Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Honza M
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 10 červenec, 2012 13:04  Předmět:  sháním Hondu shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj všem.
na starý kolena v 36 letech Cool jsem se rozhodl, že si pořídím´motorku. Přímo jsem se zamiloval do Hondy Shadow 750, což mi asi všichni schválíte. Very Happy
Vyhlídl jsem si jednu v CC moto Plzeň (jsem totiž Plzeňák, tak to mám nejblíž

http://www.ccmoto.cz/choper-cruiser/honda-shadow--vt-750-c4.htm

Přijde mi ale docela drahá, rád bych se zeptal co si o tom myslíte, jestli máte někdo zkušenosti s tímto prodejcem, či byste nvěděli o nějaké pěkné mašině (ročník cca 2008), která by byla na prodej.

díky moc všem
HonzaM


  
PIN'dour



Věk: 46
Založen: 23. 10. 2009
Příspěvky: 124
Bydliště: Poděbrady

Motorka: shadow 750 aero C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 červenec, 2012 15:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vypadá opravdu dost dobře. Hlavně to plexi je boží !! Sice neznám prodejce a plzeň mám trochu z ruky, ale určitě tady narazíš na někoho z plzně kdo ti poradí. Cena je sice větší, ale na druhou stranu .... Rozhodně držím palce Good Good Dobrý Dobrý


Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele PIN'dourZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 červenec, 2012 15:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

je to pěkná motorka, oba bráchy celkem znám, myslím, že nešlápneš vedle. Ber to tak, že jen to zabarvené plexi se dělá skoro jen pro amis, nechat si ho poslat stojí pěknej balík, samozřejmě motka chce vyzkoušet, ale oni klucí ví co z tý Ameriky vozej- myslím, že by do žádného šitu nešli. Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 červenec, 2012 16:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Fešanda, zkus trochu sešlápnout cenu a možná by stálo za to se podívat na sklíčka blinknů a světel protože asi nebudou mít Ečko. Mě v dubnu na STK na to čuměli buzeranti. Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 červenec, 2012 18:00  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vypadá moc dobře a je celkem jako nová Cool
To plexi je opravdu USA výroba. Je to Memphis Shades a mělo by být vyndavací a zastamdací což má svý výhody, ale jinak je to klasickej akrylát.
Prodává je tady na jihu MIRAMOTO http://motoshop.miramoto.cz/cz/e-shop/t2126/memphis-shades-usa.html?page=1&page_limit=60

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 červenec, 2012 19:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Po prvním majiteli, najeto necelých 10 000 km. Think
Nová teď v akci bez pléga, padáků, opěrky a nosiče, stojí 180 000,- Kč.
Seženeš levněji, ale ne nový již téměř vybavený stroj (pokud budeš chtít i brašny).
Chce se to samozřejmě podívat.
Správně by měli mít skla E-čko. Taky trvale svítící přední blinkry mohou být na STK problém, ale to je lehce řešitelné.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

čiko



Věk: 40
Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: plzeň, hd

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 červenec, 2012 21:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V blinkrech, pokud by neměli éčka, bych problém neviděl...já je taky nemam a na stk nepomucká si toho ani nevšimli..jen chtěli zablikat, že to funguje. song


Váhy Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele čikoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 10 červenec, 2012 23:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já vím že v podstatě o nic nejde jen že jsem na takovýho šťourala narazil, když nemohl buzerovat kvůli vejfukům protože to nemá čím změřit, tak čuměl na sklíčka. To je celý mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HonzaM
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 11 červenec, 2012 08:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

díky zvšem za rady. Na co bych si měl ještě při koupi téhle motorky dát pozor, jestli je technicky OK. Protože se mi vizuálně fakt líbí, takže o ní velmi vážně uvažuju. Cool
HonzaM


  
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 červenec, 2012 09:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pozná se jestli se v motorce někdo šťoural šrouby a matice i když tady asi na ni nikdo nešáhl, prostě řádná vizualní kontrola. Podívat se zda jsou tam origo gumy což by v případě najezdu 10000 km tak mělo být. Na výr.čísle pneu je první dvojčislí týden výroby to znamená třeba 12 je dvanáctý týden v roce a druhé dvojčíslí je rok v tvém případě by tam mělo být 08, maximálně 07 to znamená že tam jsou originály a ty vydrží do 20000 Km tak že si můžeš udělat obrazek sám. Jakýkoliv vyší číslo třeba 10 je rok 2010 a to by znamenalo že gumy už byly měněný a motorka má přez 20000 Km a to je levárna. Prostě řádně prohlídnout mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
čiko



Věk: 40
Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: plzeň, hd

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 červenec, 2012 15:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pokud budou jiný gumy může to i znamenat, že někdo rád gumoval a chtělo byt to pořádně vyzkoušet spojku, jestli neprokluzuje..


Váhy Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele čikoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zdenek_53



Věk: 71
Založen: 09. 07. 2011
Příspěvky: 69
Bydliště: Jilemnice

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 červenec, 2012 20:44  Předmět:  sháním Hondu shadow Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V tom inzerátu jsou uvedeny nové gumy na 9000 je to opravdu brzo je možné že se někdo překouknul na tacho v mílích to už by mohlo odpovídat. Sám jsem na motce z USA měnil původní gumy po 12000 km jen proto, že už byly hodně popraskané na bocích.
Honzo M vezmi si někoho sebou kdo je opravdu odborník a v těchto mašinách se vyzná to se ti určitě vyplatí i ta cena si myslím půjde stlačit
dolů alespoň o těch 9 tisíc.
Jinak pěkná mašina.
Šťastnou ruku Zdeněk


Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Zdenek_53Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 červenec, 2012 00:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdenku, máš pravdu, teď se pozorněji koukám na ten inzerát a má tachometr v mílích a má tedy najeto asi 16000 Km. To znamená že tam jsou nový gumy. Je z toho bohužel u nás v republice národní sport, kecy v kleci a hlavně vojebat a pak ještě devětkrát. S autem jezdila bába na nákup a motorka je po osmdesátiletým dědkovi. mad mad mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HonzaM
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 12 červenec, 2012 18:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jsem se na ní byl podívat. Musím říct, že mě moc nepřesvědčili Mad ˇže by byli nějací moc ochotní to se říct nedá a přesně jak jste psali, km byly míle, takže najeto to má přes 16 tisíc, poškrábané plexi, tak že bych byl moc přesvědčnej, že bych to měl pořídit za ty peníze nevím.
Koukal jsem, že několik shadow inzeruje motocentrum tass, ale to mám trochu z ruky Surprised
http://www.motocentrum-tass.cz/nabidka-motocyklu/2.stranka

ale tak si asi udělám výlet....
Honza M


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 červenec, 2012 19:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Od Tasse jsem bral motorku VT 750 pro šváru na jaře, dal nějakou slevu a motorku jsme přivezli pěknou i když s těma kilometrama jsem mu taky moc nevěřil, gumy asi tak na půlce a na tachometru 6500 Km. Chci ale říct že tam motorky má opravdu pěkný, většina je z Německa. První VT 1100 co prodávám byla taky od něj a byla taky v pořádku. Pozor, motorky u něj nemají STK ale když dáš zálohu papíry do týdne zařídí nebo můžeš na základě papírů od něj, německýho techničáku a kupní smlouvy to zmáknout sám, nebudeš tam muset dvakrát. Šťastnou ruku při výběru Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 červenec, 2012 20:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Je to tak jak říká JC.
I já mám motorku od TASSe...a trochu z ruky??? Laughing Já pro ni jel 200km tam a 200km zpět Cool

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 14 červenec, 2012 08:46  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám to tam kousek, klidně dej vědet až pro ni pojedeš Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: so 14 červenec, 2012 09:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Co třeba toto http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/honda/honda-vt-750c-shadow/honda-vt-750-c4-shadow-403590.html

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 14 červenec, 2012 11:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sally, ta vypadá pěkně Shocked J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HonzaM
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 09 srpen, 2012 15:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jsem tak dlouho o tom všem přemítal, až mi nakonec v garáži stojí úplně nová honda VT 750 shadow abs, není na to odpanit si jí sámSurprised))))
Honza M


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr