Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 srpen, 2010 21:31  Předmět:  Ebay Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pánové, potřebuju s něčim pomoc...

Má někdo z Vás tu moc koupit mi něco na ebay? Háček je v tom, že doručení je pouze po státech mad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
goldi



Věk: 66
Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 436


Motorka: Honda VT 1100 Shadow spirit
yugoslavia.gif
PříspěvekZaslal: st 04 srpen, 2010 21:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

napiš si o výjimku,třeba to pošle Very Happy

_________________
Image

Panna Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie uživatele goldiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 srpen, 2010 21:42  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to už sem udělal jenže než se ozve může se to prodat mad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 srpen, 2010 22:40  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak sem to koupil prez web shipito.cz tak jsem zvědavej zda to dojde Very Happy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 04 srpen, 2010 22:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Neboj, dojde. Zkušenosti jsou kladné. Good A pochvala za velmi rychlé vyřešení problému. Good Good Good


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 06:25  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

už si tam nakupoval? Zatim vypadaj solidně, ale taky se ještě nic neposralo Laughing


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
HondaMCH

Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 11:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jj. Sice ne přes e-bay (Amazon), ale fungovalo to nad očekávání. Obchodník poslal zboží na virtuální adresu u Shipita (cca 3 - 5 dní), oni mi poslali oznámení a cenu dopravy plus poplatek, já to zaplatil přes Pay pal a pak už jen čekal a sledoval zásilku online. Ostatní je už jen na rychlosti pošty, případně celníků. (podle ceny, tuším, že pod 150 Euro je zásilka bez cla) No a buď ti to přivezou rovnou, nebo tě vyzvou k součinnosti - to jim pojedeš na celní poštu vysvětlit co to je, k čemu to je, jestli je to pro tebe nebo na kšeft a případně zaplatiš clo a DPH. A potom už máš radost ze své nové "hračky".


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 11:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak to rád slyšim, trochu mě zaskočilo že při registraci zaplatíš 9$...
sice ti je při prvnim nákupu "vrátěj", ale když si to chceš rozmyslet, tak už je asi nikdy neuvidíš Laughing

pak je teda trochu blbý to, že musíš odhadnout cenu poštovnýho (mě to vyjde asi na 70$ jen za poštovný)

Koupil jsem si laminátovej kufr na mášu, zatim budu asi jezdit jen s jednim než seženu do páru druhej Laughing

ale nekup to za 30$ Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Klárka



Věk: 38
Založen: 30. 07. 2008
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha 4

Motorka: VT600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 12:16  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak ,tak cena do 150 Eur je clo 0% Na celní poště problémy nedělají.

_________________
Klárka - Míra

Střelec Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele KlárkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 13:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pokud si dobře vzpomínám, tak těch 9,-USD (mělo by to být 8,50) je jakási jistina pro nově registrované. Je to vlastně ten poplatek za službu přeposlání balíku. To znamená, že další platba bude jen poštovné. Pak tam byla ještě vratná záloha 50,-Kč, kvůli číslu transakce na výpisu pro verifikaci účtu a kterou mi ihned poslali zpět.

P.S.: Vidím, že plastové kufry se rozmáhají Good . To jsem zvědav, kolik nás bude v Kunžaku. A to nemluvím o těch, kteří si toto schovávají na zimu. Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 14:55  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

TOHLE jsou originál kufry k jedenáctce Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Baron
Kapitán


Věk: 46
Založen: 30. 08. 2009
Příspěvky: 834
Bydliště: Velešín

Motorka: VTX 1800 Neo Retro 2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 15:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

WOW Shocked tak už vim co napíšu Ježíškovi lowe

_________________
Image

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele BaronZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 20:11  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

A jejich výrobce je www.tsukayu.com


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 21:53  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no to nevim kdo je jejich výrobce, nicméně tohle je originál honda hell


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 22:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No nevím, kde jsi přišel na to, že je to originál Honda. Nebo snad v nějaké prodejně nabízejí laminátové Honda kufry? Ale i kdyby ano, někdo je musí vyrobit a na zakázku firmy tam napíše Honda a my už říkáme, že je to originál...
Nicméně jsem Ti chtěl jenom poradit, kde bys mohl eventuálně sehnat ten druhý.


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 22:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jj, tu firmu znám, koukal jsem na to už dřív, jenže prostě pro moji mašinu nemaj a kupovat to od oka si netroufnu...

říkám origo, protože s těmahle kuframa vyjížděli VT1100 Tourer v americe z fabriky Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 22:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jj, tu firmu znám, koukal jsem na to už dřív, jenže prostě pro moji mašinu nemaj a kupovat to od oka si netroufnu...

říkám origo, protože s těmahle kuframa vyjížděli VT1100 Tourer v americe z fabriky Enjoy


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 05 srpen, 2010 23:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak to jsem nevěděl, ale z mé zkušenosti jde hlavně o správný držák a uchycení k motorce. Kufry jsou víceméně univerzální. Kde je navrtám je vlastně jedno.
Už se těším, jak pokecáme v Kunžaku drink

P.S.: Trpělivost s načítáním na server, nějak to blbne. Dublujou se zprávy. Enjoy


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Marty



Věk: 59
Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 497
Bydliště: Horoměřice

Motorka: VT 750C2 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 07 srpen, 2010 17:04  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tak mi to nedalo a podíval jsem se ještě jednou. A musím se omluvit za mystifikaci. Nevšiml jsem si těch zapuštěných zámků. Nejblíž tvému kufru je myslím tento: http://www.dmcsidecars.com/Mountinghardware/Patriot%20hard%20bags.htm


Váhy Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie uživatele MartyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin_s
Kapitán


Věk: 38
Založen: 16. 02. 2007
Příspěvky: 1186
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT1100 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 08 srpen, 2010 17:09  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ty sou moc pěkny Smile horší je, že nikdy nemáš jistotu že ti sednou do origo nosičů, který tam mám...

Navíc ta cena 1000 babek!!! za to koupim originály v dosti slušnym stavu Enjoy

Jeden kufr, ač odřenej a bez zámlu a pantu mě vyšel teď na 3 tisíce i s poštovnym... cena na ebay 30 babek Sad


Vodnář Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie uživatele Martin_sZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr