Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 11 duben, 2007 22:23  Předmět:  STŘED sobota a neděle 14+15.4.07 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

co takhle někam vyrazit?! kdo má chuť ?!
navrhněte ....
pište ....

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Simox



Věk: 38
Založen: 11. 11. 2006
Příspěvky: 302
Bydliště: Praha

Motorka: Honda VT 1100 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2007 12:21  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já mám zrovna denní.........


Lev Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie uživatele SimoxZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2007 13:43  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

no, já doufám, že se v prardubicích všichni nějak domluvíme a vezmeme to teda směr Praha, hm? chopper chopper chopper chopper chopper a možná chopper Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2007 20:51  Předmět: Otázka co takhle někam vyrazit? Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Chlapáci. Moc mi to nevyhovuje, ale klidně přijeďte na čumendu k Sečské Přehradě. Sobotu ráno budu na rybách, no a odpoledne možná vyrazíme s Mirkem do toho Vamberka, ale fakt ještě nevím páč musím taky dohnat pomlázku. hell Enjoy
PS: ještě že máme mobily. Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2007 21:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

stejně neberou Surprised

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 13 duben, 2007 06:12  Předmět: Otázka stejně neberou Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Jak to víš ty jsi už letos na nich byl? hell Surprised


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: pá 13 duben, 2007 06:41  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já ještě nemám koupenou povolenku
kámoš občas přinese okouna, ale ještě nejsou vytřený tak jich není moc

štika by měla být už vytřená Smile

_________________
Image

Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 14 duben, 2007 15:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Chtěli jsme dnes jet na Okoř (bacha otevřeno celoročně jen 10-16h.!!ať si také nenaběhnete!!, hlídané parkoviště a kousek pěšky), dále pak pokračovat za Rakovník do Kožlan na letiště za kámošema modelářema co tam dnes a zítra létají Český pohár.
Změna plánu mad sedím doma mám hnisavé oko a jsem špatná nálada . Ve čtvrtek na házené jsem dvakrát dostal míčem do čumáku a asi to tu potvoru probudilo Brick wall . Ještě že mám doma ty Floydy a Lemmáky.
Je krásně užívejte si ! Cool Čus.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !



Naposledy upravil Mako dne ne 15 duben, 2007 13:36, celkově upraveno 7 krát
Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 14 duben, 2007 17:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čus! tak jsem se teď vrátil. Petře, nějak jsme se minuli, jakou jsi jel cestou z ty Kut. H. do Poděbrad? Jinak my jsme měli ve třech motorkách krásný výlet do Prachovských skal - díky Šoprákovy (Tonda) s batůžkem a Avionikovi ( s batůžkem). Super nalada, počasí ... už se těšim na příště. PS.: fotky sem hodim zítra, dneska už nestíhám. letim ahoj!


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Petr
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 01. 11. 2006
Příspěvky: 3357
Bydliště: Hořovice

Motorka: VT1100 C3
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 14 duben, 2007 19:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

I já jsem doma 2O.oo 370km v sedle. A fakt nevím kde jsem tě propásl. Nebyli jste na benzínce v Kolíně ??...

_________________
Image



Naposledy upravil Petr dne so 14 duben, 2007 22:04, celkově upraveno 1 krát
Vodnář Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PetrZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovi WWW stránky
Taťka



Věk: 77
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 310
Bydliště: Mladá Boleslav

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 14 duben, 2007 22:01  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Johny, Johny.... Žes ty Prachovky neavizoval trošku předem. Mám to co bys doplivnul a docela rád bych se tam s vámi srazil. Škoda. Příště Prachovky hlásit !!!!!


Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie uživatele TaťkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 duben, 2007 11:37  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taťko - to vzniklo UPLNE NAHODOU - nebylo to v planu. Priste urcite pojedem a dam vedet - je tam krasne :-)


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 duben, 2007 11:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Péťo, to jsme se nějak minuli, no, to je jedno - bylo to takovy domlouvani na rychlo Very Happy


Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 duben, 2007 13:38  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Na Okoř je cesta, jako žádná ze sta, ..................
Neotravujte nemáme o Vás zájem!! Surprised


P4090085.JPG
 Komentář:
 Velikost:  41.93 kB
 Zobrazeno:  12259 krát

P4090085.JPG


_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 duben, 2007 17:18  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

DOdávam fotečky ze včera, jak jsem slibil - jen pro úplnost složení:
Já, Avionik s batůžkem a Tonda (šoprák) s batůžkem -cíl: Prachovské skály - super výlet - díky


ja,soprak,avionik.jpg
 Komentář:
 Velikost:  222.03 kB
 Zobrazeno:  12246 krát

ja,soprak,avionik.jpg



Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
HondaMCH

Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 duben, 2007 17:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Avionik a batůžek


aionik s batuzkem.jpg
 Komentář:
 Velikost:  193.7 kB
 Zobrazeno:  12245 krát

aionik s batuzkem.jpg



Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Johny



Věk: 45
Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 905
Bydliště: Pardubice

Motorka: VT 750 C2
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 15 duben, 2007 17:20  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Tonda a batůžek


Šoprák s batůžkem.jpg
 Komentář:
 Velikost:  205.75 kB
 Zobrazeno:  12244 krát

Šoprák s batůžkem.jpg



Blíženci Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele JohnyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 duben, 2007 07:23  Předmět:  Prachovské skály - super výlet - díky Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Určitě to byl hezkej výlet Good Enjoy hell


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 16 duben, 2007 18:52  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dík za "TTD".

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
avionik
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 17 duben, 2007 02:02  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

song Fotky jsou parádní díky Johny . Bylo to pěkný, tak doufám v nějaké opáčko.Avionik Enjoy


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr