Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 srpen, 2012 14:10  Předmět:  Hučení převodovky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V poslední době mám 2 problémy a vše je okolo motoru.1 při jízdě 50km/hod mi hučí převodovka a je jedno jestli jedu na 2 nebo 3 převodový stupen.Co to může dělat?Je fakt že to dělá jen rozmezí 50-60KM/hod jinak ne .A druhá zrada začalo to víc střílet do výfuku,jako by to bylo chudé,a na volnoběh se motor hádá,vím že to dělá zadní válec.Dal jsem kvůli tomu nový vzduchový filtr,jsou synchronizované karburátory,před výměnou fitru to začalo brát tak o litr benzínu víc,ted se spotřeba srovnala,ale když jsem kvůli tomu zkoušel maximální rychlost tak jsem ji zkoušel když jsem motorku koupil a to jela 165km/h a ted jede do 120 a víc nemůže.Gumy mezi karburátorem a sáním mám 2 roky nové,nic se na motoru neupravovalo,jen jsem vloni vyměnil rozvodové řetězy a motorka to začala dělat až ted minulý týden.Takže ani to její upadnutí v garáži za to nemůže,je to takové divné a nevím co s tím.HELP ME Díky .


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 srpen, 2012 15:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hluk kolem 50-60km/h mi loni dělal řetěz. Neměl jsem jeho konce při poslední výměně slisované , ale měl jsem tam spojku. V tebou uvedené rychlosti se mi ozývalo pravidelné klepání, které se zrychlovalo s rychlostí a slyšel jsem to z pod nohou. Bylo to tedy spíš cítit do stupaček, ale v této rychlosti to bylo i trochu slyšet. Prolez jhsem co se dalo a nakonec jsme zjistili, že celý řetěz byl celý namazaný, jen ta spojka řetězu je rezatá. Po výměně řetězové sady bylo vše v pohodě.

Střílet do výfuku mi to začlo po výměně origo filtru za KN. Jinak co se sání týče, pokoušel jsem se pootevřít sání již před filtrem, úpravou chobotu který přivádí vzduch do airboxu a bylo to špatně. Zkus se podívat i na přívod vzduchu k airboxu.

Třeba jsem mimo, ale třeba to pomůže.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 05 srpen, 2012 16:29  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ten řetěz by to možná dělat mohl,mám na něm najeto asi 25tis a má spojku,vloni při výměně rozvodu jsem jej nechal celý vyčistit a namazat,nevím čím to dělali.Asi vyměním celou řetězovku a uvidím,jen jsem se ted vycucal z peněz,děláme na baráku a to lítají peníze moc rychle.K tomu karburátoru:ještě to má při přidání pytel,přidá se plyn ono se to na vteřinu zadusí a pak vystřelí teprve do otáček.Filtr mám original o tom KN jsem uvažoval taky.Já ty karburátory kompletně vyčistil a ono to dělá pořád to samé.Bál jsem se že tam bude nějaký hegeš ,jelikož jsem si natankoval do auta a vytahoval jsem si odtamtud litr a půl vody musel jsem z auta i vyndat nádrž a vše důkladně vyčistit.Hrozná práce,kamarádi mají od stejné pumpy problémy s diesely.Oba mají špatná čerpadla a vstřiky,oprava docela za balík,opravuji to já,o obě auta se starám už několik let,ale je to vážně tou pumpou.Byli i v zimě v televizi že mají v palivu vodu.Já už tankuji jinde a kamarádi taky,ale kdyby náhodou tak pro ostatní,když budete v Liberci tak netankujte na čerpací stanici ALFA STATION.Je to čerpačka u tzv.sněhuláka to je ten sjezd na Globus při průjezdu Libercem na Děčín,jsou to 3 kulatáky za sebou,proto se tomu říká sněhulák.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
HondaMCH

Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2012 00:39  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Některej řetěz se stářím může nestejnoměrně vytahat a jak to leze přez rozetu tak z toho někdy lezou dost divný zvuky. Zvednout, zatočit kolem a uvidíš. No a s motorem, zkusit jestli tam není voda a nastavit bohatost směsi na volnoběh, mě to jednou seřídily tak že jsem myslel že mi upadnou vejfuky jak to střílelo. Pevné nervy Embarassed J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2012 09:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mě řetězovka vydrží tak 25000km. pak ji měním. Hanka na VT600 má taky tolik najeto, a jak řetěz držel, teď ho nestačím natahovat. Do zimy to musí vydržet.

Jinak na mé VT750 pytle v plynu dělají svíčky. Co mám otevřený laufy (spolu s KN filtrem), musím je měnit každý rok.

chopper

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2012 17:44  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ty svíčky by to asi dělat mohli já je loni neměnil a letos taky ne a mám tam otevřené tunderpipe.Zkoušel jsem namazat řetěz a to hučení je o dost menší takže je jasné že sezonu dojedu a na novou musím vyměnit řetězovku.Je toho ted na mne nějak moc,barák, motorka zlobí,holka dost nemocná,samý doktor,alespon to auto ,že jsem se zbavil Francouze a koupil si Suzuki a mám alespon od toho pokoj.Melu nesmysly,zatím díky a jdu zase makat.


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 06 srpen, 2012 17:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Auta od F nebrat. Ford, Fiat a Francouze!
Very Happy

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
milhaus



Věk: 51
Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Telnice

Motorka: VT600
blank.gif
PříspěvekZaslal: čt 09 srpen, 2012 19:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

přesne tento problem s motorem jsem mel na sve motorce,o zkusenosti se zjistenim a odstranenim teto zavady jsem na tomto foru psal hodne podrobny članek,takže ti doporucuji si ho přecist,tady jen zkracene,podle toho co popisujes jsou to propoje mezi karburatorem a valcem,přisava ti to falesnej vzduch. to huceni bych souhlasil s kolegy asi ten retez


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele milhausZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr