Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
buco306



Věk: 44
Založen: 05. 04. 2012
Příspěvky: 34
Bydliště: Revúca

Motorka: Honda shadow VT600c
slovakia.gif
PříspěvekZaslal: ne 09 prosinec, 2012 16:01  Předmět:  Predlženie vidlice Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Zdravím.Mam otázku,toto sa mi paci a chcel by som sa informovať,len neviem ci tam treba prerábať (reťzat,zvárať) kostru,alebo sa dajú kúpiť také okuliare+vidlica?Poprípade kde sa da zohnať a za aku cenu.
Dakujem


94_Honda_Shadow_VLX-14-8 .jpg
 Komentář:
 Velikost:  81.87 kB
 Zobrazeno:  16033 krát

94_Honda_Shadow_VLX-14-8 .jpg



Rak Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele buco306Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 09 prosinec, 2012 18:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

kamarád se tím zabývá- dělá na míru a fakt to umí. podívej na http://www.bartcycles.cz/
otázka je jestli s tím chceš jezdit OOÓÓ, nebo jen na show- na show dobrý Laughing

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Anonymní








PříspěvekZaslal: ne 09 prosinec, 2012 18:48  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pekne prace .Mne sa to paci,ale pravdu poviem este som nejazdil s takou vidlicou.


  
Lexani

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 10 prosinec, 2012 16:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Někde jsem to viděl, podkopnuté brejle, ale fakt nevím kde.
Sad

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 prosinec, 2012 15:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Exhibicionistův sen a postrach všech kruhových objezdů ve střední Evropě... Smile

...aneb jak se co nejdřív stylově zmrzačit nebo rovnou zabít a ještě za to vysolit ranec peněz.

 

Když se to vezme bez emocí - v běžným provozu je to:
- velmi nepraktický
- životu nebezpený
- nelegální
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 prosinec, 2012 19:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak jak píše BMW. Je to akorád tak dobrý na rozbití huby mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
HondaMCH

Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 prosinec, 2012 19:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

V létě jsem se párkrát svezl na stavbě s motorem RevTech a musím říct nic moc. Je pravda, že všichni okolo čuměli, ale požitek z jízdy 0. Křižovatky jsem jel krokem, zatáčky pomalu a byl jsem na tom jak žába na skřipci.
Ale to je věc názoru. Pokud to někdo chce, proč ne.

Asi něco takopvého, jen v červenotmovohnědé barvě s zlatým lemováním.
Image

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Cvrček



Věk: 60
Založen: 11. 09. 2007
Příspěvky: 56
Bydliště: Osík

Motorka: VT 600 CD
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 prosinec, 2012 20:51  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tady se o tom psalo: http://www.shoc.cz/viewtopic.php?t=1718&highlight=
Gunman měl upravenou VT600


Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele CvrčekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jerry
President


Věk: 56
Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 2701
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Motorka: VT750C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 11 prosinec, 2012 21:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mám to!

MCET choppers
Bohužel nejde dát přímý odkaz, tak si klikni na MCET Shadow a fotografie jsou u textu:
Zásadní úprava:
"Předkopnutí" přední vidlice o 15°.
Provedeno pomocí kloubu - Kloboučník.
Výměna brýlí za duralové rozšířené na 25cm.


Kloboučník

Image

_________________
Image

Beran Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele JerryZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
HondaMCH

Anonymní








PříspěvekZaslal: st 12 prosinec, 2012 16:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ďakujem vám všetkým za info.


  
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 18 prosinec, 2012 10:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Životu nebezpečný? Cha chááá. Nepraktický? Cha cháááá. Nelegální? No a co jako? To je dnes i zrcátko bez E v kroužku a podle STK to asi přímo zabijí nemluvňata když to není Very Happy Osobní zkušenost s najetými 20 000 km Jsi sice trochu delší,ale když to víš a počítáš s tím tak není žádnej problém,když se proplétáš zácpou aut a chceš se ztočit jinam o 90 stupňů, tak ten metr navíc tě neposere. Kruháče? Naprostá pohoda, se holt drobet víc přikloníš no. Alpy a jejich zatáčky? Také bez problémů a ještě jsem ujížděl kolegovi. Prostě pokud se nehodláš otáčet na pětikoruně tak ten rozdíl jako celek není nijak velký. Na místě se trochu štěluješ,ale jak se rozjedeš tak již pohoda Jediný problém je sám jezdec, neb dle rozhovorů se Zbyňkem(výrobce), jsou lidi co si na to prostě nedokáží zvyknout a přizpůsobit se trochu jinému vedení v zatáčce, takže to není o vidlici jako takové, ale o tom jaký má jezdec "MORÁL". Nehledejme problémy v technice, když jsou problémy v lidech.


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sally



Věk: 60
Založen: 21. 04. 2010
Příspěvky: 832
Bydliště: Slaný

Motorka: VT 750 Shadow Spirit
confederate.gif
PříspěvekZaslal: út 18 prosinec, 2012 14:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Prostě dle vkusu kde kterého soudruha Laughing

_________________
Omnia mea mecum porto.

Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele SallyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

BEECH
jednatel


Věk: 66
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 1898
Bydliště: Mariánské Lázně

Motorka: VT 1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 18 prosinec, 2012 15:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ano ano, jel na motorce a měl koženou tašku- to jsme věděli Enjoy

_________________
Over the bridge where you start to believe
Down at the edge of the rainbow
Dark is the night though it's in another time
Follow the light of your shadow

Blíženci Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele BEECHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 18 prosinec, 2012 16:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No jo, dvě dávky Very Happy Nebyl čas řešit kdo je kdo Very Happy


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 19 prosinec, 2012 12:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Gunman napsal:
Životu nebezpečný? Cha chááá

Máš pravdu, výborně se to ovládá a ještě líp se s těma podkopnutejma třema metrákama (s osádkou i půl tuny) prudce brzdí, hlavně nečekaně v krizovce, v zatáčce, na nerovným povrchu apod.
Fakt nevím, jak mi mohlo uniknout, že v dnešním provozu na silnicích je takto upravená mašina skoro vzorem bezpečnosti pro svého majitele i pro okolí.



Gunman napsal:
Nepraktický? Cha cháááá

Omlouvám se a opravuju - motorka s enormě podkopnutýma vidlema (viz úvodní obrázek, ke kterýmu jsem se vyjadřoval) je naopak strašně praktická.
Všude se s tím vlezeš, v případě potřeby se hbitě protáhneš skoro každou skulinou mezi auty, rychle a bezpečně se otočíš i na okresce, zkrátka v praxi s tím není absolutně žádnej problém a ovladatelnosti nelze nic vytknout.



Gunman napsal:
Nelegální? No a co jako?


No jako to, že:

a)
Zlehčuje to člověk ve služebním poměru u státu, jehož zákony (mj.) se přísahou zavázal hájit i s nasazením vlastního života - ale budiž, to je věc svědomí.

b)
Jsi jednou nohou v průseru při každé silniční kontrole a při každé návštěvě STK

c)
Last but not least:
V případě nehody dá od Tvé mašiny a od Tebe pojišťovna ruce pryč, protože se jedná o motorové vozidlo v nevyhovujícím technickém stavu. V extrémním případě, u velké škody na majetku, na zdraví nebo na životě, máš vystaráno až do smrti o zábavu s financema.
A k té nelegálnosti z Tvé strany bude samozřejmě přihlédnuto jako k přitěžující okolnosti při trestním řízení.


Ale toto vše jistě víš sám nejlíp - ovšem na trh s tím nechodíš a na srazech to nikomu nevykládáš, že jo?
Takže ten smích mi připadal spíš křečovitý než upřímný. Ale chápu to - ne každý snese, když se mu, byť nepřímo, šlápne na kuří oko nebo případaně jeho kamarádovi na živnost.


P.S.
Nemyslím to ve zlém a neber si to prosím osobně.


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 19 prosinec, 2012 14:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bmw:...
."P.S.Nemyslím to ve zlém a neber si to prosím osobně."


Tak tohle bylo sakra osobní....:-))


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
bmw



Věk: 56
Založen: 05. 05. 2010
Příspěvky: 127


Motorka: 2x Yamaha a Honda
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 19 prosinec, 2012 17:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

 
Shiny napsal:
Tak tohle bylo sakra osobní....:-))


To to jsem nechtěl - a jestli to tak vyznělo, tak mě to opravdu mrzí.

Myslel jsem to s tím P.S. tak, že osobně nemám s Gunmanem žádný spor z minula a osobně ho vůbec neznám.
A černý puntíky si u něho ani u nikoho jinýho nedělám.
To jsem měl na mysli, když jsem pak ještě nakonec pod svoji reakci na Gunmanův výsměch pro jistotu doplnil to post scriptum...
 


Ryby Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele bmwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shiny



Věk: 69
Založen: 03. 05. 2012
Příspěvky: 376
Bydliště: Dobřichovice , Praha - západ

Motorka: VT 1100 C2 Sabre
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 19 prosinec, 2012 21:24  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

bmw: ale jo já ti rozumím tvé povídání má racionální základ...:-))..ale myslím, že on taky cítí svou pravdu, třeba mu to tak vyhovuje..znáš to někdo rád holky jinej vdolky :-))) Mě se ty stroje líbí ale nevlezl bych na to není to moje krevní skupina..ale jako stroje je to nádhera :-))))...


Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele ShinyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 19 prosinec, 2012 22:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

2 bmw: Já si to neberu nijak osobně a nijak mi to nevadí, Je to tvůj názor a já to respektuji. Já jsem se smál (a velice srdečně), neb dle mého názoru je ten tvůj velice přehnaný. Nevím jaké máš s takovou vidlicí zkušenosti ty, ale já na nich mám naježděno přes 50 000km. A popořadě, říkám zcela a pouze za sebe:

Nebezpečné?- Ovládání za jízdy je pro mě zcela totožné jako s tovární vidlicí a osobně necítím žádné problémy při vedení mašiny v táhlých či ostrých zatáčkách ani na rovině. Pokud je při výrobě dodržena "stopa"rozteč středu kola a prodloužení osy vidlice tak motorka vede jak má. Možnou nebezpečnost přiznávám pouze v tom, že vidlice nemíří tak kolmo do silnice a tak bude mít menší přítlačnou sílu na kolo k silnici, ale úmyslně říkám "menší" o kolik jsem nikdy neměřil, takže o tom nebudu polemizovat. NIKDY jsem však nezažil, že by kolo ztratilo kontakt s povrchem jak při prudkém brždění, tak v zatáčce, tak v krizové situaci, natož aby se mašina nějak kroutila či vyváděla něco co neměla nebo něco co bych nečekal a to ruzných površích. Netvrdím, že jsem vzorem bezpečnosti ,ale tvrdit okamžitě, jen protože mám delší vidlici, jak jsem okamžitě nebezpečí na silnici je opravdu velice přehnané.

Nepraktické- tady je to spíše než o technice o osobním vkusu, jen protože se nevejdu tam kam skůtr, nebo že se neotočím na pětikoruně jako někdo na naháči bych nepovažoval za nepraktičnost. Když budu jezdit v Touaregu a ne ve Smartu, tak bych to okamžitě nepovažoval za nepraktičnost Ale zaručuji ti že na okresce se otočím naprosto v pohodě, bez couvání na jeden jediný pokus, stačí to jen umět a tam kde zaparkuje běžný cruiser zaparkuji také. Samozřejmě, není to 50-kový skůtr co si odnesu do panelákový patra,ale oproti ostatním chopperystům nijak handikepován nejsem.

Nelegálnost-
a) jestli ty dodržuješ všechny zákony do puntíku, včetně nemočení na veřejnosti a všeho co nám zákonodárci předloží, tak ti tleskám a gratuluji. Protože není rozdíl jaký porušuješ, nebo kolik. Jak to jednou děláš, nezáleží na tom a nemůžeš si vybírat jestli tenhle jo a tenhle ne. A svůj život položím, za lidi a za zemi, to v té přísaze je a tu já dodržím. O zákonech ani slovo. A bavit se o zákonech naší země či evropské unie apod odmítám, neb mě pokaždé akorát nasere, neb takový bordel aby jeden pohledal Very Happy

b) kdyby se to bralo do puntíku tak sice jsem, ale nikdo to neřeší, zažil jsem několik kontrol od PČR a na STK jezdím pravidelně a je vždy vše v pořádku po krátké domluvě. Toto léto jsem projel 8800km po jižní Evropě a projel jsem 14 zemí a nikdo to neřešil jak ze strany polici tak celníků.Neb pokud se trochu vrátím k zákonům a vyjádření STK, tak pokud si změníš např vzduchový filtr za jiný než od výrobce, již porušuješ zákon( ano sám jsem čumel jako péro z gauče), pokud nemáš zrcátko a na něm to velké E v kroužku porušuješ zákon a díky podobným věčem je okamžitě stroj nezpůsobilý na silnici. Na brzdy se nikdo nedívá, jestli máš prasklý rám nebo kola nikoho nezajímá apod. Tak kde to ku*** jsme, když výpovědní hodnotou technického stavu motocyklu je jestli tam máš E a ne jestli ti to vůbec drží pohromadě brzdí, jezdí apod.

c) jsem si toho plně vědom, nicméně pořídil jsem si to i s tím vědomím, jsem zodpovědný za svou motorku a pokud se něco stane tak si to zodpovím. Nicméně když mi STK dává známku, dává mi také záruku toho ,že je motocykl způsobilý pro provoz na komunikacích a ve vyhovujícím stavu,což dokazuje proč nemám rád zákony, neb se dají vykládat dle potřeby a flexibilně s nimi pracovat.

Vidlici jsem si upravil, protože jsem chtěl, jsem si plně vědom co to obnáší s ní jezdit a její rizika či problémy. Na srazech a všude nic nevynechávám a jak jsem psal výše, jízda s ní je spíše problém řidiče než motocyklu samého. Všechno co říkám vychází ze mých studií problematiky a hlavně z osobních praktických zkušeností, takže se neřadím mezi "jedna bába povídala". Na žádné kuří oko jsi mi rozhodně nestoupl, neb vím co mám a nikoho nenutím, aby si to pořizoval také. Je to volba každého. Jen sděluji své osobní zkušenosti. Sám vím, že když jsem sháněl info, tak jsem dostal asi 10 procent pravdy a 90 procent mýtů a dohadů. A závěrem bych řekl, že já to nemám dělané doma na koleně, ale plně profesonálně, vše úmyslně předimenzované vůči váze motocyklu a z řádného materiálu a svou vidlici postavím v otázce bezpečnosti proti jakékoli jiné.


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 20 prosinec, 2012 01:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chci jen říct že je to pochopitelně věc vkusu a to jak chce majitel aby jeho motorka vypadala a tak je přetváří k obrazu svému. Prostě ať si každý jezdí na čem chce a víc k tomu říct ani nechci. mad J.C.


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr