Obsah fóra Shadow Owners Club Portal
 FAQ  •  English  •  FaceBook FaceBook  •  Kronika  •  MotoAkce  •  Registrace  •  Nastavení  •  Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 29 duben, 2007 19:04  Předmět:  Ladene koncovky vyfuku Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Mel bych dotaz tykajici se koncovek vyfuku na VT 600.Pokud bych zvazoval vymenu za ladene koncovky,jak je to s originaly?Jeste jsem je nikdy nemel dole,tak by me zajimalo,jestli je mozne zamenit pouze koncovky a to jednoduchym zpusobem nebo jsou originaly v kuse (napevno spojeno se svody?),coz by znamenalo nejake rezani a jine nevratne zasahy?To bych nerad,tak by me zajimalo jak to je?Pripadne jsou lepsi ladaky vcetne svodu (to je ale zase trochu jina cenovka Sad )??Predem dik za rady.


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 29 duben, 2007 21:22  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

možná bys mohl zkusit sehnat řachlý originály z nějaký bouračky (aby byli poškozený jen tlumiče) a uříznout je to by mohlo vyjít na pár stovek, nebo by ti je mohl přitáhnout někdo kdo vozí motky ze zahraničí, na něm. vrakovištích se určitě něco najde.


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: ne 29 duben, 2007 21:32  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak je to tak,jsou vcelku a rezat je nebudu.budu patrat dal a uvidime.zatim dik moc.


  
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 duben, 2007 07:40  Předmět: Jo jasně ! Vt 600 jsou na pevno svařené. bez poškození nejdou rozebrat Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Ahoj Fido, bohužel jsou v celku já jsem je taky neřezal, tak jediná možnost pokud nechceš investovat do laďáků je navrtat tlumiče a sladit zvuk je to o moc hlubší lepší zvuk. hell Enjoy

PS: taky scháním laďáky za slušnou cenu Sad Embarassed


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pepino
Momentálně zabanován



Věk: 57
Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 786
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

Motorka: VT 1100 sc32
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 duben, 2007 07:54  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Taky jsem ,,vytunil"origoše,zrovna teď v sobotu ,začalo to tím že jsem vzal vrtačku a vrták pr.4mm a udělal jsem v každém vyfuku 4x díru do zátky a chvíli jsem na tom jezdil cca měsíc no a teď už vyhrál vrták pr.9 a díry jsem převrtal.Zvuk se zeslyšitelnil.A navratnost je jednoduchá-buď tam našroubuju 4x šroub nebo 1xnovou zátku.


Váhy Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele PepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 30 duben, 2007 08:15  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

já osobně bych na origoše nesahal, úprava je to sice nejlevnější ale nevratná (kdybys to chtěl někdy vrátit zpátky tak si připrav hromadu peněz na nový) to bych je radši prodal a koupil laďák, v originál stavu maj pořád větší hodnotu než navrtaný.
Já budu kupovat laďáky a originály nechám pěkně namazaný olejem v regálu. mad


  
HondaMCH

NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 duben, 2007 08:38  Předmět: Jo jasně ! originály nechám pěkně namazaný olejem v regálu Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hlavně se Lemmy aby jsi se přitom moc nenamazal sám vztekle se válet hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 30 duben, 2007 10:56  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

zbytek diskuse už se netýkal výfuků tak jsem ho přehodil do obecného fóra. a můžeme se znovu věnovat laďákům.


  
Robert
Upozornění : 1



Věk: 55
Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Zlín

Motorka: VT1100 C2 ACE
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: po 30 duben, 2007 15:23  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Pry jsou s ladakama v zahranici dost velke problemy... existuji nejake homologovane, nebo povolene ladaky? Jakoze maji treba lepsi zvuk nez originaly, ale prece jenom nedelaji takovy rachot? Protoze jak mi vykladal kamos, ze ho v Rakousku odstavili na parkoviste, zaplatil pokutu a jeste si pro motorku musel prijet s vozikem, docela me to odradilo.


Kozoroh Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie uživatele RobertZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovi WWW stránky
Lexani

lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: po 30 duben, 2007 15:34  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

existujou laďáky s celníma uzávěrama, je to víčko který jednoduše namontuješ do koncovky a ztichne to, ale spíš to dělaj menší firmyčky, ale pokud vím tak žádné nejsou homologované.


  
Jára Cimrman



Věk: 70
Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 2817
Bydliště: LIPTÁKOV

Motorka: BMW R1100R
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 01 květen, 2007 16:19  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ZKUSIL BYCH VÝFUKY TENAX SÍDLI V LÁNECH LÁZNĚ BĚLOHRAD


Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele Jára CimrmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gunman



Věk: 45
Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Tábor

Motorka: VTX 1800N
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: út 01 květen, 2007 21:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Já osobně jsem se toho nezalekl a nechal jsem si vyrobit od jednoho dobrýho řemeslníka na originálech takovou "přechodku"! Takže mám originál svody a na nich je navařená trubka jako přechodka a tu si můžu nasadit buď originál koncovky,nebo moje druhý "lešenářský trubky" Very Happy Celý je to schovaný stejně pod krytem a výměna trvá cca 10 minut. supr


Střelec Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie uživatele GunmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lexani

Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: út 01 květen, 2007 21:12  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

tak jsem po zrale uvaze dospel k tomu,ze jsem objenal ladaky vcetne svodu Very Happy doufam,ze do tydne budou a az je namontuju,tak sem hodim aktualni fotecky a treba nejaky zvukovy soubor Very Happy jen jsem zvedav,jestli nebudu muset znovu preladit karbece,co vy na to?procital jsem par diskuzi k tomuhle tematu a nekdo nenechaval preladovat a nekdo ano.v kazdem pripade bude rozhodujici,jestli to nebude moc strilet.a jeste jeden dotaz,jak spravne nakonzervovat original laufy (necham si je a ulozim,clovek nikdy nevi),krom toho,ze je nejdriv poradne vycistim?
PS.Tak Navi,az budou na masine,tak predvedu at mas moznost porovnat Very Happy Very Happy


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 02 květen, 2007 08:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Strycek Fido napsal:
tak jsem po zrale uvaze dospel k tomu,ze jsem objenal ladaky vcetne svodu Very Happy doufam,ze do tydne budou a az je namontuju,tak sem hodim aktualni fotecky a treba nejaky zvukovy soubor Very Happy jen jsem zvedav,jestli nebudu muset znovu preladit karbece,co vy na to?procital jsem par diskuzi k tomuhle tematu a nekdo nenechaval preladovat a nekdo ano.v kazdem pripade bude rozhodujici,jestli to nebude moc strilet.a jeste jeden dotaz,jak spravne nakonzervovat original laufy (necham si je a ulozim,clovek nikdy nevi),krom toho,ze je nejdriv poradne vycistim?
PS.Tak Navi,az budou na masine,tak predvedu at mas moznost porovnat Very Happy Very Happy



stačí je nastříkat nějakym olejem (konkor, silkal apod.) a zabalit do balícího papíru, jestli je nechceš ukládat dlouhodobě tak stačí jen přeleštit (leštěnka udělá ochranej film) a šoupnout do police.

a na karburátorech nech seřídit alespoň podtlaky.


  
lemmy
Anonymní







PříspěvekZaslal: st 02 květen, 2007 08:47  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Gunman napsal:
Já osobně jsem se toho nezalekl a nechal jsem si vyrobit od jednoho dobrýho řemeslníka na originálech takovou "přechodku"! Takže mám originál svody a na nich je navařená trubka jako přechodka a tu si můžu nasadit buď originál koncovky,nebo moje druhý "lešenářský trubky" Very Happy Celý je to schovaný stejně pod krytem a výměna trvá cca 10 minut. supr


to je jedna z nejjednoduších úprav bez zásahu do originálního tlumiče !!! Good Good Good


  
HondaMCH

Gorky



Věk: 34
Založen: 04. 11. 2006
Příspěvky: 800
Bydliště: Kralupy n Vlt, Velvarská 197, 27801

Motorka: Honda VT 1100c sc18
confederate.gif
PříspěvekZaslal: st 02 květen, 2007 17:50  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Hej a co takhle zkusit laďáky Silvertail ty vypadaj stejně akorád měníš vložky homologovanou za otevřenou www.hdcom.cz Cool

_________________
Smrt jen uzavírá pověst člověka a rozhoduje, zda je dobrá, či zlá.

Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie uživatele GorkyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NAVI



Věk: 34
Založen: 02. 11. 2006
Příspěvky: 2275
Bydliště: Pardubice

Motorka: Honda - VT 600 Shadow
czechrepublic.gif
PříspěvekZaslal: st 02 květen, 2007 19:35  Předmět: Hustýý zkusit laďáky Silvertail ty vypadaj stejně akorád měníš vlož Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

No cena zas tak malá není. Fido má něco pod palcem za 8 000kč celou sadu tak uvidíme. hell Enjoy


Kozoroh Pohlaví:Muž Had SkrytýOsobní galerie uživatele NAVIZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2007 07:45  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

Dneska snad dorazi,tak hodim foto Very Happy Mel bych jeden technicky dotaz na zkusene.Z boku valcu,tam kde je prisroubovan svod jsou zapusteny dva srouby (zasroubovany),ktere pres objimku drzi svod k motoru a ted ten dotaz.Uz jsem vcera sundal origo koncovky a ten sroub je pomerne dost dlouhy,protoze orig.vyfuk ma na sobe pomerne tlustou objimku.Ciste teoreticky si totiz myslim,ze ladaky tak tlustou objimku/prirubu mit nebudou a pak ty srouby budou zbytecne dlouhy.Takze dotaz,ty srouby tam jsou natvrdo nebo nasroubovany a je mozny je povolit pres kontramatku a dat tam kratsi???Doufam ze jsem to napsal srozumitelne Very Happy


  
HondaMCH

Monkey
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2007 08:03  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

s trocou do mlýna jak se říká.
Nevím jak na laďáky spěcháš. Nabídla se mi možnost objednat věci přímo v Japonsku u Hondy či tamních šamanů. Natrefil se mi kluk který tam deset let bydlel a umí i psát tím rozsypaným čajem. Já jsem mu už svůj požadavek dal a čekám. Mám se tedy optat na ty trubky a nabídku?


  
Strycek Fido
Anonymní







PříspěvekZaslal: pá 04 květen, 2007 08:05  Předmět:  (Žádný předmět) Odpovědět s citátemTlačítko webuNávrat nahoru

ja uz mam sehnany a dnes dorazi,pokud ceska posta nezaspi Very Happy


  
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvkyToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPoslat email příteli.Seznam uživatelů, kteří vidělit tento příspěvekUložit toto téma jako souborPrintable versionPřihlásit, pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Můžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
admin kontakt
Petr