Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 srpen, 2012 22:23  Předmět:  Zadní tlumiče Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Včera jsem jel nejhorší jízdu mého života...30 Km silnicí kde se dalo ject nejvýš 40...Moje Mařenka to odskákala...Utržená držáky na brašny a hlavně asi v háji zadní tlumiče. Při jízde jsem měl pocit, že jedu na prázdným kole jak to skákalo nepružilo. Večer jsem postavil Mařenku do garáže a ráno jsme objevil pod levým zadním tlumičem malou loužičku oleje.
Jsou zadní tlumiče rozebírací , opravovací, nebo s emusí vyměnit?


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 03 srpen, 2012 23:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

To ti nezávidím, no zadní tlumič se prodává jako celek ale na druhou stranu to vyráběji lidi a tak by to někdo měl umět rozebrat a snad i opravit, otázka je kdo. Je ten olej určitě z tlumiče, není z diferáku? Na tipmoto zadní tlumiče nejsou, možná někdo má a ozve se, uvidíš Shocked J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: so 04 srpen, 2012 07:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Showy mají vlastní těleso nerozebírací,to už mám za sebou... Podívej se na Ebay stačí pak jen přehodit dekly

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 04 srpen, 2012 11:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jasněn na Ebay jsou jich občas mraky od různých výrobců - já bych asi volil něco zde http://www.mopedshop.de/index1.php

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 04 srpen, 2012 14:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za rady J.C no jo máš pravdu že to dávají lidi dohromady :-))) Ale ne vše jde opravit rozeberu všechno ale něco nejde dát dohromady :-)))) A obávám se, že zadní tlumiče nikdo neopraví.
Ale je pravda, že zrovna sleduju zda to není olej z kardanky abych neblbnul zbytečně.
Jenže mám stejně dojem jako bych jezdil bez pérování jako na prázdné gumě jako by šla péra na doraz při sebemenší nerovnosti a to je mám naštelovaný na doraz. No uvidím

Ostatním díky za rady kde je hledat pokud bych je kupoval fakt dík.


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 04 srpen, 2012 17:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jestli to máš nastavený na nejtvrdší pérování tak to opravdu skáče jako koza. Já když jezdim sám tak to mám na dvojce, max. na trojce když jedu s manželkou a to vážím 100 a manželka 60 mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 srpen, 2012 17:28  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

na upenění zadních tlumičů jsou uvnitř gumy pod podložkama, stává se, že se vymačkají a pak jde kov na kov a vypadá to jako když jsou tlumiče rozbité, výměna je jednoduchá Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2012 11:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Járo já teprve včera zjistil, že mám péra na dvojce což je sakra málo dohromady vážíme tak akorát nosnost, takže jsme to přesunul na 4 a uvidím co to udělá.


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2012 11:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Beech jo jo já vím to jsme zkontroloval hned jak jsme dojel domů a gumy jsou OK Díky


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 srpen, 2012 08:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak už mám jistotu...jeden tlumič je v háji..teče již delší dobu ana pneumatice se již objevily odskoky neklamné znamení že je tlumič v háji. Ještě že ta guma už stejně dosloužila..ALE V Hondě jsme se ptal na tlumiče...jeden za "lidovou" cenu 10 500 Kč. Opravy prý nepřicházejí v úvahu. No nesmysl . Takže sháním jinde , kdyby někdo věděl kde ho sehnat prosím o informaci.


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 srpen, 2012 09:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zkus zavolat http://www.vrakovistemoto.cz/ J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 srpen, 2012 09:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky vyzkouším to :-)


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 15 srpen, 2012 09:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady jsou jedny ale stav asi nic moc, chtělo by to vyměnit uložení tlumičů ale jestli jsou funkční Embarassed http://www.tipmoto.com/dily-moto/podvozek-rizeni/tlumic-zadni/61998-zadni-tlumice.html J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 16 srpen, 2012 07:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mluvil jsem s tím chlápkem prý jsou z bouračky a jestli jsou funkční neví, ale jsou prý z C a já mám C2, takže zjišťuji rozdíl a to není jednoduché. ALE narazil jsem při svém pátrání na opravnu kde staré zrepasují za 1500 Kč za jeden což jde.
A ještě perlička..ptal jsem se v Hondě a tam mě řekl tu cenu za jeden 10 000 Kč a pak mě nabídl také že PO SEZONĚ JE ZREPASOVAT a já mu řekl, že potřebuji i novou gumu tak odvětil.."Tak ji tam dejte a po sezoně se udělají tlumiče".....No je vidět že je to "pan" odborník...když jsem mu řekl, že v tom případě bych musel dát zase novou gumu tak na mne koukal jak "guma" prý PROČ...no je vidět že čím větší cena v servisu tím větší "ignoranty a odborníky" zaměstnávají. Asi neviděl gumu třeba po tisícovce km se špatnejma tlumičema...a nebo je pro ně normální když už ty tlumiče budou stát dvacítku tak nějakejch pět navíc za další gumu je sranda...


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 16 srpen, 2012 08:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak pro všechny informace.....Repase tlumičů rozebíratelný 1500 nerozebíratelný 2300 na všechny motorkyza jeden kus.
Nové tlumiče v ABMOTO pár tlumičů od 4600 za olej, po 7500 za plyn. Dodání do dvou týdnů.


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 16 srpen, 2012 08:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Shiny napsal:
Mluvil jsem s tím chlápkem prý jsou z bouračky a jestli jsou funkční neví, ale jsou prý z C a já mám C2, takže zjišťuji rozdíl a to není jednoduché. ALE narazil jsem při svém pátrání na opravnu kde staré zrepasují za 1500 Kč za jeden což jde.
A ještě perlička..ptal jsem se v Hondě a tam mě řekl tu cenu za jeden 10 000 Kč a pak mě nabídl také že PO SEZONĚ JE ZREPASOVAT a já mu řekl, že potřebuji i novou gumu tak odvětil.."Tak ji tam dejte a po sezoně se udělají tlumiče".....No je vidět že je to "pan" odborník...když jsem mu řekl, že v tom případě bych musel dát zase novou gumu tak na mne koukal jak "guma" prý PROČ...no je vidět že čím větší cena v servisu tím větší "ignoranty a odborníky" zaměstnávají. Asi neviděl gumu třeba po tisícovce km se špatnejma tlumičema...a nebo je pro ně normální když už ty tlumiče budou stát dvacítku tak nějakejch pět navíc za další gumu je sranda...


Ve které Hondě ?

_________________
Cesta je cíl

Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 16 srpen, 2012 08:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dobřichovice


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 16 srpen, 2012 11:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dobřichovice Brick wall
Tedy Servis Honda Dobřichovice. mad
Jinak Dobřichovice je krásné místo. popiskovat is

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 16 srpen, 2012 12:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

JERRY: děkuji děkuji :-))) Někdy naplánuju malou vyjížďku po okolí a nějaké té dobré hospůdce :-))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 16 srpen, 2012 19:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Shiny, o lidech v Hondě bych mohl vyprávět, srážka s bandou technickejch analfabetů a pitomců jak je vidět nebere konce. Myslím že zadní tlumiče na VT 1100 budou stejné a nebo tam budou zanedbatelné rozdíly a stejně budeš měnit oba. Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr