Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
dědoušek
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 07 červen, 2012 20:38  Předmět:  prodám Honda VT 600 Shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jo. No a co teď ? Help V garáži je najednou nějak moc místa. Ale šedivka 1100 C je na nejlepší cestě. Nejpozději do konce příštího týdne. Dožiju ??? song Nóóó. rád bych.


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 07 červen, 2012 21:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dědoušku dožije a mohl by jsi se zaregistrovat ať víme z kterýho konce naší vzkvétající republiky vlastně jseš mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: po 18 červen, 2012 14:30  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

song Tak jsi měl pravdu. Dožil jsem se. Good No a v garáži stojí hodně hezká Shadowka 1100 C. Je sice staršího data narození (1995), ale na svůj věk vůbec nevypadá. Teď se musíme spolu ještě zžít, protože způsob jízdy motky s řetězem a s kardanem je drobet rozdílný. Poznal jsem to při své první cestě z Čech (až na konec světa Very Happy ) k nám na jihovýchod Moravy. Ale to snad nebude až tak velký problém. Trošku mi dělá starosti to, že nemám manuál, ale to časem pořeším. No a jak jsem naznačil v některém z předešlém příspěvku, tak jsem se i zaregistroval. Díky všem, kteří mi tady poskytli cenné rady. Přeji vše dobré. nice


  
HondaMCH

dědoušek



Věk: 74
Založen: 18. 06. 2012
Příspěvky: 23
Bydliště: Poteč

Motorka: Shadow 1100 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 18 červen, 2012 14:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Proč se zde ale neobjevily moje údaje, to fakt nevím. Shocked Zapátrám, przkoumám a snad se podaří.


Býk Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele dědoušekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Boža



Věk: 69
Založen: 14. 03. 2007
Příspěvky: 615
Bydliště: U Šumavěnky 21, 143 00 Praha 4

Motorka: Schadow VT 1100
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 19 červen, 2012 11:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

1100 tka je super, dej nějaké foto Enjoy

_________________
Nechci být nebohatším mužem na hřbitově....

Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele BožaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr