Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
pepista
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 20 duben, 2007 18:39  Předmět: Poznámka Dotaz k řidičskému oprávnění Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čau kluci...potřebuju poradit...mám řidičák na 25kw nebo poměr výkon/váha nepřesahující 0,16. Můj shadow má 28kw a pohotovostní hmotnost 212.. to vychází 0,13..takže na něj můžů ale de mi o to jestli ten poměr musim mít napsanej v ňákejch papírech třeba tech. průkazu...dík za odpovědi


  
Grizzly
Kapitán


Věk: 63
Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 918
Bydliště: Brno

Motorka: VT 600
confederate.gif
PříspěvekZaslal: pá 20 duben, 2007 19:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

nemusíš, ať si to kšilti spočítají jestli to uměj Very Happy

_________________
Image
ZDAR Grizzly

Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele GrizzlyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
pepista
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 20 duben, 2007 20:35  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

a myslis ze je to tak i v jiny zemi???


  
HondaMCH

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 21 duben, 2007 09:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Čauwec.
Nedělej si s tím hlavu. Znám člověka s 1100 ccm a ten měl donedávna papíry na picnka a dnes ještě nemá ty největší motopapíry a byl už několikrát kontrolovanej.

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !



Naposledy upravil Mako dne so 21 duben, 2007 21:17, celkově upraveno 1 krát
Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lazil



Věk: 68
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 752
Bydliště: Most

Motorka: VT 1100 C Shadow SC23
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: so 21 duben, 2007 10:10  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj nému synovi je 19 let a ud 18ti jezdí na VF 750 a má v TP napsáno 64 KW a kontrolovali ho chlupatý a bez problému! supr


Váhy Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie uživatele LazilZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 duben, 2007 13:14  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No jo, ale nahoda je svina a jednou muze trefit na nekoho, kdo umi cist Smile


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

Mako



Věk: 60
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 859
Bydliště: Praha

Motorka: VT 600 C
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: ne 22 duben, 2007 13:59  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ale pokud nebude u něj ten co umí psát, nebo ten co umí ovládat vysílačku, tak je mu to prd platný. A věř mi, vím o čem mluvím. Very Happy
Má zkušenost:
Oni =
-nestavěj
-pokud zastavěj, tak jen ze zvědavosti, aby se podívali na motorku
-pokud stavěj, tak z 99% tak z nějakého důvodu (že jsi něco udělal) a pak už je to jen od výši USD pokuty
Já =
-nejezdím jako pako
-pokud zastavěj, nemachruju, jsou to taky jen lidi
-když narazíš na troubu, stejně se s tím nedá nic dělat ať jsi čistej, vždy si něco najde
-když jsem zranitelnej (viz jízda Praha/Poděbrady) a jedu v koloně, pak se nedivím, že mě vykostěj za ohnutou či překrytou SPZ (což je podle mě prasárna, mám si za svými činy stát a nesvalovat své komplexy na všechny motorkáře)

_________________
Dejte svým láskám volnost a svobodu. To jediné je k Vám připoutá !

Blíženci Pohlaví:Muž Kočka OfflineOsobní galerie uživatele MakoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 23 duben, 2007 12:11  Předmět: Hustýý Pepisto nemusíš Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Pepisto nemusíš hlavně nemachruj, kdyby tě stavěly a určitě to bude bez problémů hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Alaram



Věk: 39
Založen: 25. 03. 2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Plzeň

Motorka: Shadow Spirit VT 750
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 25 duben, 2007 14:49  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

jo to je fakt lidi když jsou milejší tak je to stokrát lepší než arogantní hovada který se divý že dostanou max. pokutu... mad


Střelec Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie uživatele AlaramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lexani

Svitak
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 25 duben, 2007 15:12  Předmět:  Řidičák A1 Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj tady Čárli z Aše,
dělám na úřadě tajemníka a pokud máš řidičák A1 a jezdíš na 125 tak s výkonem nad 11kW tak musíš mít oprávněí A. Policajti už to bohužel znají. Za neoprávněné řízení je až 50 tis.Kč pokuta a projednává se to už jako trestný čin. Čili nemůže to řešit policajt na silnici.

Ahoj Čárli


  
pepista
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 25 duben, 2007 20:13  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ne ja mam A omezeny vod 18ti let do 25kw nebo pomer vykon/vaha nepresahujici 0,16kw.... de mi o to cislo jak ti pak vychazi u me je to 0,13 jestli musi bejt nekde napsany nebo si to policajti jenom spocitaj


  
pepista
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 26 duben, 2007 10:17  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

stim ti neporadim....ale bejt ji tak si udelam uz na velkou motorku


  
Lexani

Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 duben, 2007 10:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ja si delal ridicak (rozsireni na motorku) loni v rijnu Smile Musim rict, ze to je pohodicka, vubec se clovek nemusi ucit, staci si parkrat udelat testy, ktere jsou bud na CD nebo na internetu. Od te doby, co neni nekolik spravnych odpovedi, ale jen jedna, je to v klidu. At si k tomu manzelka otevre vinko, jako ja a jen klika a klika Smile
No a jizdy, to myslim problem neni. Na jejim miste bych to udelal co nejdriv, protoze to uz bude jenom drazsi a drazsi.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 26 duben, 2007 11:06  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Karel Ulman napsal:
no to je právě to co se jí nechce. ve 33 letech se jí fakt nechce učit testy. jedině to nějak domluvit. kámoš to ted udělal ale stálo ho to místo 5litrů tak 10tis. ale nemusel se učit, nevím jak ale jo. jezdí autem 300km denně není žádnej debil jako že by ohrozil silniční provoz, šlo jen o učení se testy. taky nevím zda bych dnes uspěl. Stačilo mi dělat znovu zbrojní průkaz když mi starej prošel a jí prošvinhul prodloužení v termínu. To byl porod. Taky to bývalo před x lety jednodušší a lehčí.



jestli se bojí řidičáku na motorku, tak ať si udělá autobus a k tomu jenom jízdy vztekle se válet


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 26 duben, 2007 11:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

to neřeš ... to byl vtip ..... Rolling Eyes


  
HondaMCH

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: čt 26 duben, 2007 11:58  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já se do tvýho nastavení nedostanu ...... jestli to nejde tobě tak musíš na Petra to je Admin......


  
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: čt 26 duben, 2007 21:27  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

lemmy napsal:


jestli se bojí řidičáku na motorku, tak ať si udělá autobus a k tomu jenom jízdy vztekle se válet

Hehehehe, dobry Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr