Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
krtek
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 13 říjen, 2012 08:46  Předmět: Beee ! výměna řidítek Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahojte tak uz jsem si splnil sen a konecne jsem si koupil Honda Shadow VT 600...Krasna motorka , ale bohuzel jsou na ni jeste original riditka, ktere motorce na vzhledu zrovna dvakrat nepridaj. Pres zimu bych na ni chtel dat nejake jine, typ uz mam, jen si presne nejsem jistej aby tam pasovaly jsou ruzne typy s prolisy atd...tak jestli by nekdo poradil abych nekoupil neco, co tam vubec nepujde diky za radu a jeste jsem se chtel zeptat jak to bude s lankama hadici na brzdu atd... asi bude muset bejt vse nove, kdyz budou riditka siroke ze??? diky


  
František



Věk: 47
Založen: 13. 08. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Duchcov

Motorka: VT 1100 C,VTX 1300-C
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 14 říjen, 2012 07:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdarec ,je jasný že budeš muset,když dáš třeba širší řídítka,všechno co bude krátký nastavit.Elektrika asi není takovej problem ale třeba hadici a lanka neuděláš ty musíš koupit.Já to udělal tak,že jsem sundal řidítka z brejlí natáhl co nejvíc to šlo plus vůle na otočení a podle toho jsem koupil řídítka.Takže jsem ve finále kupoval jen spojkový lanko.A změna stačila.Ježišku snad jsem to napsal srozumitelně.FFF


Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele FrantišekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 říjen, 2012 23:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Měnil jsem řidítka,na 750,místo originál jsem dával rovné,cca 106 cm,s lanky ani s hadičkami nebyl problém,originál řidítka jsou vedené dost směrem k jezdci,takže pokud nedáš nějaké opravdu extremě vysoké apehangry,neměl bys s tím mít problém a mělo by to stačit,ty moje jsou hodně široké a i dost vysoké a vyšlo to,ikdyž tip ťop,posílám fotku ať si to můžeš představit

_________________
.....k čemu mi je že láska hory přenáší,když radši sednu na mašinu a k horám si dojedu.....

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
HondaMCH

Nerviq



Věk: 44
Založen: 31. 05. 2008
Příspěvky: 111
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 750 C4
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 15 říjen, 2012 23:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady je to možná líp vidět,takže myslim,že se nemusíš bát měnit

_________________
.....k čemu mi je že láska hory přenáší,když radši sednu na mašinu a k horám si dojedu.....

Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele NerviqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránkyYahoo MessengerMSN Messenger
čiko



Věk: 40
Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: plzeň, hd

Motorka: VT600C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 říjen, 2012 17:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

taky bych si chtěl vyměnit řídítka, chtěl bych dát hezky vysoký ...třeba takovýhle
http://www.motoobchod.cz/highway-hawk/riditka-koncovky-predstavce/riditka-prumer-25mm-1quot/28353-2
ale nevim jak s bovdenama, hadicí, gripama a tak. mohl by mi někdo poradit? dík Embarassed


Váhy Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie uživatele čikoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 18 říjen, 2012 20:26  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dají se koupit delší lanka, trochu větší problém je eletrika. mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 19 říjen, 2012 21:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Další lanka ti udělají v servisu, nebo lje lze koupit opletená v yshopu. Jsou ale pěkně drahá.

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr