Když mi oplétala ty kraje,sem si vyslechl komentář.Je to ale na druhou stranu rasovina.Čus

ivan napsal:
Jo Raďas myslíš, že by mi vyšili náš znak Shoc Enjoy hell


  
Radek Pešák
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 11 duben, 2007 21:16  Předmět:  Re: kožené doplnky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Že Ď.Idea byla ode mne.Jinak to ušily pracovité ručky.Čus

Raďas
Karel Ulman napsal:
Hezké foto.


  
HondaMCH

Radek Pešák
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2007 12:07  Předmět:  Re: potah na nadrž Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Gratuluju Karlosi,seš šikovnej.Málo nás takových Good Good Good

Raďas
quote="Karel Ulman"]já jsem si potah na nadrž vyrobil sam s pomocí manželky. stálo mě to 500,- kč materiál a to počítám i ty děrovací klešte na dírky okolo. přesky v chromu okolo nádrže na uchycení atd. kuže stála 150kč mrkni v galerii[/quote]


  
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2007 12:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Karlosi, přiznej, že zas ,tak šikovnej nejseš, ale máš ,,šikovnou" manželku Very Happy Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2007 14:18  Předmět: Skvělý ! pikantních fotografií manželky a milenky jmenem shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Karle. Enjoy
Tak hlavně o tom tolik nemluv a předveď ty tvoje milenky, nech to patřičně ohodnotíme. hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr