Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
zdes
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 11 duben, 2007 22:49  Předmět: Skvělý ! Parta na výlety - sever
so 14 duben, 2007 14:00
Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Snažíme se dát dokupy partu lidí ze severu Čech, která by si občas vyrazila na nějaký ten společný pohodový motovýlet. Zatím je nás ~6, první společná poznávací vyjížďka bude nejspíš tuto sobotu (14.4.2007) odpo. Sraz ca 14h, UL nebo TP bude upřeněno. Kdo se chce přidat nechte mi tu na sebe kontakt.
Zdeněk, tel. 724862363


  
zdes
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2007 00:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pro všechny zájemce, plán první vyjížďky je na http://chopper.doupe.net/vyjizdky/20070414.php . Pauza v Libochovicích bude pokud bude zájem nebo pokud se tam k nám přidají jižané Wink Prosím dejte vědět kdo jede a hlavně kdo nejede, ať nečekáme někde zbytečně.

Zdeněk, 724862363


  
NX-PETR



Věk: 58
Založen: 24. 03. 2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Litoměřice

Motorka: Honda VT1100
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2007 18:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já bych jel i smou polovičkou hlavně kde bude ten staz


Rak Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele NX-PETRZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

NX-PETR



Věk: 58
Založen: 24. 03. 2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Litoměřice

Motorka: Honda VT1100
honduras.gif
PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2007 18:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

pardon špatně jsem si to přečetl a zjistil jsem že je to na náměstí hold jsem slepej jako poleno a bez brejlí nic nevidim mad mad


Rak Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele NX-PETRZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
zdes
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 12 duben, 2007 21:57  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Sraz se presouva na doporuceni mistnich na benzinku OMV !!!

Vitani jsou samozrejme vsichni. Nechte mi tu na sebe tel. nebo si poznamenejte muj - 724862363 - at se najdem.


  
zdes
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 15 duben, 2007 23:31  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Vyjížďka byla super, díky všem!

Na Doupěti krátká reportáž. Petře, ofocený manuál na VT 600 najdeš také tam, přesněji zde: manuál k VT 600 C


  
Lexani

Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr