Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Máří



Věk: 54
Založen: 25. 07. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Andělská Hora 43 Chrastava

Motorka: VT 600 Shadow VLX US Version
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 11 únor, 2013 21:28  Předmět:  Zaměstnání v okolí Liberce Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Minulý týden jsem přišel o práci.Je pravda, že od povodní mám s prací problémy,jelikož firma ve které jsem pracoval,byla pěkně vytopená a já od té doby vždy někam nastoupím a do 3 měsíců mám neprodloužení smlouvy,nebo je to práce přes agenturu a sbírají si min 20% s platu.Nechci už dělat pod žádnou agenturou,ani pokud možno ve firmě na dobu určitou.Hledám si práci v Liberci a nebo okolí.Jsem vyučený Mechanik Opravář zemědělských a lesnických strojů,je mi 42 let,18 let jsem jezdil jako řidič s nákladákem,většinou jsem vozil potraviny,ven jsem jezdil minimálně,jen občas Ukrajinu,Polsko,Slovensko a Švýcarsko,mám řidičák A,B,C,T,profesák je od roku 2008 propadlý,mám řidičák na VZV což je práce,kterou jsem dělal posledních 5 let.Pokud někdo víte o práci v okolí Liberce prosím ozvěte se mi sem nebo na email v.maran@seznam.cz Díky moc.Máří


Beran Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele MáříZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr