Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 červen, 2012 11:55  Předmět:  Brzdové destičky VT 1100 C2 SC 43 Sabre Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím
Potřebuji destičky na mou Hondičku...ALE asi u pěti dodavatelů ND mě řekli, že pro tento typ nic nemají...Nevíte někdo kde je sehnat?
Shiny


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 08 červen, 2012 12:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

asi u www.bikerscrown.cz stav se na Karlovarský

zboži cz

já kupoval u www.louis.de

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 10 červen, 2012 15:33  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za radu sehnal jsme je v Bakers Crown.


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 červen, 2012 22:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sehnak, koupil, namontoval........ALE ani po ujetí 500 km to nebrzdí...teda brzdí ale naprd...mluvím jen o zadku, přední jsme ještě nenamontoval....zadní jsem upravil namontoval s tím, že potřebují několik km na to aby si sedly....jenže 500 je oparvdu na sednutí až až. Když jsem je kupoval byly mi nabídnuty tři druhy odle kubatůry motorky..protože mám 1100 tak jsme vzal ty na největší kubatůru. Ale asi jsou hodně tvrdý jinak si to nedovedu vysvětlit....Neřešil jste to někdo?


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 červen, 2012 23:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Nevím co myslíš tím že ti nabídly destičky podle kubatůry, kubatůra je obsah motoru a ten je v tvém případě 1100 cm2. Spíš napiš jakou značku destiček jsi koupil. Já koupil destičky Bendix a brzdí o něco líp než originál co tam dává Honda, tak že spokojenost Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 16 červen, 2012 23:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to je jednoduchý..destičky jsou pro mnoho motorek stejného tvaru, ale liší se směsí......jsou měkké a nebo tvrdé a to podle váhy motorky, aby se to lépe hledalo zviloli výrobsi obsah motoru, protože je jqsné že padina je mnohem lehčí než litr....ale tohle je i u některých aut..měkké a tvrdé
Nevím ted z hlavy značku jakou jsme koupil ale vím, že jsme vzal ty které byly od 1100 do 1800 kubíku..ale asi jsou hodně tvrdé nevím.


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 17 červen, 2012 07:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Kdysi jsem koupil na mou VT750 destičky. které sice brzdili, ale po kratším intenzivnějším brždění byli cítit. Také mi časem upravili brzdový kotouč do podoby připomínjící mi gramofonovou desku. Proto jsem koupil nová Bremba a velká spokojenost.

Je zapotřebí volit i podle výrobce!

Nevím, ale pochybuji, že Sabre má jiné destičky než ostatní VT1100. Chtělo by to porovnat s jinou jedenáctkou a pak by se ti možná rozšířil výběr.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 19 červen, 2012 09:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pátral jsem pátral a doporučuji všem přečíst...ne kvůli značně to je celkem fuk ale kvůli druhům třeba se to někomu hodí

http://www.brzdy-brembo.cz/typy-smesi/


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr