Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
LH
Anonymní







PříspěvekZaslal: so 20 únor, 2010 16:07  Předmět: Otázka Poradí někdo? VT1100C r.v.1989 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj, po dvaceti letech moto nečinnosti jsem si udělal 23.12.2008 velkou radost a mám nádhernou Hondu Shadow VT1100C. US verse, čtyři rychlosti, barva Indian Lake Blue Metalic. Tento model, jak vy určitě víte, má nádrž pouze na 13 litrů. Z manuálu, který se mi podařilo získat, jsem se dozvěděl, že se takto vyráběla v letech 1987-1996. Předtím měla nádrž na 15 litrů a od roku 1997 na 15,8 litru. Tolik úvodem. A teď proč se na vás obracím. Chtěli bychom s bráchou podniknout cestu do Řecka. Je to kus cesty a nádrž pouze na 13 ltr PHM se mi zdá malá. Nejspíše tam nebude nejhustší síť čerpacích stanic. Chtěl bych se proto zeptat, jestli by se dala někde sehnat ta nádrž na 15,8ltr v barvě Indian Lake Blue Metalic a když ano, dá-li se zaměnit se stávající bez nějakých složitějších úprav. Děkuji Vám za vaši ochotu a pomoc.
Luboš


  
Miagi



Věk: 48
Založen: 13. 10. 2009
Příspěvky: 32
Bydliště: Zdiby

Motorka: Honda VT 1100 C Shadow 1988, USA
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 20 únor, 2010 19:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vzhledem k tomu, že jsem v Řecku nebyl, nedokáži posoudit, jak je tam hustá síť čerpacích stanic. Ale je to vyspělá země, tak bych se toho neobával. Vlastním o rok starší model, než máš ty, taky 4 kvalt USA verze ( http://www.motorera.com/honda/h1100/shadow/shadow.htm#1988) spotřeba max do 5,5 litru a tankuji vždy tak po 200 km a ještě jsem nemusel přepínat na rezervu. Těma dvěma litry na víc získáš něco kolem 40 km navíc větší dojezd. Je to na tobě, jestli se ti vyplatí do toho investovat a nebo vozit malý kanistr v brašně. To jestli bude sedět jiná nádrž nevím, ale spíše ne. Soudruzi konstruktéři rádi na novém modelu nenechají rozměr stejný. Nicméně šikovné české ručičky si poradí se vším. Já osobně bych se do toho nepouštěl.

Když máš teď Hondu Shadow, tak se koukej zaregistrovat a ukaž nám nějaké fotečky, ať se můžeme pokochat tou kráskou.


Lev Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MiagiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Anonymní








PříspěvekZaslal: so 20 únor, 2010 19:41  Předmět: Skvělý ! (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Díky za odpověd'! Ta moje stařenka se mi moc líbí tak jak je. Oproti originálu, tedy myslím původnímu stavu, má drátěné přední kolo-tak jsem ji koupil. O variantě s kanistrem jsem také přemýšlel, asi to tak udělám.
Viděl jsem takové pěkné ploché na jednom enduru BMW, budou asi tak
na 3 ltr. Jako poslední záchrana by to mohlo stačit.
Trochu jsem znejistěl při představě tý dálky.
Tak jsem se radši zkusil zeptat, než udělám nějakou blbost.
A kanistr bude jistě i méně nákladná záležitost než nová nádrž, že?!
Jěště jednou díky a přeji hezký večer !
Už aby byl ten sníh pryč!!!
Luboš


  
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 únor, 2010 09:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

občas se dají někde sehnat plechové kanystry nejen na 20, ale i 10 a 5l (takové ty co se u nás dělají od dob návštěvy Wermachtu v Čechách).


Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 únor, 2010 10:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ahoj
při vzdálenosti Řecka a rozdílů v nádržích si pomůžeš tak o dvě tankování a to bych investicí do větší bandy neřešil. V případě potřeby to kanystr jistí.

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Týša



Věk: 51
Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 622
Bydliště: Ústí nad Labem

Motorka: VT 1100C sc 18
honduras.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 únor, 2010 10:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Při umírněný jízdě cca do 100 km/hod je dojezd na nádrž lehce nad 250 kilásků, takže bych to řešil jak říkají kluci 5-ti litrovým kanystrem.

_________________
We’re just passengers. Enjoy the ride.....

Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele TýšaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Luboš



Věk: 62
Založen: 21. 02. 2010
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Motorka: Harley-Davidson Heritage Softail Classic
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 21 únor, 2010 17:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj chlapi, díky za odpovědi. Váš názor na věc se vpodstatě shoduje - takže správná volba je kanistr. Jak jsem tak vypozoroval, jezdím kolem 6ltr/100 km - když nejdu přes 120 km/hod.
Včera jsem se zaregistroval na portál (na popud Miagiho) a zkusím poslat nějaké fotky - jestli se mi to povede. Když ne, tak Vás někoho poprosim o nalejvárnu jak to udělat-jsem pouze trochu poučený uživatel PC.
Smile mad
ahoj a díky. Luboš


Váhy Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele LubošZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr